رفتن به مطلب

بهترین تنظیمات NVIDIA رو بگین ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا
سلام به خانواده ی لیون کامپیوتر

من یه لپ تاپ MSi GE60 خریدم که دوتا کارت گرافیک داره . یک گرافیک Intel که ضعیفه و Geforce که خیلی قویه . میشه بگین تنظیمات کارت گرافیک GEFORCE چطوری هست ؟
چطور میتونم بیشترین بازده رو از گرافیکم داشته باشم

مدل GE60
عکس براتون از تنظیماتی که خودم با اطلاعات ضغیفم انجام دادم میزارم

28120745259637395625.jpg
میشه بگین چطور تنظیم کنم که بهترین حالت باشه

----
----

این تنظیمات چیه
کسی یاد داره

97072644958478338656.jpg

ویرایش شده توسط mehrabooni
لینک به دیدگاه

به نظر من همه ی تنظیمات رو تا جایی که میشه روی application setting بزار اینجوری 2تا اتقاق میفته 1. بی دلیل به کارت فشار نمیاد 2. بر حسب نیاز برنامه یا بازی از کارت کار کشیده میشه و عمر کارت بیشتر میشه... بقیشون رو هم روی حالت default بزار که فکر کنم performance quality medium  این سه تا باشه که حالت medium بهترین حالت هست... من با AMD کار کردم اما این تنظیمات 1 منظور رو میرسونه که واسه ی همین شبیه هم هستن تنظیم کردنشون...

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به  اینکه  لپ تاپ  هست پیشنهاد میدم دستکاری نکنید-این تنظیمات در اکثر شرایط باید در حالت دیفالت باشند مگر اینکه بخواهید از انویدیا اینسپکتور برای دستکاری و افزایش گرافیک بازی ها به  صورت  غیر متعارف استفاده  کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان گلم
خواهش میکنم بیان تخصصی جواب بدن

اساتید میشه کمک کنین چطوری میتونم بهترین تنظیماتو (از نظر کیفیت) برای بازی ها انجام بدم

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

حرف شما عملا جوابی نداره!

بهترین تنظیمات رو واسه چه کاری میخواید؟

شاید یکی منظورش از بهترین تنظیمات پرفورمنس باشه، یکی کیفیت!
توی لپتاپ ها اگر بخوای دستکاری کنی هم عمر گرافیک کم میشه، هم دستگاه و هم میزان شارژ دهی باتری!

اگر تنظیمات رو واسه بازی میخوای، برنامه Nvidia Experience رو نصب کن که داخل پکیج درایور موجود هست، و باهاش میتونی با توجه یه سخت افزارت، بهینه ترین تنظیمات رو داشته باشی!

فکر نکنم کسی بتونه جواب دقیقی واسه شما داشته باشه!

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

حرف شما عملا جوابی نداره!

بهترین تنظیمات رو واسه چه کاری میخواید؟

شاید یکی منظورش از بهترین تنظیمات پرفورمنس باشه، یکی کیفیت!

توی لپتاپ ها اگر بخوای دستکاری کنی هم عمر گرافیک کم میشه، هم دستگاه و هم میزان شارژ دهی باتری!

اگر تنظیمات رو واسه بازی میخوای، برنامه Nvidia Experience رو نصب کن که داخل پکیج درایور موجود هست، و باهاش میتونی با توجه یه سخت افزارت، بهینه ترین تنظیمات رو داشته باشی!

فکر نکنم کسی بتونه جواب دقیقی واسه شما داشته باشه!

مرسی که وقت گذاشتی تاپیکمو خوندی

اگه یکنفر توی این تاپیک متوجه حرفام شده باشه اون یک نفر خودتی

لینک به دیدگاه

من دنبال بهترین کیفیت هستم حتی اگه به ضرر لپتاپم باشه
میخوام از همه ی توان لپتاپم توی بازی ها استفاده کنم

لینک به دیدگاه

من دنبال بهترین کیفیت هستم حتی اگه به ضرر لپتاپم باشه

میخوام از همه ی توان لپتاپم توی بازی ها استفاده کنم

خواهش میکنم

اگر میخواید برای بازی استفاده کنید

به تنظیمات بازی برید، همه چیز رو روی Ultra قرار بدید!

