رفتن به مطلب

نظر سنجی بهترین کارت صدا برای کامپیوتر

CREATIVE
 اشتراک گذاری

بهترین کارت صدا برای کامپیوتر از نظر شما  

70 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین کارت صوتی برای کامپیوتر

• CREATIVE
      58
    • ASUS
      11
    • M-AUDIO
      2
    • GENIUS
      0

Recommended Posts

سلام

من خودم کارت صداهای کریتیو رو داشتم و دارم

و حدوده 7 سالی هست که دارم با محصولات این شرکت کار میکنم

نظر شخصی من فقط کریتیو هست

خوشحال میشم نظراتونو اعلام کنید

توی نظر سنجی هم شرکت کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

مسلما کریتیو بهترین گزینه برای شنیدن موسیقی هست. من خودم مدل X-Fi Titanium رو دارم و واقعا راضی هستم. کارت های M-audio تا جایی که من اصلاع دارم بیشتر برای ساخت موسیقی به کار میاد تا تجربه شنیداری و گیم و ...

لینک به دیدگاه

مسلما کریتیو بهترین گزینه برای شنیدن موسیقی هست. من خودم مدل X-Fi Titanium رو دارم و واقعا راضی هستم. کارت های M-audio تا جایی که من اصلاع دارم بیشتر برای ساخت موسیقی به کار میاد تا تجربه شنیداری و گیم و ...

سلام داداش

ممنون که نظرتو گفتی

منم با شما موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان بخصوص استارتر عزیز 

X-FI TITANUM   چندسال پیش خریدم واقعا اختلاف زیادی با آنبورد داره و هنوزم عالیه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان بخصوص استارتر عزیز 

X-FI TITANUM   چندسال پیش خریدم واقعا اختلاف زیادی با آنبورد داره و هنوزم عالیه

سلام مخلصه اقای فردوسی عزیز

ممنونم که قابل دونسیتینو اومدین شرکت کردین

قصد فروششو ندارین؟

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

البته یه مقدار نظرسنجی مشکل داره و نمیتونه پاسخ درستی رو برسونه. چون اکثر افراد از یک برند استفاده کردند و سابقه استفاده از هر 4 برند رو معمولا ندارند. لذا میان و به برندی که خودشون دارن رای میدن.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

شزکت های تولید کننده مین بورد به این نظر سنجی ها هیچ اهمیتی نمیدن و از چیپ ریلتک کیلویی توی مینبوردها استفاده میکنند چون ارزونه و براشون میارزه 

یک مین با چیپ صدای کریتو با یک مین با چیپ صدای ریلتک اختلاف قیمت بالایی داره 

لینک به دیدگاه

با این که من طرفدار ایسوسم ولی کارت صدام رو کریتیو انتخاب کردم ... در کل هر دوتاشون چیپ شون یکیه ... چیپست XONAR های ایسوس رو هم کریتیوه ...فک نکنم اختلاف فاحشی تو کیفیت صدا و ... داشته باشن ... من خودم XFI TITANIUM FATALITY دارم و کاملا هم ازش راضیم ...آقای فردوسی هم درست میفرمایند ... شما حجم و کیفیت صدای کارت صدا رو با آنبورد نمیتونی مقایسه کنی ... البته باز هم هر مین قابلیت های خاص خودشو داره ...

ولی هدفون و امپ سری STRIX ایسوس یه چیز دیگه س ... عاشقشم .. :x

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

البته دوستان سنگ کریتیو رو علکی به سینه نزنید...کریتیو کارت صدا هاش بیشتر برای گیم هستند با تغییرات نرم افزاری boost روی فرکانس های خاص کاری میکنه کاربر از صدا خوشش بیاد ولی اگه ریز بشیم چه از لحاظ نرم افزاری و خصوصا سخت افزاری حرفی برای گفتن نداره.

کافیه یکی از ارزون ترین کارت های صدای کارت درست مثل Focusrite Scarlett Solo رو بخرید فقط یه مدت باهاش گوش کنید تا تفاوتش رو با کریتیو حس کنید بفهمید کریتیو هنوز خیلی کار داره تا بشه براش ارزش قائل شد. گرون هم نیست.حدود 370 تومنه.

Scarlett-Solo-1.jpg

کریتیو کارت صداهاش توی رنج قیمت خودش، توی پخش صدا خوبن ولی همش Enhance نرم افزاری دارن. شما درایورش رو نصب میکنی، اگه اون Enhance های نرم افزاری رو نصب نکنی یا اونها رو درست تنظیم نکنی کیفیت خوبی ندارن. این یه مشکل بزرگه برای یه محصولی گرون قیمت ولی به یه کارت 100 دلاری روی این چیزا نباید ایراد گرفت.من تجربه خوبی با کلاک محصولات کریتیو نداشتم. وقتی پیر میشن، کلاک هاشون دقتشون میاد پایین. البته من تست کردم، بعضی افراد دیستورشنش رو متوجه نمیشن!

