رفتن به مطلب

نگاهی سریع به بازی زیبای Sniper Elite III

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود برهمه دوستان

اهمیت شکار ناتزی در گرمای سوزان آفریقا

همانطور که میدانید سری اسناپیر همیشه بازی هی خوب و کم ادعایی بودند -دوقسمت اول این بازی خیلی جالب بودند و داستان تک تیراندازی رو روایت میکردند که در اعماق خطوط دشمن به شکار ناتزی ها میپرداخت! کلا اسناپیر ها خیلی شخصیت  های جالبی هستند مرموز و خطرناک و با مهارت -

دو اسپین اف هم برای بزای ساخته شد ناتزی زامبی آرمی به سبک Red Dead nightmare که با زامبی ها میجنگیدیم ولی اون جذابیت بازی اصلی رو نداشت وخیلی اکشن شده بود در حالی که ماهیت بازی شکار اهداف است نه درگیری مستقیم.

متاسفانه گیم اسپات به بازی هنوز نمره نداده ،حداقل تا صبح که نداده بود-من نمرات میانگین رو چک کردم خیلی خوب بودند -و الان هم خودم بازی رو تجربه میکنم مثل اجدادش خوب وسرگرم کننده است و روی درجه سختی بالا خیلی چالش برانگیر است.

9hr5n1f9en7b1sq6b97p.jpg

عکس از منوی بازی ورژن 1.2 ریلودد-ضمنا یک dlc هم عرضه شده من هنوز نگرفتم-

نسخه جدید این بازی چند روزی است عرضه شده منم هم  دانلود کردم چون خودم و برادرم خیلی طرفدار این سری هستیم و رکورد هدشات داریم!!این نسخه اسپین آف نیست و اصلی است با کد 3 و چون اینبار برای نسل بعد کنسولی عرضه شده گرافیک بی نظیری داره  و استفاده از dx11 و تسلیشن بافته ها رو خیلی زیبا کرده-

lqpm4ugdiel95edmeg7w.jpg

ln5go0q5loha46443jxb.jpg

سیستم ترسیم مسافت خیلی خوب بازی

داستان اینبار در شما آفریقا و کانال سوئز و ساحل های مدیترانه ایی اتفاق میافته و باید درشمال آفریقا با نفوذ ناتزی ها مقابله کنیم و در صحرای داغ با انها روبرو بشیم-مکانیزم های گیم پلی بازی خیلی پالیش شدند و کلی روی سیستم مدیریت لوازم کار شده  و همانند شوتر های مدرن از خودکار پر شدن خون خبری نیست و باید از بسته های کلاسیک  درمانی استفاده کنیم که خود نکته مثبتی است و به گیم پلی عمق بیشتری میدهد.سیستم هدف گیری بهبود پیدا کرده و اسلحه ها و هم به زیبایی طراحی شدند و گلوله در حرکت اسلوموشن به هدف تسلیشن خیلی زیبایی داره و خیلی شبیه گلوله واقعی هستش -تیرهای ایکس ری هم معرکه هستند و ترسناک!

ktg8v99yozro776hqtpj.jpg

سیستم مناسب اینونتوری بازی

گرافیک بازی هم خیلی چشم نواز است  و فریم ریت خیلی خوبی دارد من با اتنظیمات الترا های  و 1080 60 فریم ثابت گرفتم و آپدیت 1.2 بازی هم توسط ریلودد ارائه شده  که حجم کمی داره و میتونید دانلود گنید پیشنهاد من دانلود نسخه 13 گیگی فول ریلودد است من این نسخه رو دارم  و عالی است بدون هیچ مشکلی -کنترلر های  ایکس وان و 360 هم بدون هیچ مشکلی تست شدند و کنترلر ایکس وان با دقت وحشتناک بالا هدف گیری توی مسافت های خیلی زیاد  رو از موس هم راحت تر کرده است.

rcc1uo84kh297cg3nk5s.jpg

akl5mqgaxh08c61imc0r.jpg

تنظیمات گرافیکی بازی

urk38j1nbu1bhtljl4nt.jpg

سطح جزییات در حد خوبی است

تیم سازنده بازی هم همانند قبل استودیو ربلیون است  و اینبار هم کارش رو خوب انجام داده است .

حتما دانلود کنید و لذت ببرید موفق باشید.

رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا خسته نباشی.شما با چه کارت و مانیتور چند اینج این فریم رو گرفتی؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی یکی از بازیهای مورد علاقه منه 

توضیحات هم مثل همیشه عالی بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مانیتور که مهم نیست-23 اینچ  1080 60 هرتز

کارت gefroce gtx 770  dcii oc

cpu 4770k

عکس نمونه فریم گوشه بالا معلومه-تنظیمات همون هستن که بالا توی تاپیک عکس زدم

dnh0un33y0561pd1mcy8.jpg

بین 55 تا 60 متغیره-ولی بیشتر 57 قفله

fj4wb6mrk5kzirf374dr.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این بازی قرار بود از api منتل پشتیبانی کنه 

چرا داخل تنظیمات بازی خبری از منتل نیست کسی میدونه چرا

لینک به دیدگاه

با سلام درود و خسته نبایشی

می تونم بپرسم چرا anti a aliasing رو بالا تر نبردین؟؟؟

و من اگه نسخه black box رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

لینک به دیدگاه

درود

مانیتور که مهم نیست-23 اینچ 1080 60 هرتز

کارت gefroce gtx 770 dcii oc

cpu 4770k

سلام

اسم این نرم افزار فریم چیه؟

آخه دیروز تو، سایت های خارجی دیدم کار کرد سی پی یو و جی پی یو رو تو، بازی زده بود

جالبه امروز دیدم شما هم از همون استفاده میکنید

اگه گراف ها رو داره اسمش رو عنایت َبفرمایید

ممنون

Sent using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام درود و خسته نبایشی

می تونم بپرسم چرا anti a aliasing رو بالا تر نبردین؟؟؟

و من اگه نسخه black box رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

درود رزولوشن 1080 بازی خیلی صاف است  و حتی low  هم برابر با smaa  هستش  و کاملا کفایت میکنه-موتور بازی دمای کارت ها رو تا 65 هم بالا میبره   و استفاده  از آنتی الیاز های هیچ تفاوتی نمیکنه به غیر از اینکه  دما رو میبره بالاتر چون استرس اصلی روی gpu ایجاد میکنه -و برابر با 8x هستش که  در 1080 کاملا بی مورده خواهد بود همون طور که عکس ها نشان میدن بازی کاملا صافه-بعضی از دوستان فکر میکنن که باید الیازینگ رو هم تا آخر بالا برد ولی غافل از اینکه  فشار بر روی کارت دو برابر میشه-ما میتونیم با بالانس کردن الیازینگ و کاهشش، تنظیمات مهم تری روکه گرافیک بازی رو زیباتر میکنند افزایش بدیم-ضمنا بعضی موتور های گرافیکی ذاتشون استرس زا است -مثلا موتور بازی واچ داگز با اینکه  جدید تره و از گرافیک بالایی بهره میبره دمای کارت  رو تا 50 نهاتیش 55 میبره بالا و اوج گرافیک بازی اصلا استرس زا نیست-ولی موتور اسناپیر دما رو میبره بالا و موتورش توی لود بالانس استرسینگ مناسبی نداره حتی توی صحنه های عادی هم باز دمارو افازیش میده و لی درکل فوق العاده سبک و بهینه است از لحاظ فریم ریت.

سلام

اسم این نرم افزار فریم چیه؟

آخه دیروز تو، سایت های خارجی دیدم کار کرد سی پی یو و جی پی یو رو تو، بازی زده بود

جالبه امروز دیدم شما هم از همون استفاده میکنید

اگه گراف ها رو داره اسمش رو عنایت َبفرمایید

ممنون

Sent using Tapatalk

سلام

اسم این برنامه قدیمی  محبوب msi afterburner هستش که  در ترکیب با riva tuner قدیمی کارش را به نحو احسن انجام میده نسخه 3.1 این برنامه  رو میتونید دانلود کیند تقریبا بهترین مانیتورینگ کارتهای گرافیک همینه-بعدش evga percision قرار داره-این برنامه میتونه اور کنه مانیتور کنه-پروفایل سازی کنه و اسکرسن شات بگیره و .....همین سورس افتر برنر رو برای توسعه  خیلی از مانتیورینگ های دیگه هم به کار بردند.

لینک به دیدگاه

درود

مانیتور که مهم نیست-23 اینچ  1080 60 هرتز

کارت gefroce gtx 770  dcii oc

cpu 4770k

dnh0un33y0561pd1mcy8.jpg

fj4wb6mrk5kzirf374dr.jpg

ممنون.آقا رضا عزیز من چند جا شنیدم که حتی اینچ مانیتور هم مهمه برای همین از شما که توی این زمینه تخصص دارید پرسیدم.من هم خودم مانتورم 23 هست ولی هنوز فرصت نکردم بازی رو دانلود و تست کنم ولی فک کنم بالای شصتا بهم بده.