اگرچه حتما با لگ مواجه خواهید شد!

گرافیک هم کار خودش رو میکنه!

لینک به دیدگاه

دوستان گلم

این جواب تخصصی بود:

به نظر من همه ی تنظیمات رو تا جایی که میشه روی application setting بزار

لینک به دیدگاه

دوست عزيز شما اگه ميخواى از كارت گرافيك اصلى استفاده كنى اين راه امتحان كن

تو محيط دسكتاپ راست كليك كن پنل كارت گرافيك Nvidia رو انتخاب كن بعد از منو سمت چپ رو گزينه Manage 3D Settings كليك كن وبعد از باز شدن صفحه جديد از سربرگ مشخص شده يعنى Global Settings گزينه High-Performance NVIDIA Processor انتخاب كن وگزينه Apply بزن تو مرحله بعد براى اجراى بازى يا هر نرم افزار ديگرى كه تمايل دارى با كارت گرافيك Geforce اجرا بشه با راست كليك رو نرم افزار مورد نظر گزينه Run with Graphics processor و سپس گزينه High-Performance NVIDIA default processor انتخاب كن تو اين حالت نرم افزار از كارت گرافيك GeForce استفاده ميكنه.

اما اگه قصد دارى بعضى از نرم افزار رو با كارت گرافيك GeForce استفاده كنى كافيه مثل مرحله اول به كنترل پنل كارت گرافيك برى واز منوى سمت چپ رو گزينه Manage 3D Setting كليك كن و سپس در صفحه باز شده از سربرگ مربوطه Program Settings انتخاب كن واز منوى باز شده رو گزينه Add كليك كن وهر بازى يا نرم افزارى كه قصد دارى با كارت گرافيك GeForce اجرا بشه Add كن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گلم

اساتید میشه کمک کنین چطوری میتونم بهترین تنظیماتو (از نظر کیفیت) برای بازی ها انجام بدم

درود دوست عزیزم

بنده  جواب شما رو تخصصی دادم شاید شما درست متوجه نشدید-اینقدر بزرگ نوشتن نمی خواد -ا اگر بخواهیم کنترل پانل انویدیا رو بشکافیم که کتاب 100 صفحه ایی میخواد -من سعی میکنم یک تاپیک جامع  ایجاد کنم برای دوستانی که  آشنایی ندارند -بهتر آشنا شوند-وگرنه با یک نوشتار ساده  نمیشه این همه  اصطلاحات رو براتون توضیح بدم-همین آپشن ها تمام تنظیمات گرافیکی PC هستند  قابل توجه  شما گرامی!

بزودی یک تاپیک خواهم زد آموزش جامعی رو خواهم گذاشت -

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بنده متوجه حرفهای شما شدم
شما نفهمیدین من چی میخوام

سوالمو انجمن دیگه ای میپرسم
اینطور که معلومه شما یاد نداشتین منو کمک کنین

لینک به دیدگاه

از وقتی تنظیمات geforce control panel رو defult کردم همه ی بازی ها لگ شده
حتی به پیشنهاد یکنفر از همین انجمن تنظیمات رو application setting گذاشتم ولی اصلا درست نشد

تو که یاد نداری چرا حرف میزنی :mad:

حالا باید چندماه صبرکنم تا برادرم از سربازی بیاد برام تنظیم کنه :mad:

اینجا مدیر نداره پست های کسایی که اشتباه راهنمایی میکنن رو حذف کنه

این تاپیک رو کردن اسپم کده

لینک به دیدگاه

دوست عزيز شما اگه ميخواى از كارت گرافيك اصلى استفاده كنى اين راه امتحان كن

تو محيط دسكتاپ راست كليك كن پنل كارت گرافيك Nvidia رو انتخاب كن بعد از منو سمت چپ رو گزينه Manage 3D Settings كليك كن وبعد از باز شدن صفحه جديد از سربرگ مشخص شده يعنى Global Settings گزينه High-Performance NVIDIA Processor انتخاب كن وگزينه Apply بزن تو مرحله بعد براى اجراى بازى يا هر نرم افزار ديگرى كه تمايل دارى با كارت گرافيك Geforce اجرا بشه با راست كليك رو نرم افزار مورد نظر گزينه Run with Graphics processor و سپس گزينه High-Performance NVIDIA default processor انتخاب كن تو اين حالت نرم افزار از كارت گرافيك GeForce استفاده ميكنه.

