رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

تولدت مبارک عزیزم

مخلصصصصصصصصصیمم

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

تبریک میگم بابت قالب جدید و 10 مین سالگردازدواجتون با فروش اینترنتی :D

یه مشکلاتی فعلا داره که بعدا رفع میشه به امید خدا

اقای حسینی

اگه میشد برای ما که همکار ب.ودیم یه گزینه های میزاشتی که اینقدر مزاحم نشیم هی ایمیل بدیم

@};-

باز هم تبریک منتظر سورپرایز دیگه هستیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا تبریک من این تاپیک رو ندیدم خودم تاپیک زدم!!!! :D :D

هدیه من هم به فروم و سایت  تا فردا تاپیک  زده میشه خوندنی خواهد بود!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

واقعا زیبا و دلنشین شده و دست مریزاد انشاالله همیشه در حال پیشرفت و سبقت گرفتن باشین

و همیشه بهترین و بزرگترین و به روزترین بمونین و اولین انتخاب کاربران به عنوان وب سایت مرجع 

کیک هم که ندادین حداقل یه تایتان جایزه بدین تا روحمون شادتر بشه .

به امید روزهای بهتر و تازه تر ... 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

طراحی جدید خیلی بهتر از قبلی ه...ولی ایده جدید نداره....انگار هردو قالب رو یک نفر طراحی کرده و فقط تکنولوژی هایی که استفاده کرده بوده رو عوض کرده.

به اصطلاح Outline کار همون ه و این موضوع باعث خسته کننده بودن سایت میشه.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بسیار ممنونم از محبتتون و امیدوارم که کم کم مشکلات سایت جدید رو رفع کنیم تا بتونیم خدمت گذار بهتری برای شما باشیم .

جا داره از چند نفر از دوستان که مدیریت فروم لیون رو بر عهده گرفته بودن و  زحمات زیادی کشیدن تشکر کنم

بنده به ترتیب ورودشون به فروم تشکر میکنم

mr pc جناب مهندس  مهرداد خسروی عزیز که اولین کسی بودن در اون سالهای شروع لیون در زمینه های مختلف سخت افزاری و مدیریتی لیون رو همراهی کردن و تا به الان در کنارشون بهترین لحظات رو داشتیم و سرد و گرم مشکلات رو خوب در کنارمون تشیدن

hamed حامد عزیز که از همون روزهای اول توی فروم و همراه فروم بودن و خیلی از مطالب فروم رو بررسی کردن و کلی کمک کردن به دوستان دیگه و اپدیت سایت رو هم بر عهده داشتن توی این مدت

جاوید : جاوید عزیز از روز پیدایش سایت همیشه با ما بودن و قالبهای جدید و برنامه نویسی سایت به کل دست ایشون و زحمتهای ایشون بوده و ممنونم ازشون

هامش : علیرضا حسینی عزیز که کارهای فنی فروم رو بر عهده داشتن و کلی ایده دادن و بسیار زحمت کشیدن در زمان خودشون و ممنونیم ازشون

poorya lion : پوریا رو که اکثرا میشناسید نمیتونم راجب این مرد یه خط فقط بنویسم . از جایی شروع کرد که اگر خودش دوست داشت بهتون میگه . دوستت دارم پوریا جان مرد جنگنده

over extreme : صابر عزیز خودمون که به جامعه اورکلاک ایران خدمت بزرگی کرد و فکر میکنم تا سالها  این اثر وجود داشته باشه و بسیار دوست داشتنیه

سالار : سالار رو واقعا دوست داریم با اینکه خیلی وقته پیداش نیست و خبری ازش نداریم و کلی هم دنبالش گشتیم ولی باز هم مدیر اینجاست و از مدیریت کنار گذاشته نشدن ایشون . امیدوارم که یه روزی خبری از ایشون به دستمون برسه

سینا میاندشتی : جالبه سینا و سالار در یک روز ثبت نام کردن !!!!!!!!!!!!! سینای عزیز از وقتی که ایشون وارد فروم شدن همیشه  فروم در حال تغییر و تحول و پیشرفت بوده و دیروز هم کلی کمک کردن . مرسی سینا جان تو بی نظیری و بسیار حرفه ای

maxel134 : هومن جان خودمون مرد خوش خلق و خوش اخلاق و دوست داشتنیکه چند وقته به دلیل سر مشغله زیاد کم سر میزنن به فروم ولی زحماتشون به یادموندنیه

mj motamedi : محمد عزیز دوست و رفیق بسیار حرفه ای در زمینه های مختلف بخصوص در تکنولوژی و نوت بوک تبلت و سرور و شبکه . همیشه کمک بوده و هست ممنونم محمد جان

mahdi-lion : مهدی عزیز . این ادم هیچ وقت دست از کار نمی کشه و همیشه تا اخرین نفس با غیرت به کارش ادامه میده . اکثر اپدیت سایت بر عهده  ایشون بوده و هست . اشنایی زیاد با کالاهای حرفه ای به روز . اسمبلهای عالی ایشون رو کاملا باهاش اشنا هستید . واقعا ممنونم مهدی جان

یه سری دوستان هستن که باید ببینم چطور از اینها تشکر کنم . این عزیزان و همانند این عزیزان توی فروم زیادن و واقعا سخته اسم همگی رو اورد .

فقط بگم که این عزیزان توی مقالات و اخبار سایت و کمک به دیگران در فروم بسیار بسیار فعال بودن و هستن . دست تک تکتون رو میبوسم و تشکر میکنم دوستان گلم

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

منم تولد 10 سالگی لیون رو تبریک میگم.  :clapping: لیون کامپیوتر واقعاً بینظیره و امیدوارم روز به روز رشد کنه و پیشرفت داشته باشه! :x

سایت هم پیشرفت خوبی داشته و آپشن های اضافه شده مثل « آخرین تغییرات قیمت » خیلی کارآمد و جالبه. ^_^

قالب جدید هم واقعاً شیک و جذاب شده، بخصوص اون زمان سنج معکوسی که تو صفحه ی اول هست! :D

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز

ما هم به شما و این تیم مدیریت عالی دهمین سالگرد لیون کامپیوتر رو تبریک میگیم، امیدوارم پر قدرت تر از همیشه به پیشرفت خوبتون ادامه بدین. با این تیم خوب همه چیز امکان پذیره. @};- @};-

خسته نباشید به همه ی عزیزان ادمین. (*)

لینک به دیدگاه

تبریک فراوان

سایت جدید هم عالیه و واقعا خسته نباشید

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با سلام. نسخه جدید بسیار زیبا و مدرن هست.

من چندین وقت پیش بود فکر کنم دو یا سه سال پیش برای خرید گرافیک با لیون آشنا شدم

یادمه اون زمان با بهترین قیمت و سریعترین زمان ممکن برام به شهرستان ارسال شد.

هنوز که هنوزه دارم از کارت استفاده میکنم اخ نگفته.

واقعا لیون گل سر سبد فروشگاهها هست. مدیران فهیم و پیگیر. تشکر میکنم از زحمات شما.

تبریک میگم. @};- @};-

لینک به دیدگاه

تبریک میگم

واقعا اینجا بچهای گل و با  معرفتی داره @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...