رفتن به مطلب

سیستم برای کارهای گرافیکی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام روز بخیر خدمت تمام دوستان 

اول باید یه تشکر کنم از دوست عزیزم helenjoon که به عنوان یک دوست و یک راهنما برخورد کرند خدمت دوستام عرض کنم که متاسفنه من تو 5-6 تا فروم ایرانی بی غیر اینجا سوالم رو مطرح کردم و باز هم متاسفانه ما ایرانی ها کمک کردن رو یاد نگرفتیم شاید بهتون بر بخوره اما شکالی نداره ! شاید درس عبرتی بشه براتون :)

وقتی میگم 4 تومن یعنی 4 تومن ! وقتی میگم ماهی یه کار سنگین دارم یعنی استفاده از کارت گرافیک های Nvidia نه quadro ! مگه میخوام سیستم رندر جمع کنم که QUadro بگیرم ؟ :|

مشکل ما ایرانی ها همینه دیگه اگه میگفتم بودجم 3 تومنه 100% مطمین بودم یه سیستم با بودجه 4 تومن پیشنهاد میدادید :)

متاسفانه اینجا هم نتونستم جوابم رو بگیرم اما بازم از یک ادم با فرهنگی مثل helenjoon تشکر میکنم ! ممنون دوست عزیز

از همتون تشکر میکنم 

تاپیک هم بسته شه ، یا علی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگه استارتر انیمیشن نمیخواد کار کنه فرقی نمیکنه چه گرافیکی بخره

موقع رندرینگ تمام توان پردازش به عهده سی پی یو هست . اگه بتونه سوکت 2011 و سی پی یو 4820 تهیه کنه بهتره

گرافیک تو مکس در حالت active shade و یا قرار دادن vray در حالت RT و انتخاب engin رندر در حالت cuda استفاده میشه که اکثرا از این حالت استفاده نمیکنند

استارتر عزیز وقتی شما یه سیستمی میخوای که حتی در ماه یک کار سنگین انجام بده یعنی سیستمی هست که روزانه هم میتونه کار سنگین انجام بده پس فرقی در نحوه استفاده کردن نیست فرق در قدرت نسبت به بودجه هست. 

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

سلام

اگه استارتر انیمیشن نمیخواد کار کنه فرقی نمیکنه چه گرافیکی بخره

موقع رندرینگ تمام توان پردازش به عهده سی پی یو هست . اگه بتونه سوکت 2011 و سی پی یو 4820 تهیه کنه بهتره

گرافیک تو مکس در حالت active shade و یا قرار دادن vray در حالت RT و انتخاب engin رند در حالت cuda استفاده میشه که اکثرا از این حالت استفاده نمیکنند

اگه سوکت 2011 انتخاب کنه هزینش از 4 تومن بیشتر میشه

سوکت 1150 ببنده سیستم بهتری میشه بست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عرض کردم اگه میتونه

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

منظورم سی پی یو AMD هست اما VGA رو هنوز تصمیم نگرفتم ! میخواستم بدونم pci express 3 خیلی متفاوت هست با 2 ؟ یعنی من سی پی یو amd بگیرم باید با pci express 2 کار کنم نظر شما چیه ؟ چون از دوستانم که تو این زمینه هستند پرسیدم 99% amd رو پیشنهاد دادن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورم سی پی یو AMD هست اما VGA رو هنوز تصمیم نگرفتم ! میخواستم بدونم pci express 3 خیلی متفاوت هست با 2 ؟ یعنی من سی پی یو amd بگیرم باید با pci express 2 کار کنم نظر شما چیه ؟ چون از دوستانم که تو این زمینه هستند پرسیدم 99% amd رو پیشنهاد دادن

سلام

از نظر تئوریک 2  برابر پهنای باند بیشتری رو ممکن میکنه

یه i5و مادربرد300تومنی کافیه.شخصا عاشق amdهستم اما در عمل(با بصیرت)اصلا خوب نیست-ممکنه8مگ کش و 8 هسته ای باشه اما در عمل با i5فرق زیادی نداره-پس به مشخصات دل خوش نکن

در هر صورت به منظور مشاوره حرفه ای با جناب Hamed مکاتبه فرمایید.

