رفتن به مطلب

معرفی یک کلاه بردار

Recommended Posts

سلام

یکی از کاربرای فروم با یوزر strong ده روزه پیش از من 1700000 تومن پول گرفت برای مین و سی پی یو و کولر ولی دیگه گوشیش رو خاموش کرد .پنجشنبه بود که جواب داد گفت گوشیم رو دزد زده بود . میگفت با تیپاکس ارسال کردم ولی نمیدونم برای چی نرسیده شنبه میرم برای پیگیری . شنبه شد گفت آدرس گیرنده رو اشتباه زدم الان دارم با پیشتاز ارسال میکنم . بهش میگم پیگیری بفرست دیگه جواب نداد الان اس داده میگه پولتو خوردم دیگه مزاحم نشو

این شمارشه 09351307973

شماره کارته 6280231401577696 بانک مسکن به نام سعید سبلانی

شماره خونه هم داده ولی جواب نمیده 33882696

اینم لینک تاپیکش

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30219

مراقب این آدم باشید

ویرایش شده توسط Amirreza_MUFC
لینک به دیدگاه

این ایدی که اعتباری نداشته؟!

چطوری اطمینان کردی

نه اعتبار بازارچه داره نه پستی!

لینک به دیدگاه

چون شماره خونشو داده بود من بهش اعتماد کردم . به اون شماره هم زنگ زدم باهاش صحبت کردم . با همکاری آقای حسینی شکایت کردم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب اینه که عکس با نام کاربری که قرار داده فتوشاپ هست و بسیار هم تابلوه!!! عجیبه که دوستان قدیمی توی تاپیکش این همه پست دادن اما متوجه اون عکس با نام کاربری نشدن

از اونجایی که تلفن ثابت رو داری براحتی می تونی پیداش کنی و حتی هزینه شکایت و ضرر و زیان هم ازش بگیری، اصلا هم نیاز نیست باهاش کل کل کنی، وقتی پلیس رفت سراغش ببین چجوری به التماس می افته برای اینکه رضایت بگیره ازت

لینک به دیدگاه

ای بابا. . . .

عجب ادم های بی شرفی پیدا میشن.

امیدوارم زودتر پیدا بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

از هر دست بدی از همون دست میگیری  این بنده خداها فکر میکنن زرنگی کردن ولی خودشون بیچاره میکنن

لینک به دیدگاه

انشاالله که پیدا بشه و شمام به حقت برسی 

من استدعا دارم از معامله با یوزر های جدید خود داری بشه یا حداقل دوستان  قدری با احتیاط تر با کاربر های جدید معامله کنند.

یه چند وقتی بود از این خبرها توی لیون نبود باز یه از خدا بی خبری باعث آزار مردم شد.

کاش می شد شرایط عضویت یه مقداری دقیق تر می شد مثلا شماره ملی یا اسکن کارت ملی هم جز مدارک عضویت می شد شاید اینطوری قدری آمار اعضای جدید پائین بیاد ولی خوب به طبع اشخاصی هم که می خوان عضو بشن متوجه می شن که نظارت دقیق تری توی این فروم نسبت به فروم های دیگه وجود داره . 

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز ان شاءالله که به حقت برسی

پیدا کردن این ادم ها کار سختتی نیست یه نگاه به این لینک زیر بنداز که با کمک وپیگیری لیون چطوری دستگیر شد

جاداره همین جا از زحمات وپیگیری های مدیریت لیون تشکر کنیم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=20577

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

لطفا بجای برچسب کاری با مدیران و سپس مراجع قانونی مشورت کنید.

ضمنا اطلاع رسانی فقط باید توسط مدیریت صورت بگیره.

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انشاالله که پیدا بشه و شمام به حقت برسی 

من استدعا دارم از معامله با یوزر های جدید خود داری بشه یا حداقل دوستان  قدری با احتیاط تر با کاربر های جدید معامله کنند.

یه چند وقتی بود از این خبرها توی لیون نبود باز یه از خدا بی خبری باعث آزار مردم شد.

کاش می شد شرایط عضویت یه مقداری دقیق تر می شد مثلا شماره ملی یا اسکن کارت ملی هم جز مدارک عضویت می شد شاید اینطوری قدری آمار اعضای جدید پائین بیاد ولی خوب به طبع اشخاصی هم که می خوان عضو بشن متوجه می شن که نظارت دقیق تری توی این فروم نسبت به فروم های دیگه وجود داره . 

