رفتن به مطلب

AMDیاNVIDIA

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست گلم دیگه برای این موضوع تایپیک زدن نمیخواد 

فروم رو یه چرخی بزنین انواع نظرسنجیها و سوالات و جوابها هست که مرتبط به این معقوله هست و هنوز هم که هنوزه نتیجه کاملا مشخص

نشده که کدوم از اون یکی بهتره چون هردو قدرتمند و هدو دارای معایب و محاسن هستند حالا مونده دید شما به این دو برند چطوری باشه 

به نظر منم هر دو در جای خود قدرتمند و عملکرد بهتری دارند 

لینک به دیدگاه

به نظرشما کارت گرافیک عمل کرد بهتری داره

سلام

هر دو شرکت کارتهای خوبی دارند،شما بسته به بودجه ای که دارین باید ببینین کدوم مورد کارایی بهتری نسبت به قیمت داره تا انتخاب کنی.

به عنوان مثال کارتهای gtx760 و r9270x رقیب هم هستنن و کارت انویدیا اندکی بهتر عمل میکند 2 تا 7 فریم بیشتر،ولی از نظر قیمت حدوداً 200 تا 300 ت اختلاف قیمت دارند که در این مورد خرید کارت amd به صرفه تره.

لینک به دیدگاه

نمیشه همچین مقایسه ای کرد تو مدلهای مختلف متفاوت هستند

سری 400 nvidia با سری 5000 ati مقایسه میشه و خوب سری 400 دیرتر از سری 5000 اومد در بازار و ati حسابی کارتای dx11 و در اختیار گرفت ولی با امدن سری 400 داستان تا حدودی عوض شد هم گیم های بیشتری از dx11 پشتیبانی میکردن هم بازی ها سنگین تر شد و خوب اینجا بود که ati تو بازی های dx11 از nvidia عقب افتاد و سری 6000 و که rename شدن به amd امد به بازار که بهبود یافته سری 5000 هست و در dx11 قوی تر شدن و nvidia هم سری 500 و داد بیرون.
ولی خوب سری 6000 amd کارتهای سطح متوسطش و داده بیرون 6870 (که بهبود یافته 5770 هست ولی در کارایی بسیار عالی و در بسیاری از زمینه ها هم رده 5870) و 6850 (که اینم 5750 تقویت شدست داده بیرون و هنوز سری high end و که 6990 (dual gpu6970 ) و 6970 و 6850 رو به بازار نداده از اون طرف nvidia سری high end کارتهای 500 و که 580 و معرفی کرده.و الی آخر
تمام این قصه هارو گفتم که بدونین چه طوری مدلی انتخاب کنی از هر دو برند و با هم ردش از برند مخالف مقایسه کنی و نیمیشه کل این سری هارو با هم مقایسه کرد.

سعی کن از مقایسه کلی دو برند خود داری کنی و با توجه به نیاز و بودجه مدل هایی از دو طرف انتخاب و اون هارو با هم مقایسه کنی تا بتونی به نتیجه مناست که همون بهترین انتخاب هست برسید.

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

کاملا بستگی به بودجتون داره.

تو هر رنج قیمتی بهترین انتخاب میتونه از یکی از این دو برند باشه.

لینک به دیدگاه

نمیشه همچین مقایسه ای کرد تو مدلهای مختلف متفاوت هستند

سری 400 nvidia با سری 5000 ati مقایسه میشه و خوب سری 400 دیرتر از سری 5000 اومد در بازار و ati حسابی کارتای dx11 و در اختیار گرفت ولی با امدن سری 400 داستان تا حدودی عوض شد هم گیم های بیشتری از dx11 پشتیبانی میکردن هم بازی ها سنگین تر شد و خوب اینجا بود که ati تو بازی های dx11 از nvidia عقب افتاد و سری 6000 و که rename شدن به amd امد به بازار که بهبود یافته سری 5000 هست و در dx11 قوی تر شدن و nvidia هم سری 500 و داد بیرون.

ولی خوب سری 6000 amd کارتهای سطح متوسطش و داده بیرون 6870 (که بهبود یافته 5770 هست ولی در کارایی بسیار عالی و در بسیاری از زمینه ها هم رده 5870) و 6850 (که اینم 5750 تقویت شدست داده بیرون و هنوز سری high end و که 6990 (dual gpu6970 ) و 6970 و 6850 رو به بازار نداده از اون طرف nvidia سری high end کارتهای 500 و که 580 و معرفی کرده.و الی آخر

تمام این قصه هارو گفتم که بدونین چه طوری مدلی انتخاب کنی از هر دو برند و با هم ردش از برند مخالف مقایسه کنی و نیمیشه کل این سری هارو با هم مقایسه کرد.

سعی کن از مقایسه کلی دو برند خود داری کنی و با توجه به نیاز و بودجه مدل هایی از دو طرف انتخاب و اون هارو با هم مقایسه کنی تا بتونی به نتیجه مناست که همون بهترین انتخاب هست برسید.

