رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

همسایه مغازمون برای پسرش که اول راهنمایی میخونه میخواد یه سیستم تا 2ت 100ت بالا یا پایین بخره خواستم اگه امکانش بود یه سیستم خوب تا 2ت ترجیحا amd براش قطعات و قیمت قطعات رو فاکتور کنید

سیستم رو بیشتر برای گیم میخوان

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من پیشنهادم اینه که سیستم رو اگه راضی هست کارکرده گارانتی دار تهیه کنه تا به سیستم ارزشمندتر از این مبلغی که داره برسه

با این دو تومن سیستمی در حد 3 میلیون میتونه تهیه کنه که قدرتش بیشتر از سیستم نو میشه 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

خیلی ممنون

برای amd سیستمی پیشنهاد ندارین؟

سلام

من پیشنهادم اینه که سیستم رو اگه راضی هست کارکرده گارانتی دار تهیه کنه تا به سیستم ارزشمندتر از این مبلغی که داره برسه

با این دو تومن سیستمی در حد 3 میلیون میتونه تهیه کنه که قدرتش بیشتر از سیستم نو میشه 

سلام مهدی جان والا اگه خودم بودم همین راه کار شما بهترین پیشنهاده 

چون سپرده به من و قراره من براش قطعات رو بخرم اگه قطعه دست دو بخرم یهو دیدی یه مشکلی پیش اومد انوقت بهم بگه اگه نو میخریدی اینجوری نمیشد اونوقت من باید بخاطر این حرف خودکشی کنم

صلاحه که براش نو بخرم همه چی رو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب عزیز ارشاد و راهنماییش کن قبل خرید.بگو کالای گارانتی داری که تا حالا باز نشده فرقی با نو نداره.اگه خدایی نکرده طوری هم بشه گارانتی داره .همونجوری که نو بخره و طوریش بشه باید بره گارانتی

بهش بگو سیستم 2 میلیونی الان زیاد توانمند نیست.چون قرار باشه مبلغی فقط صرف خرید ظاهر سیستم بشه پولی برای قطعات قدرتمند داخل سیستم نمیمونه .باید سیستمی بگیره که ارزش قیمتی بالاتر از این داشته باشه 

درکل چون طرف از کامپیوتر سرش نمیشه باید هوای طرف رو داشته باشیم تا بهترین توان سیستم گیرش بیاد

از اون طرف رو هم ببین اگه نو بگیری و تو بازی کم بیاره میگه این چیه گرفتی  :D

لااقل فقط گرافیک در حد 700 تومن کارکرده بگیر مثل 7950-270x-660ti تا سیستم گیم قوی داشته باشه

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

اره اینم یه حرفیه

فقط یه مورد رو یادم رفت بگم این همسایمون قراره شرایطی بخره یعنی 1 تومنشو بده بقیه رو 5 ماه 200 تومن بده

به خودش هم توضیح دادم که گیم های قوی رو باز نمیکنه و قبول کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Main giga a85

Cpu a8 5600k

Ram 2*4 1866

Vga 7750 با کراس کردن با gpu پردازنده تقریبا هم قدرت با 7770 میشه

Hard 1tb western blue

Optical

Case x1

Cooler cpu deepcool

پاور 430 وات گرین

کیس کلا تقریبا ۱۸۵۰ در میاد. اگه قویتر بخای ببندی باید پاور رو ۵۳۰ وات گرین و گرافیک رو r7 260x انتخاب کنی

لینک به دیدگاه

دوستان سیستم کامل شامل مانیتور و کیبورد و موس و اسپیکرهم میشه که حدود ۵۵۰در میاد

واسه پیشنهاد این مطلب رو لحاظ کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جای سیستم بالا مین رو a55 f2 m4 elite بگیر

هارد رو میتونی پونصد بگیری

کیس رو معمولی بگیری

Cpu کولر هم نگیری.

زیر ۱۵۰۰ در میاد با همون کارایی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...