اما اگه قصد دارى بعضى از نرم افزار رو با كارت گرافيك GeForce استفاده كنى كافيه مثل مرحله اول به كنترل پنل كارت گرافيك برى واز منوى سمت چپ رو گزينه Manage 3D Setting كليك كن و سپس در صفحه باز شده از سربرگ مربوطه Program Settings انتخاب كن واز منوى باز شده رو گزينه Add كليك كن وهر بازى يا نرم افزارى كه قصد دارى با كارت گرافيك GeForce اجرا بشه Add كن.

دوست عزیز این تنظیمات بالا رو انجام دادی؟

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

اگر میخواید برای بازی استفاده کنید

به تنظیمات بازی برید، همه چیز رو روی Ultra قرار بدید!

اگرچه حتما با لگ مواجه خواهید شد!

گرافیک هم کار خودش رو میکنه!

ممنون عزیز . خواهش میکنم بیشتر راهنمایی کن . احساس میکنم توی این انجمن فقط شما و آقای alireza 6345 چیزی یاد دارین

بقیه یکجوری جواب دادن (سطح پایین) که به شعور من توهین کردن !!!! شک ندارم قصد اونا فقط اسپم بود

یکی نیست بهشون بگه وقتی یاد نداری ننویس ........ مگه مجبوری دهنتو بازکنی چیزی بگی که سیستم منو خراب کنی ........ از وقتی به حرف نابلد ها گوش کردم همه ی بازی هام لگ میزنن

دوست عزیز این تنظیمات بالا رو انجام دادی؟

ممنون عزیز ، آره انجام دادم ولی فایده نداشت !!!! نمیدونم چرا

قصد جسارت به کسی رو ندارم ولی به من حق بدین که از جواب های بی ربط بعضی ها ناراحت بشم

من فقط میخوام یکی راهنمایی کنه بگه :: گزینه هایی که توی GEFORCE CONTROLPANEL هستن چیه

گزینه های control panel باید چطور تنظیم بشن تا گرافیک بیشترین بازدهی رو داشته باشه

اگه یکنفر توی این انجمن چیزی یاد داشته باشه شما و آقای silvermn هستین ، از شما دونفر ممنونم که وقت میزارین داداش

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز . خواهش میکنم بیشتر راهنمایی کن . احساس میکنم توی این انجمن فقط شما و آقای alireza 6345 چیزی یاد دارین

بقیه یکجوری جواب دادن (سطح پایین) که به شعور من توهین کردن !!!! شک ندارم قصد اونا فقط اسپم بوده

ممنون عزیز ، آره انجام دادم ولی فایده نداشت

بخدا قصد جسارت به کسی رو ندارم ولی شما به من حق بدین که از جواب های بی ربط ناراحت بشم

من فقط میخوام یکی راهنمایی کنه بگه :: گزینه هایی که توی GEFORCE CONTROLPANEL هستن چیه

گزینه های control panel باید چطور تنظیم بشن تا گرافیک بیشترین بازدهی رو داشته باشه

اگه یکنفر توی این انجمن چیزی یاد داشته باشه شما و آقای silvermn هستین ، از شما دونفر ممنونم که وقت میزارین داداش

عزیز جان تمام دوستانی که اینجا هستند قصدشون کمک کردن هست، اگر به تاپیک های دوستمون RezaGTX مراجعه کنید، میبینید که در زمینه گرافیک تجربه خیلی بیشتری دارند، بنده شخصا خیلی چیز ها از ایشون و بقیه بچه های انجمن یاد گرفتم و اطلاعات خودم رو هم حتی نزدیک به برخی از دوستان هم که نمیدونم هیچ، خیلی هم پایین تر هست!