موفق و تندرست باشی @};-

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

cpu خودم الان i5 2400 هستش رم هم 12 1866 هستش ! گرافیکم خیلی داغونه 220gt هست ! بیشتر با لپ تاپ کار میکنم که 710 هست اما خب با pc راحت ترم یه مادربرد با 16gb رم و یک کارت گرافیک با پاور بگیرم کافیه فکر کنم

لینک به دیدگاه

سلام

غالبا اکثر افراد فورا میرن سراغ گرانترین ها،درسته بهترا اما همیشه مفید نیستن-شخصا چندین مورد مشابه شما داشتم آی5 و مینبرد میان رده کافیه و نسخه های بعدی هم مورد نداره.

تاکید شدید دارم انتخابها منطقی اند و نیازی  به کیس 1تومنی یا گرافیک 2تومنی نیست.

Intel Core™ i7-4770 Haswell Processor 955T

MSI Z87-G43 LGA1150 Z87 Mainboard 465T

Kingston HyperX Beast 16GB 8GBx2 2133MHz 655T

Sapphire R9 270X OC DUAL-X 2GBD5 765T

Green 600A-HP Power Supply Unit 259T

CPU Cooler Deepcool Gamer Storm 180T

Green X1 Basic Gaming case 145T

AData Premier Pro SP600 128GB SATA3 SSD325T

اینها 3836000تومن

میتونید مینبرد h87 باi5بگیرید

WD Caviar Black 1 TB 7200RPM 64MB HDD  ???T

داداش این سیستمی که معرفی کردی سوکت سی پی یو 1150 هستش اما کولینگی که معرفی کردید 1150 ساپورت نمی کنه

لینک به دیدگاه

سلام روز بخیر خدمت تمام دوستان 

اول باید یه تشکر کنم از دوست عزیزم helenjoon که به عنوان یک دوست و یک راهنما برخورد کرند خدمت دوستام عرض کنم که متاسفنه من تو 5-6 تا فروم ایرانی بی غیر اینجا سوالم رو مطرح کردم و باز هم متاسفانه ما ایرانی ها کمک کردن رو یاد نگرفتیم شاید بهتون بر بخوره اما شکالی نداره ! شاید درس عبرتی بشه براتون :)

وقتی میگم 4 تومن یعنی 4 تومن ! وقتی میگم ماهی یه کار سنگین دارم یعنی استفاده از کارت گرافیک های Nvidia نه quadro ! مگه میخوام سیستم رندر جمع کنم که QUadro بگیرم ؟ :|

مشکل ما ایرانی ها همینه دیگه اگه میگفتم بودجم 3 تومنه 100% مطمین بودم یه سیستم با بودجه 4 تومن پیشنهاد میدادید :)

متاسفانه اینجا هم نتونستم جوابم رو بگیرم اما بازم از یک ادم با فرهنگی مثل helenjoon تشکر میکنم ! ممنون دوست عزیز

از همتون تشکر میکنم 

تاپیک هم بسته شه ، یا علی

اقای عزیز ما هم اندازه 4 تومن برات گفتیم من میتونم برم تو سایت لیون برات یه سیتم جمع کنم بشه 4 تومن برای شما داشتیم تجزیه تحلیل میکردیم متاسفا شما اینجور جواب میدید.متاسف هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش این سیستمی که معرفی کردی سوکت سی پی یو 1150 هستش اما کولینگی که معرفی کردید 1150 ساپورت نمی کنه

سلام

کولینگ سوکت 1155و1150کوچکترین فرقی نداره.

لینک به دیدگاه

درود دوستان

لطفا دوستانه با هم برخورد کنید و به نظرات هم احترام بگذارید حتی اگه اختلاف نظر دارید

ممنونم از شما دوستان فهیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواستم بگم تموم پست های که الکی منفی خورده بود رو مثبت زدم.

نکنید همچین کاری خیلی زشته.

کاملا بی احترامیه.

دوست عزیز مثبت یا منفی رو زیاد جدی نگیر،حالا ممکنه هردوتاش رو بگیریم اما زیاد مهم نیست.تنها کارایی مثبت قدردانی و منفی بازنگری است.

بهتره ادامه پیدا نکنه.

موفق و سربلند باشی @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...