رفتن به مطلب

مادر بورد با چیپ 785

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من می خوام مادر بورد بخرم تا 115 تومن. چیپش 785 باشه و اگه 128 مگ رم هم روش باشه عالیه چون فعلا نمیخوام کارت گرافیکی بخرم. لطفا مدلهای مختلف و قیمتهاشون رو به ترتیب اولویت بگید. راستی ddr 3 هم باشه

لینک به دیدگاه

بنظرم این انتخاب ایده آل باشه ASROCK M3A780GXH چونکه اولاً قيمتش مناسبه(86 هزار تومان) دوماً سه تا اسلات PCI Express داره! در ثانی گرافیکش AMD Radeon HD 3200-shared memory 512MB از همه اينها مهمتر AM3 ,DDR3 هستش

این لینکو ببین

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1351

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من با چیپست 785 می خوام چون فعلا نمیخوام کارت گرافیک بگیر و گرافیک 785 , 4200 هستش که از 3000 چیپ 780 خیلی قویتره لطفا مادربورد با چیپ 785 رو معرفی کنید اگه 128 مگ رم هم روش باشه بهتره

لینک به دیدگاه

من می خوام مادر بورد بخرم تا 115 تومن. چیپش 785 باشه و اگه 128 مگ رم هم روش باشه عالیه چون فعلا نمیخوام کارت گرافیکی بخرم. لطفا مدلهای مختلف و قیمتهاشون رو به ترتیب اولویت بگید. راستی ddr 3 هم باشه

سلام من 2 هفته دارم دنبال مادربورد با همین مشخصاتی که تو می خوای میگردم، از لحاظ قیمت و امکانات هیچکدوم به پای این ASRock M3A785GXH/128M نرسیدن. حدود 30 تومن از بقیه مادربوردا با همین مشخصات ( که اکثرا" رم DDR3 128mb آنبورد ندارن!!) ارزونتره.

لا مصب انقدر به صرفه است که ترسیدم عیب و ایرادی داشته باشه http://lioncomputer.ir/forum/images/smilies/thinking.gif ، واسه همین الان منتظرم دوستان بیشتر راهنمایی کنن.

بقیه مادربوردها با چیپست A785 یا کارت آنبورد که من پیدا کردم:

GIGABYTE GA-MA785GPMT-UD2H

GIGABYTE GA-MA785GMT

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H

ASUS M4A78T-E

BIOSTAR TA790GX A3 +128MB

که GA-MA785GPMT بنظرم ایده آل تر اومد( و البته گرونتر)

ویرایش شده توسط neo_8982
لینک به دیدگاه

ASRock M3A785GXH/128M به 5 دقت کن قیمتی که من دارم 89$ قیمت جهانی و تو بازار ایران حدودا" 95

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان هر چی میخرید مادربورد ASUS M4A78T-E رو نخرید من برای یکی از مشتری هام گرفتم خیلی مشکل ها داره که با آپدیت بایوش و غیره هم رفع نمیشه مثلاً توی اسلات آخری pci اصلاً مودم رو نمیشناسه و اگر بخوای کارت گرافیک روش نصب کنی حتماً باید توی اسلات دومی PCI EXPRESS نصب کنی که در غیر اینصورت کارت با پهنای باند 8X کار میکنه و کارایی خیلی پایین میاد .

لینک به دیدگاه

با این مادربورد های 785 میشه هسته سوم phenom II x3 720 رو فعال کرد ؟ اگه بشه ارزش داره خریدش نسبت به x4 620 یا x2 550کسی قیمت این سی پی یو ها رو داره؟

واسه مادربورد هم اینها رو پیدا کردم که چیپست 785 و 128 مگ رم sideport داره. شاید اون ازراک شهر ما گیر نیاد.

asus: M4A785TD-M EVO ~95$

asus: M4A785TD-V EVO ~100$

msi: 785GM-E65 ~90-95$

DFI: LANParty BI 785-M35 ~100$

GIGABYTE: GA-MA785GPMT-UD2H ~95$

طفا قیمت هر کدوم از اینها رو دارید بزارین

اینجا رو هم ببینید مادربوردهای با این چیپست رو با هم مقایسه کرده http://www.tomshardware.com/reviews/amd-785g-motherboard,2441.html

ویرایش شده توسط Onimeno
لینک به دیدگاه

BIOSTAR TA790GX A3 +128MB از همشون بهتره

فول سالیده

HD3300 از HD 4200 قویتره.:-?

لینک به دیدگاه

HD3300 از HD 4200 قویتره.:-?

درسته که 790 از 785 حرفه ای تره ولی 790 , ddr2 رو ساپورت میکنه و 785 , ddr3 . با توجه به اینکه رمهای ddr3 و ddr2 اختلاف قیمتشون کم شده به نظرم استفاده از ddr3 عاقلانه تر میاد. من فعلا میخوام 2 گیگ رم بزارم و اگر در اینده بخوام رم اضافه کنم رم های ddr2 حتی گرونتر هم بشن مثل رم های ddr. در مورد گرافیک 3300 هم 4200 قویتره هر چی باشه از نسل جدیده و فکر نمیکنم فرکانس بالاتر 3300 دلیل بر بهتر بودنش باشه.

توی یه سایت گرافیک های انبرد اینتل و amd رو با هم مقایسه کرده بود که 4200 از همشون سرتر بود.

---------------------------------------------------------

می بخشید من تا اون 790 رو دیدم به ddr3 بودنش توجه نکردم

ویرایش شده توسط Onimeno
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...