همونطور که دوستمون گفتن، توضیح این قسمت ها یک کتاب 100 صفحه ای میخواد!

شما بهتره که تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونین، و عرض کردم که اگر در بازی تنظیمات رو بالا ببرید حتما با لگ مواجه میشید!

این رو هم مطمعن باشید که کسی قصد توهین نداره اینجا!

لینک به دیدگاه

عزیز جان تمام دوستانی که اینجا هستند قصدشون کمک کردن هست، اگر به تاپیک های دوستمون RezaGTX مراجعه کنید، میبینید که در زمینه گرافیک تجربه خیلی بیشتری دارند، بنده شخصا خیلی چیز ها از ایشون و بقیه بچه های انجمن یاد گرفتم و اطلاعات خودم رو هم حتی نزدیک به برخی از دوستان هم که نمیدونم هیچ، خیلی هم پایین تر هست!

شما بهتره که تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونین، و عرض کردم که اگر در بازی تنظیمات رو بالا ببرید حتما با لگ مواجه میشید!

یارو اومده با این حرف از زیر جواب دادن در رفته

یکی نیست بهش بگه :: شما نمیخواد 1000 صفحه توضیح بنویسی !!!!!!! بیا یک خط درست حسابی راهنمایی کن اگه واقعا چیزی بلدی

بنظر منکه اطلاعات شما از اون آقا بیشتره ، چون حداقل متوجه منظورم شدین که چه مشکلی دارم !!!!!! بقیه که اصلا نفهمیدن من چی میخوام

----

----

قبل از اینکه تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونم هیچ بازی ای لگ نداشت

ای کاش تنظیمات رو پیشفرض نمیکردم آخه الان سیستمم خراب شده

همه ی بازی ها لگ میزنن ، بعضی ها هم تصویر رو تیکه تیکه نشون میدن

لینک به دیدگاه

بله همین طوره دوست عزیز - شما تو همون قسمت Global Settings رو دکمه Restore کلیک کن تا تنظیمات به حالت اولیه برگرده بعد تو خود محیط بازی شما تنظیمات گرافیک بازیو انجام بده.

لینک به دیدگاه

یارو اومده با این حرف از زیر جواب دادن در رفته

یکی نیست بهش بگه :: شما نمیخواد 1000 صفحه توضیح بنویسی !!!!!!! بیا یک خط درست حسابی راهنمایی کن اگه واقعا چیزی بلدی

بنظر منکه اطلاعات شما از اون آقا بیشتره ، چون حداقل متوجه منظورم شدین که چه مشکلی دارم !!!!!! بقیه که اصلا نفهمیدن من چی میخوام

----

----

قبل از اینکه تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونم هیچ بازی ای لگ نداشت

ای کاش تنظیمات رو پیشفرض نمیکردم آخه الان سیستمم خراب شده

همه ی بازی ها لگ میزنن ، بعضی ها هم تصویر رو تیکه تیکه نشون میدن

شما اسم یوزرت مهربونی هست، شاید این لحن صحبت مناسب شما نباشه دوست عزیز :)

------------

از این که باز های با کارت گرافیک اجرا میشن اطمینان پیدا کنید!

روش بازی کلیک راست کنید، بعدش run with graphic رو روی کارت گرافیک قرار بدید، شاید با دیفالت کردن تنظیمات، بازی ها با گرافیک مجتمع دارن اجرا میشن!

لینک به دیدگاه

بله همین طوره دوست عزیز - شما تو همون قسمت Global Settings رو دکمه Restore کلیک کن تا تنظیمات به حالت اولیه برگرده بعد تو خود محیط بازی شما تنظیمات گرافیک بازیو انجام بده.

