رفتن به مطلب

فروش Sapphire R9 290 در حد نو با قیمت عالی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت همه دوستان عزیز

یک عدد کارت گرافیک Sapphire R9 290 ریفرنس با شرایط عالی و در حد نو و بسیار تمیز برای فروش موجوده

کیفیت چیپ این کارت بالای 85 درصد هست و کارتن و متعلقات کارت همگی موجوده و متعلقات آکبند می باشند

تا تاریخ 20 سپتامبر 2015 گارانتی الماس داره

post-6808-0-95482000-1404387205_thumb.jpg

post-6808-0-34022100-1404387214_thumb.jpg

post-6808-0-73400900-1404387233_thumb.jpg

post-6808-0-19125500-1404387240_thumb.jpg

post-6808-0-56474600-1404387266_thumb.jpg

قیمت پایه : 1100

پایان فروش : حد اکثر 24 ساعت پس از آخرین پیشنهاد بر مبنای قیمت پایه

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

جسارتا با کارت امضای بنده تعویض دارید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من.

جسارتا با کارت امضای بنده تعویض دارید ؟

سلام به دلیل نیاز مالی ترجیحا قصدم فروش هست پیمان جان

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن این سوالم ربطی به فروش کارتتون نداره شرمنده فقط میخواستم ببینم چطوری با 3dmarkk11 بنچمارک میگیرید که فقط امتیاز graphics score  رو بهتون میده ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید این دمای 90 درجه به نظرتون طبیعی هستش؟؟؟

مشکلی توی دراز مدت ایجاد نمیکنه؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا بهمن این سوالم ربطی به فروش کارتتون نداره شرمنده فقط میخواستم ببینم چطوری با 3dmarkk11 بنچمارک میگیرید که فقط امتیاز graphics score  رو بهتون میده ممنون

سلام باید سریال ورژن Advanced رو وارد بکنید تا امکان انتخاب فقط تستهای گرافیک رو داشته باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید این دمای 90 درجه به نظرتون طبیعی هستش؟؟؟

مشکلی توی دراز مدت ایجاد نمیکنه؟؟

سلام بله طبیعیه و طراحی این کارت ها به همین صورت هستش که اجازه میده دما تا 94 درجه بالا بره و بعد با افزایش دور فن و اگر کافی نبود ، کاهش ولتاژ و کلاک ، دما رو روی 94 درجه ثابت نگه میداره. به صورت دستی هم میشه هم دور فن رو بالا برد و هم ولتاژ رو تا حد امکان کاهش داد تا با دمای کمتری کار بکنه

post-6808-0-64572800-1404397149_thumb.png

خود AMD هم در مورد این قضیه این توضیح رو داده :

AMD On This: We have designed the 290 Series to operate at a steady state of 95C. By running at 95C, we are both maximizing the performance and minimizing the acoustics of the product. Be assured, that 95C is a perfectly safe temperature at which the GPU can operate for its entire life. There is no technical reason to reduce the target temperature below 95C. 

که خلاصش اینه که این دما طبیعیه و همینطوری طراحی شده و موردی نداره 

لینک به دیدگاه

با اجازه جناب بهمن این Asic Quality دقیقا چی هست؟

آیا این درصد بالاتر بودن به خاطر مصرف بهتر چیپست در نسبت مصرف به سرعت برای همان فیکس شدن فرکانس برای اورکلاک هست؟

کارت من 76.1 هست حداقل اون چقدر باید باشه طبیعی هست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه جناب بهمن این Asic Quality دقیقا چی هست؟

آیا این درصد بالاتر بودن به خاطر مصرف بهتر چیپست در نسبت مصرف به سرعت برای همان فیکس شدن فرکانس برای اورکلاک هست؟

کارت من 76.1 هست حداقل اون چقدر باید باشه طبیعی هست؟

با تشکر

Asic Quality همون کیفیت ساخت چیپ هست که هر چقدر بالاتر باشه چیپ به حالت Perfect یا بی نقص نزدیکتره و نشت جریان کمتری در مداراتش وجود داره که باعث میشه مصرف انرژی کمتر و دمای پایینتری داشته باشه و نیاز به ولتاژ کمتری برای کار کردن داشته باشه که این خصوصیات برای کارت هایی که کولر معمولی دارند مزیت حساب میشه ولی بر عکس Asic بالا برای رکورد زدن با نیتروژن مایع مناسب نیست و باید Asic پایین باشه تا زیر نیتروژن خوب جواب بده و ولتاژ بیشتری بشه بهش داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

khaste nabashid aziz, in card che modat kar karde ?

دست بنده کمتر از 1 هفته روی سیستم بوده و قبلش هم فکر میکنم حدود 4-3 ماه کار کرده باشه. از مدت گارانتیش مشخصه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز قیمت عالیه و جای تخفیف نداره. لطفا تقاضای تخفیف نکنید  :)  کارتی با این قدرت و به این قیمت فکر نمیکنم جای تخفیف داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کارت رو به قیمت 1100 خریدار هستم.

با آرزوی موفقیت

سلام پیغاد دادم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...