یه سوال:خیلی جاها من شنیدم که میگن بازی ها روی یک فریم قفل هستن پس چجوریه که روی بعضی از سیستم ها بالاتر از اون فریم رو میدن؟؟

ویرایش شده توسط ali hidden
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مانیتورها  میک میزان رفرش ثابت دارند یک رزلوشن ثابت نهایی-باز یها همه فریم هاشون قفل نیست اگر هم باهشن توی محیط خود بازی قفله ولی اگر بنچ مارک داشته باشن سازنده ها میوتن قفل فریم رو بردارن که تا هر چقد رکه  سخت افزار کشش داشت بالا بره -برا ی مثال بازی فا رکرای 2 در محیط خود بازی 60 هستش ولی در بنچمارکش میشه تا 80 یا 90 فریم هم اسکورز زد-بالا رفتن فریم از حد تعیین شده فقط به توانایی سخت افزا رد رحال اجرا بستگی داره و همانطور که قبلا هم گفتیم هدف از قفل کردن فریم ارائه گیم پلی روان و نرم بدون لگ هست-

ضمنا اصلا اینچ مانتیو رمهم نیست-برای مثال بنده یک نمایشگر 23 دارم که  1080p هستش - خوب یک  tv   سامسونگ 32 هم  نزدیک سیستم هستش اونم 1080p هستش  -یک تلویزیون سونی  55  اینچ هم هست  اونم 1080 p هستش -حالا برای مثال اگر این  رو ی نمایشگر من 60 فریم بده روی  آن دوتا هم 60 فریم میده--ربطی نداره که  د100 اینچ یا 10 اینچ-فقط  فقط رزولونش و رفرش مهمه-ابعاد اصلا مهم نیست.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درودآقا رضا خسته نباشيد

فقط يه سوال هوش مصنوعى اين بازى پايين نيست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

هنوز خیلی جلو نبردم ولی بد نبوده نه خوبه -حالا پیشرفت کردم بررسی میکنم بهتر-الان دانلود باز یdivinity original sin داره تمام میشه!!چند دقیق دیگه- میرم توی نصب احتمالا برای اون هم یک تاپیکی بزنم-اونم هم خوراک rpg باز هاست -اصلا باعث شده اسناپیر الیت 3 که  خیلی هم گیم خوبی است از یادم بره!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هوش مصنوعی عالی هستش-کوچک ترین حرکت سریعی توی محیط رو بهش واکنش نشون میدن -روی سختی بالا فوق العاده سخته!!برای مثال ما در بازی اسپلنتر سال بلک لیست با آخرین سرعت بین دشمنان توی محیط میدویدیم بدون ترس-- اینجا کوچک ترین حرکت اشتباهی کار تمومه!!!حتما سعی کنید تماما چیریکی بازی کنید و فقط وقتی نمودار صدا بالای صحنه ایجاد شد یعنی  صدای بزرگی در حال شنیده شدنه از اسناپیرتون استفاده  کنید تا صدای اون رو خنثی کنه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

آقا رضا با تشکر از شما بابت پیگیریتون

لینک به دیدگاه

پچ منتل این بازیو اگه اومده ممنون میشم اینجا برای دانلود بزارید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پچ منتل این بازیو اگه اومده ممنون میشم اینجا برای دانلود بزارید

دوست من پچ 1.2 هم شامل منتل ساپورت نبود-هنوز عرضه نشده-اپیتمایز کردن روی چیزی غیر از دایرکت ایکس خیلی سخته-این بازی که رونه اصلا سنگین نیست-راحت رو یDX11 اجرا میشه -من دیدم دوستانم کارتهای ATi داشتند بدون کوچک ترین مشکلی با 60 فریم بازی رو تمام کردند -وقتی بازی فریم مناسب داره  و    قفله  و روی dx11 داره راحت بدون مشکلی اجرا  یمشه هم روی انویدیا هم رو یati دیگه منتل کاربرد خاصی نخواهد داشت -برای جاهایی که  بازی تفاوت کارایی محسوسی داشته باشه   بله ولی اینجا خیلی فکر نمیکنم لازم باشه -

لینک به دیدگاه

سلام.

ببینم رو این سیستم من با رزولیشن 1360*768 چه طوری میاد؟

Cpu : G2030

Ram : 4Gb DDR3 1333MHz

Vga : GTX 460 1Gb GDDR5

Power : GP480A-SP

Mian : GA-P61A-D3

میشه بگید با چه تنظیمات و فریمی میتونم بازی کنم؟

ویرایش شده توسط Man V To
لینک به دیدگاه

میشه ادرس دانلود بازی رو بذارید؟؟؟؟؟؟

بفرما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

ببینم رو این سیستم من با رزولیشن 1360*768 چه طوری میاد؟

Cpu : G2030

Ram : 4Gb DDR3 1333MHz

Vga : GTX 460 1Gb GDDR5

Power : GP480A-SP

Mian : GA-P61A-D3

میشه بگید با چه تنظیمات و فریمی میتونم بازی کنم؟

فریم رو که معلوم نیست دقیقا-گرافیک قوی نیست-تست باید بکنید-البته با این رزلوشن فکر نکنم مشکلی باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...