دوست عزیز نمیشه ، هیچ فرمی تو هیچ جای دنیا اینطور برای عضویت مدارک نمیخوان

خود کاربرها باید هواسشون جمه باشه

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

کاری که ایشون کردن جرمش کیفریه  و حرکت های خیلی قشنگی میتونی تو پروندت بزنی ! که خودت باید بری تا متوجه بشی

خدا رو شکر به این جور پرونده ها خوب رسیدگی می کنن

لینک به دیدگاه

به نظر من فعلاً در جریان پیگیری باش ولی غصه نخور. مطمئن باش الان اون هم خونسرد نیست و ترسیده و الکی خودش رو خونسرد نشون میده. اون که متخصص همه چیز نیست و خودش هم میدونه . انشاالله راهی برای دستگیریش پیدا میشه. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

برا چی زده بیرون سایت فروخته شد ؟؟ !!!!

مگه شما از همین فروم خرید نکردین ازش ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

برا چی زده بیرون سایت فروخته شد ؟؟ !!!!

مگه شما از همین فروم خرید نکردین ازش ؟؟؟؟

توی p.t باهاش معمله کردم

لینک به دیدگاه

با سلام.واقعا متاسفم عزیز انشالا گیرش بیاری.ولی اگه تمامی مشخصاتی که داده باشه و همون تلفن از کس دیگه باشه شماره حسابم دزدی یا مال کسه دیگه باشه چی؟به نظرت بازم میشه پیداش کرد.اونوقت میشه مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه

بچه ها پلیس فتا در این صورت چه تدابیری اندیشه میکنند ؟ایا امکانه پیدا کردنش هست.؟شاید از روی خطش بشه ردشو زد ولی اگه پیداش کردی حسابی......

لینک به دیدگاه

نه توی p.t معتبر نبودند . اونجا هم با یوزر mr saeed از یه کاربر دیگه پول خورده بود .

لینک به دیدگاه

شاید بهتره باشه دوستان عزیزی که تازه عضو میشن کمک بگیرن از بقیه دوستان

قرار دادن واسته فکر کنم ایده خوبی باشه

من خودم از یوزر های جدید زیاد علاقه ای به خرید نمیبینم!

اول اینکه نمیدونم چه بلایی سر قطعه یا دستگاه آورده!

دوم اینکه راحت اعتماد نمیشه کرد!

حتما با پیگیری به پولتون خواهید رسید، ولی خوب دردسر ساز هست دیگه!

هرچی هم باشه، دردسرش یه مدت آدم رو اذیت میکنه!

و صد البته دوستان بهتر میدونن، از روی IP هم میشه ردیابی کرد طرف رو و همچنین شماره موبایل!

نگران نباشید دوست عزیز

امیدوارم که دیگه شاهد این چیز ها نباشیم، واقعا این پول ها خوردن نداره!

لینک به دیدگاه

منم چند وقت پیش با کاربر EPSON معامله پاور کردم گفت اکبنده 335 هزار از ما پول گرفت وقتی اومد دستم کاشکی پاور میدیدیت راحت 4 سال کار کرده بود گفت گارانتی داره گارانتی کنده شده رو بالای بدنه چسبونده بودهیچی خلاصه زنگ زدم بهش گفتم شما ما رو چی فرض کردید یه کم حرف زدیم بعد دیگه واگذار کردم به خدا همین.نمیدونم بعضی ها این جورپول ها رو چه طورمیخورن.

اینم لینک معامله

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28277

ویرایش شده توسط Mr surface
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم چند وقت پیش با کاربر EPSON معامله پاور کردم گفت اکبنده 335 هزار از ما پول گرفت وقتی اومد دستم کاشکی پاور میدیدیت راحت 4 سال کار کرده بود گفت گارانتی داره گارانتی کنده شده رو بالای بدنه چسبونده بودهیچی خلاصه زنگ زدم بهش گفتم شما ما رو چی فرض کردید یه کم حرف زدیم بعد دیگه واگذار کردم به خدا همین.نمیدونم بعضی ها این جورپول ها رو چه طورمیخورن.

اینم لینک معامله

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28277

سلام

لطفاً فیدبک مربوطه رو به ایشون بدین تا سایرین در جریان امر باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق

یه راه حل هست که شانس بیاری صدرصد میتونی گیرش بیاری

اگه فقط یک درصد شانس بیاری که خط مال خود طرف بوده و سر این جریان طرف بیخیال خطش شده مسلما این طرف با خطش ارتباطی با دوست یا فامیلش داشته

پلیس فتا هم از طریق ردگیری خط و تماس های برقرار شده و احظار اون مخاطبین و گرفتن ادرس طرف رو پیدا میکنه

مطمئن باش پیداش میکنی فقط صبور باش

چی بگم جای اینکه تو جامعه مردونگی زیاد بشه روز به روز داره نامردی رواج پیدا میکنه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...