کامپیوترم شاید در سال 3 ساعت بیشتر خاموش نباشه. وقتی کارت صدای کریتیو رو توی این مدت روشن نگه داشتم، دیستورشن میگیره! دقت کلاکش برای اینقدر روشن موندن اصلا خوب نیست. بازم این داستان دیستورشن رو بعضی افراد توی این مورد هم تست کردم دیدم که متوجه نمیشن!

کریتیو شرکتی هستش که توی بازار ارزون قیمت کارت صدا سالهاست داره کار میکنه. شرکت کوچیک یا تازه کاری نیست. یه زمانی خواست بیاد توی عرصه استودیویی. EMU که یه برند زیر شاخه بود رو درست کرد. دید نمیتونه با شرکتهای صنعت ضبط رقابت کنه کلا تعطیل کرد. کلا کریتیو دایره حرکتیش روی HiFi نیست. بیشتر برای بازی و فیلم کارت صدا میسازه. الانم که می بینی کارت صدای جدیدش رو داره 400 یورو میفروشه از همین الان باید گفت شکست خورده است. چون بازم توی اون رنج قیمت بهتر ازش زیاده. یکیش TEAC که کلا هیچ حرفی برای کریتیو نمیزاره!
ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

البته دوستان سنگ کریتیو رو علکی به سینه نزنید...کریتیو کارت صدا هاش بیشتر برای گیم هستند با تغییرات نرم افزاری boost روی فرکانس های خاص کاری میکنه کاربر از صدا خوشش بیاد ولی اگه ریز بشیم چه از لحاظ نرم افزاری و خصوصا سخت افزاری حرفی برای گفتن نداره.

کافیه یکی از ارزون ترین کارت های صدای کارت درست مثل Focusrite Scarlett Solo رو بخرید فقط یه مدت باهاش گوش کنید تا تفاوتش رو با کریتیو حس کنید بفهمید کریتیو هنوز خیلی کار داره تا بشه براش ارزش قائل شد. گرون هم نیست.حدود 370 تومنه.

Scarlett-Solo-1.jpg

کریتیو کارت صداهاش توی رنج قیمت خودش، توی پخش صدا خوبن ولی همش Enhance نرم افزاری دارن. شما درایورش رو نصب میکنی، اگه اون Enhance های نرم افزاری رو نصب نکنی یا اونها رو درست تنظیم نکنی کیفیت خوبی ندارن. این یه مشکل بزرگه برای یه محصولی گرون قیمت ولی به یه کارت 100 دلاری روی این چیزا نباید ایراد گرفت.من تجربه خوبی با کلاک محصولات کریتیو نداشتم. وقتی پیر میشن، کلاک هاشون دقتشون میاد پایین. البته من تست کردم، بعضی افراد دیستورشنش رو متوجه نمیشن!

کامپیوترم شاید در سال 3 ساعت بیشتر خاموش نباشه. وقتی کارت صدای کریتیو رو توی این مدت روشن نگه داشتم، دیستورشن میگیره! دقت کلاکش برای اینقدر روشن موندن اصلا خوب نیست. بازم این داستان دیستورشن رو بعضی افراد توی این مورد هم تست کردم دیدم که متوجه نمیشن!

کریتیو شرکتی هستش که توی بازار ارزون قیمت کارت صدا سالهاست داره کار میکنه. شرکت کوچیک یا تازه کاری نیست. یه زمانی خواست بیاد توی عرصه استودیویی. EMU که یه برند زیر شاخه بود رو درست کرد. دید نمیتونه با شرکتهای صنعت ضبط رقابت کنه کلا تعطیل کرد. کلا کریتیو دایره حرکتیش روی HiFi نیست. بیشتر برای بازی و فیلم کارت صدا میسازه. الانم که می بینی کارت صدای جدیدش رو داره 400 یورو میفروشه از همین الان باید گفت شکست خورده است. چون بازم توی اون رنج قیمت بهتر ازش زیاده. یکیش TEAC که کلا هیچ حرفی برای کریتیو نمیزاره!

درود

درست می فرمایید دوست عزیز البته در مورد 2ch. بنده هم برای هدفون و اسپیکر مانیتورینگ ESI استفاده میکنم ولی فراموش نکنید تقریباً تمام این کارت ها تو این قیمت 2 کانال هستند و مثلاً به درد تماشای فیلم 5.1 نمیخورن. عمده کاراییشون هم میشه گفت همینه، ولی مثل مقایسه یه هدفن لاجیتک با بایرداینامیک یا akg هست.

تو زمینه موسیقی بدون شک این محصولات حرف اول رو مینن، ولی چند کانال قیمت ها فوق العاده بالاست. دو کانال و چند کانال باهم داشته باشیم بهتره نسبت به اینکه کلاً چند کانال نداشته باشیم. هرچند سلقیه شخصی خودم استریو رو کلاً ترجیح میدم ولی تقاضای بازار و عموم هم باید در نظر گرفت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...