رفتن به مطلب

آخرین قطعات پیشنهادی.. حالا نظرتون در مورد این سخت افزار های توپ چیه ;)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا به گزارشات دوستان مثله اینکه 4890 تویه بازی های خاص مثله nfs Shift مشکل داره و البته این دوست عزیز گفتن Ati کلا با این بازی مشکل داره.

حالا باید چیکار کرد ؟ لطفا راهنمایی کنید چه خاکی بر سر بریزم ؟

پوله 5850 رو ندارم ! تازه از این بابایی که می خوام بگیرم ، این کارت رو هم نداره.

275 چه مدلیش زیره 300 تومنه ، که بگیرمش ؟

لینک به دیدگاه

اقا به گزارشات دوستان مثله اینکه 4890 تویه بازی های خاص مثله nfs shift مشکل داره و البته این دوست عزیز گفتن ati کلا با این بازی مشکل داره.

حالا باید چیکار کرد ؟ لطفا راهنمایی کنید چه خاکی بر سر بریزم ؟

پوله 5850 رو ندارم ! تازه از این بابایی که می خوام بگیرم ، این کارت رو هم نداره.

275 چه مدلیش زیره 300 تومنه ، که بگیرمش ؟

سلام

دوست عزیز باز هم میگم اگر قصد دارید برای 4890 هزینه کنید حتما حتما یه خورده دیگه صبر کنید و 5850 رو بگیرید واقعا سود میکنید نه ضرر ببینید 275 و 4890 اصلا ارزش خرید نداره عزیز ... البته با وجود 5850 چون کمی هزینه بیشتر کنید خیلی به نفعتون هست چه در حال حاظر چه آینده در ضمن فراموش نکنید 5850 از dx11 پشتیبانی میکنه عزیز و گیمهایی که در آینده داره میاد و در حال حاظر بعضی ها در حال ساخت هستند از dx11 پشتیبانی میکنند ... پیشنهاد میکنم اصلا عجله نکنید و فعلا با یک کارت معمولی سر کنید :D

لینک به دیدگاه

اخه حالا حالا ها 5850 تویه بازار نمی پیچه که همه داشته باشن و ما هم راحت بخریمش.

ولی چشم ... سعی می کنم یه اگه سیستم گرفتم یه کارته ت... تخیلی بگیرم فعلا بعد یه خوب بگیرم...حالا 5850 یا ان ویدیا.

حالا به جز اقای حسینی کسی تویه تهران اورده ؟

قیمتش چنده ؟

ویرایش شده توسط FiaCKeR
لینک به دیدگاه

اخه حالا حالا ها 5850 تویه بازار نمی پیچه که همه داشته باشن و ما هم راحت بخریمش.

ولی چشم ... سعی می کنم یه اگه سیستم گرفتم یه کارته ت... تخیلی بگیرم فعلا بعد یه خوب بگیرم...حالا 5850 یا ان ویدیا.

تصمیم با خودتون دوست عزیز من فقط قصدم راهنمایی بود .... 5850 ..

لینک به دیدگاه

راستی چرا 5850 تویه هیچ تستی (دقیقا هیچ تستی!!)تا حالا نیومده ؟

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3643&p=17

تویه این تستا هم که 4890 فقط به خاطره حافظه بیشتر کمی جلوتره !

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3643&p=18

لینک به دیدگاه

قیمتش رو داری عزیز ؟

والا برادر قیمت که سریهای قبلی رو آقای حسینی وارد کردن 315 آوردن که در حال حاظر 20 دلار گرون شده حدودا فکر کنم اگر براتون بیارن چیزی حدود 330 تا 340 تومان بشه ...

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...