حیف نمیتونم مثبت بدم وگرنه حرفه ایشون یه مثبت داره

فقطamd-ati

فقط انویدیا

واقعا اینایی که میگن فقط این و فقط اون چه هدفی دارن

یا جو گیرن

یا تازه اومدن تو بازار

یا سادیسم دارن

....

خلاصه در حالت عادی به سر نمیبرن

به نظرشما کارت گرافیک عمل کرد بهتری داره

شما هم یه چرخی توی تاپیکای دیگه میزدی پیدا میکردی نیاز به زدن تاپیک جدید نبود

این بحثا هیچ وقت به جایی نرسیده

لینک به دیدگاه

حیف نمیتونم مثبت بدم وگرنه حرفه ایشون یه مثبت داره

واقعا اینایی که میگن فقط این و فقط اون چه هدفی دارن

یا جو گیرن

یا تازه اومدن تو بازار

یا سادیسم دارن

....

خلاصه در حالت عادی به سر نمیبرن

شما هم یه چرخی توی تاپیکای دیگه میزدی پیدا میکردی نیاز به زدن تاپیک جدید نبود

این بحثا هیچ وقت به جایی نرسیده

شما چرا در مورد نوشته من اظهار نظر میکنی؟؟ عنوان تاپیک هست انویدیا یا ati. ربطی داره ب اینکه من تازه کارم. یا این ک گفتی جو گیر؟ میشه بگی جو چی؟؟

لینک به دیدگاه

شما چرا در مورد نوشته من اظهار نظر میکنی؟؟ عنوان تاپیک هست انویدیا یا ati. ربطی داره ب اینکه من تازه کارم. یا این ک گفتی جو گیر؟ میشه بگی جو چی؟؟

جو ینی اینکه با دیدن چنتا بنچمارک و چنتا تعریف طرفدار یه چیزی بشی

درضمن منظورم شخص شما نبود خیلیا هستن که از این طرفداری های بی مورد میکنن

اگه به شما خدایی نکرده برخورده من همینجا از شما معذرت میخوام

ویرایش شده توسط kargiravar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم دیگه برای این موضوع تایپیک زدن نمیخواد 

فروم رو یه چرخی بزنین انواع نظرسنجیها و سوالات و جوابها هست که مرتبط به این معقوله هست و هنوز هم که هنوزه نتیجه کاملا مشخص

نشده که کدوم از اون یکی بهتره چون هردو قدرتمند و هدو دارای معایب و محاسن هستند حالا مونده دید شما به این دو برند چطوری باشه 

به نظر منم هر دو در جای خود قدرتمند و عملکرد بهتری دارند 

:clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

جو ینی اینکه با دیدن چنتا بنچمارک و چنتا تعریف طرفدار یه چیزی بشی

درضمن منظورم شخص شما نبود خیلیا هستن که از این طرفداری های بی مورد میکنن

اگه به شما خدایی نکرده برخورده من همینجا از شما معذرت میخوام

دستت درد نکنه پس منظورت ما بودم واقعا که.............

من نظرم خودمو گفتم هرکسی اخطیارشو داره

به این تاپیکم سر بزنی بد نیست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28471

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه پس منظورت ما بودم واقعا که.............

من نظرم خودمو گفتم هرکسی اخطیارشو داره

به این تاپیکم سر بزنی بد نیست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28471

نه اقا منظورم شما نبودی گفتم که منظورم فرد خاصی نیست کلی گفتم

گفتم که با خوندن یک مقاله و چنتا بنچمارک نمیشه به صورت قطعی برتری برندی رو اثبات کرد

هر کدومشون نقاط قوت و ضعفی دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای خرید کارت گرافیک دو حالت بیشتر وجود نداره 

اولی اینه که طرفدار یک مارک خاص هستی و فقط همون مارک رو میخری 

و حالا دومش که منطقی تر هست اینه که : 

مثلا شما 700 تومن بودجه داری میری یک تحقیق میکنی ببینی کدوم کارت از کدوم مارک تو این رده ی قیمتی بهترین کارایی رو داره و اون کارت رو میخری 

حالت سومیم نداره که دوستان بخوان براش تاپیک بزنن و یا بحث بکنن 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگه بودجه تون رو معلوم کنید 

می تونیم بگیم AMD بخرین یا NVIDIA

لینک به دیدگاه

طبق فرمایشات تمام دوستان شما باید :

1.کاربریتون رو

2.و حداکثر بودجه ای که میتونید برای کارت هزینه بشه رو هم مشخص کنید

تا بشه تصمیم گرفت که برای نیاز شما چه کارتی مناسب تر هست.

همونطور که دوستان هم فرمودند توی هر رنج قیمتی هر دو شرکت کارت های قابل ستایشی دارن.پس بصورت مطلق نمیشه گفت که حتما و حتما یکی از این نوع و شرکت های سازنده ی کارت بهتر هست.

من خودم طرفدار AMD هستم ولی هیچ وقت و به هیچ وجه طرفداری و تعصب بیجا نشون نمیدم چون همیشه توی بازار قطعات هیچ موقع بهترینی وجود نداره و با توجه به همون هزینه ای که میشه میتونیم بهترین رو خودمون تشخیص بدیم و انتخاب کنیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...