به پیشنهاد یکنفر از همین انجمن تنظیمات رو به حالت اولیه برگردوندم که خراب شد :(

چطور میشه گزینه های control pnael رو تنظیم کنم که بازی ها مثل قبل روون اجرا بشن ؟

شما اسم یوزرت مهربونی هست، شاید این لحن صحبت مناسب شما نباشه دوست عزیز :)

داداش اگه یکنفر خود شمارو اشتباه راهنمایی کنه ناراحت نمیشی :(

اگه یکنفر که ادعا میکنه خیلی یادداره (ولی هیچی بلدنیست) باعث بشه سیستمت خراب بشه ناراحت نمیشی ؟

لینک به دیدگاه

به پیشنهاد یکنفر از همین انجمن تنظیمات رو به حالت اولیه برگردوندم که خراب شد :(

چطور میشه گزینه های control pnael رو تنظیم کنم که بازی ها مثل قبل روون اجرا بشن ؟

داداش اگه یکنفر خود شمارو اشتباه راهنمایی کنه ناراحت نمیشی :(

اگه یکنفر که ادعا میکنه خیلی یادداره (ولی هیچی بلدنیست) باعث بشه سیستمت خراب بشه ناراحت نمیشی ؟

خراب نمیشه عزیز

دوستان هم اشتباه راهنمایی نکردن، بهینه ترین حالت رو واسه شما ارائه کردن، که بازی ها به روان ترین حالت اجرا بشه!

شما هم حق داری البته، ولی حالا شما هم کوتاه بیا :)

لینک به دیدگاه

چشم من کوتاه میام
بازم از شما ممنونم

توی این انجمن (کسایی که ادعا دارن خیلی بلدن) تنها چیزی که یاد داشتن این بود :: هروقت مشکلی پیش اومد فورا تنظیمات رو پیشفرض کن !!!!! چیز دیگه ای که یادندارن بگن !!!!!! اصلا نمیفهمن من از چی حرف میزنم فقط میگن پیشفرض کن
حالا که پیشفرض کردمو همه چیز خراب شده ، کسی نیست بیاد از اون 1000 صفحه کتابش فقط 10 صفحه رو بگه که درست بشه ، منکه چشمم آب نمیخوره بیاد راهنمایی کنه چون اگه چیزی یادداشت همون اول میگفت صددرصد

لینک به دیدگاه

چشم من کوتاه میام

بازم از شما ممنونم

توی این انجمن (کسایی که ادعا دارن خیلی بلدن) تنها چیزی که یاد داشتن این بود :: هروقت مشکلی پیش اومد فورا تنظیمات رو پیشفرض کن !!!!! چیز دیگه ای که یادندارن بگن !!!!!! اصلا نمیفهمن من از چی حرف میزنم فقط میگن پیشفرض کن

حالا که پیشفرض کردمو همه چیز خراب شده ، کسی نیست بیاد از اون 1000 صفحه کتابش فقط 10 صفحه رو بگه که درست بشه ، منکه چشمم آب نمیخوره بیاد راهنمایی کنه چون اگه چیزی یادداشت همون اول میگفت صددرصد

شما جندسالتونه ؟

لینک به دیدگاه

شما جندسالتونه ؟

اینم یک اسپمر دیگه که گزارش میشه

نقل قول کردم که پست خودشو از ترس حذف نکنه

آخه یکی نیست بگه بتو چه !

مفتش مردم شدی ساندیس خور !

لینک به دیدگاه

دوست کوچولوی من وقتی بزرگتری رو شما رو راهنمایی میکنه باید سپاسگزار باشید..

دوستانی که شما رو راهنمایی فرمودند ااطلاعات تخصصی بالایی دارند.

حالا اگر اطلاعات تخصصی و فنی شما پایین هست و تسلط شما به رایانه کم می باشد بهتر هست به جای توهین و بی ادبی از اساتید بخواهید به زبان ساده تری برای شما که مبتدی هستید توضیح بدهند .

شما اگر مقاله های کاربر rezagtx رو مطالعه نمایید متوجه میشید که اطلاعات فنی ایشون بالاست.

به هرحال لحن صحبت هرکس شخصیت رو میرسونه .

موفق باشید /.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...