رفتن به مطلب

یه کمک فوری: تردید درباره خرید ASUS GTX650TI-1GD5 و یا کارتی دیگر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همگی. 

قصد خرید سیستم زیر رو دارم و خیلی هم عجله دارم ولی هنوز در مورد کارت گرافیکش مطمئن نسیتم. میخوام تا فردا یا نهایت تا پس فردا خریداری کنم ولی خیلی تردید دارم.

کاربردم اینه: کار با نرم افزارهای مهندسی برق و OFFICE و اینترنت و البته کمی بازی و همچنین ساخت موزیک البته نه در حد میکس و فقط در حد آهنگسازی و تولید کاره نمونه. 

انتخابه قطعات دیگه رو قطعی کردم و برای کارت گرافیک اگه خیلی زور بزنم 600 هزار تومن میتونم خرج کنم. به نظر شما کارت گرافیکه ASUS GTX650TI-1GD5 نیاز و کاربردهای منو برآورده میکنه؟؟ با این کارت میتونم بازی های جدید و سنگین رو بازی کنم؟؟ آیا با نهایت 600 هزار تومن میشه کارت گرافیکه بهتری خرید؟؟ اگه ممکنه توو همین برنده ASUS و همین سری Nvidia Geforce معرفی کنید.

این سیستمی که برای خرید نهایی کردم:

Mother board: H87-PRO

CPU: i5 4440

RAM: kingston Hyperx blu 4GB 1600

HDD: western digital 1TB 64MB 7200rpm

ODD: Lite-on iHAS524

Case: Green Magnum 2

PSU: Green GP600 

چیکار کنم همین ASUS GTX650TI-1GD5 رو بخرم؟ از سری ASUS GTX پیشنهاد دیگه ای دارید که به سیستمه من بخوره و در نهایت 600 هزار تومن قیمت داشته باشه؟؟

من خیلی عجله دارم و خیلی به کمکتون احتیاج دارم. از دوستانی که تسلط زیادی درباره ی کارت گرافیک و بازار دارند عاجزانه تقاضای کمک دارم.

ویرایش شده توسط morpho
لینک به دیدگاه

Galaxy GTX 750Ti 2GB

با قیمت حدود 590 بهتر از این کارت 650 میتونه براتون جواب بده و البته به پاور کمتری نیاز داره و حجم مموری بیشتری داره

گرمای کمتری تولید میکنه و اندازه برد کوچکتری هم داره و تو کیس فضای کمتری اشغال میکنه و شتاب دهنده اون بجای DX11.1 نسخه 11.2 هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

GIGABYTE GTX 750 OC 2GB GDDR5از 650ti بیش از17% درصد قدرتمندتره با قیمت 595تومن

GeForce GTX 650 Ti Average G3D Mark=2707
GeForce GTX 750 Average G3D Mark=3263

بدون شک هر دو از نیاز شما فراتر اند.
ضمنا Galaxy GTX 750Ti 2GB از نظر کیفیت و قدرت اصلا نمیشه با ایسوس و گیگا مقایسه اش کرد(این کارت به رغم چیپست 750Ti کلا بیخیالش شو)
ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

650 هم کارت خوبی هست گرچه 750 دوست عزیز مون معرفی کردند اما خب ابن مدل هم از نظر قیمت نسبت به کارایی خوب عمل کرده

http://lioncomputer.ir/product/2659/ASUS%20HD7790%20OC%20DCII%201GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

تفاوت را احساس....

• 9e0e4d65-e3c1-4973-9ab7-85c755bd3b13.jpg
  • 9794.jpg

به لحاظ کارایی هیچ تفاوتی با هم ندارن مگر سرعت کلاک پردازنده و مموری

450 جی تی اس از گلکسی کار کردیم سری گرین(بدون سوکت برق!) تفاوت خاصی با برد گیگا نداشته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه یه کوچولو بزاری رو پولت پیشنهاد من

ASUS - ATI RADEON - R7 260X - 2GB OC  هستش

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=8077

چون تاکیدتون رو asus بود این رو معرفی کردم

اما قیمت گیگابایت  750 از مدل پیشنهادی من بهتره و کمی قدرتمندتر (گارانتی آواژنگ فوق العادست 3 ساله اصل)

ویرایش شده توسط Hassan_007
لینک به دیدگاه

450 جی تی اس از گلکسی کار کردیم سری گرین(بدون سوکت برق!) تفاوت خاصی با برد گیگا نداشته

دقیقاً یک بررسی همه‌جانبه هم از بردهای 750 اسلیم گالکسی شده که لینکش رو هم در سایت خود گالکسی گذاشته و در چند سایت معتبر با evga  و PNY هم مقایس شده، هیچ مشکلی نداشتن. مدار تغذیه و خنک‌کننده‌آش هیچ ایرادی ندارند که از خود کارت رفرنس ان‌ویدیا بهتر هستند. مشکل گالکسی در ایران اینه که هم‌قیمت ایسوس هست در خارج ولی شرکت‌ وارد‌کننده به قیمت درست اون رو می‌فروشه و همه فکر می‌کنن مشکلی داره. اگر همین 750ti که 159 دلاره و هم قیمت ایسوس 750ti هست رواین‌جا 705 قیمت می‌ذاشتن، همه به‌به و چه‌چه براش سر می‌دادن.

تنها تفاوت در نداشتن گارانتی سه ساله سازگار و آواژنگه.

من هم مدتی دنبال کارت بودم و تصمیم دارم گالکسی بگیرم.

لینک به دیدگاه

دقیقاً یک بررسی همه‌جانبه هم از بردهای 750 اسلیم گالکسی شده که لینکش رو هم در سایت خود گالکسی گذاشته و در چند سایت معتبر با evga  و PNY هم مقایس شده، هیچ مشکلی نداشتن. مدار تغذیه و خنک‌کننده‌آش هیچ ایرادی ندارند که از خود کارت رفرنس ان‌ویدیا بهتر هستند. مشکل گالکسی در ایران اینه که هم‌قیمت ایسوس هست در خارج ولی شرکت‌ وارد‌کننده به قیمت درست اون رو می‌فروشه و همه فکر می‌کنن مشکلی داره. اگر همین 750ti که 159 دلاره و هم قیمت ایسوس 750ti هست رواین‌جا 705 قیمت می‌ذاشتن، همه به‌به و چه‌چه براش سر می‌دادن.

تنها تفاوت در نداشتن گارانتی سه ساله سازگار و آواژنگه.

من هم مدتی دنبال کارت بودم و تصمیم دارم گالکسی بگیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GIGABYTE GTX 750 TI OC

آکبند با گارانتی آواژنگ ۶۷۵ تقدیم میشه

یکی از دوستان هم این مورد رو دارن خواستیدداطلاع بدید

EVGA GTX 750 FTW

در ضمن اگر کارت کارده بخواید با هزینه ۶۰۰ تومن خیلی کارتهای بهتری میتونید خریداری کنید

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از پاسخها و لطفه همگی.راستش من میخوام به طور حتم از سری ASUS GTX خرید کنم.یه فروشنده توو بازار رضا خیابون ولیعصر ASUS GTX750TI-2GD5 رو بهم معرفی کرد به قیمت حدود 650 هزار تومن ( الان به طور دقیق یادم نمیاد). به نظرتون این قیمت منطقیه؟؟ بچه ها اگه همون GTX650TI-1GD5 کارم رو راه میندازه و میشه باهاش بازی هم انجام داد همینو بخرم که الان قیمتش حدود 520 هزار تومنه.این کارت ارزشه خریدن داره یا پول دور ریختنه؟

به نظره شما ASUS GTX750TI-2GD5 فراتر از نیازه منه و دارم هزینه ی بیخودی میکنم؟؟

GTX650TI-1GD5 or ASUS GTX750TI-2GD5 ؟؟؟

ویرایش شده توسط morpho
لینک به دیدگاه

بازی های روز رو فکر نمی کنم بتونید. اگرک بشه با تنظیمات low اجرا می گیرید

لینک به دیدگاه

سلام - همون 650ti  کفایت میکنه خیلی هم عالی هستش ولی جای شما بودم مادربورد را  H97  و cpu   را  4690 میگرفتم قیمتش هم 

همون در میاد الان من 4790 گرفتم از 4770 و 3770 خیلی بهتره -- قیمتش هم در یک رنج هستن اگه زیاد بازی نمیکنی بجای گرافیک خیلی

غوول یه هارد SSD  بگیر بنداز روی سیستم   تو یک چشم بهم زدن ویندوز میاد بالا ( بدون سر و صدای هارد های قدیمی ) 

اگه هم پول نداری زیاد مهم نیست میتونی صبر کنی بعدن به سیستم اضافه کنی

لینک به دیدگاه

بازی های روز رو فکر نمی کنم بتونید. اگرک بشه با تنظیمات low اجرا می گیرید

ممنون از راهنمایی تون.

همین رو بگیرید

ASUS GTX750TI-2GD5

به احتمال زیاد اگه قیمت مناسب پیدا کنم همینو میگیرم. فقط نمیدونم چرا اطلاعات در موردش توو اینترنت کمه و حتی سایت ASUS هم میزان مصرف توانش رو درج نکرده. من هم مجبور شد مقدار پاور رو از 530 بیارم رو 600 تا خیالم راحت باشه. مقایسه ای هم ازش نتونستم پیدا کنم

سلام - همون 650ti  کفایت میکنه خیلی هم عالی هستش ولی جای شما بودم مادربورد را  H97  و cpu   را  4690 میگرفتم قیمتش هم 

همون در میاد الان من 4790 گرفتم از 4770 و 3770 خیلی بهتره -- قیمتش هم در یک رنج هستن اگه زیاد بازی نمیکنی بجای گرافیک خیلی

غوول یه هارد SSD  بگیر بنداز روی سیستم   تو یک چشم بهم زدن ویندوز میاد بالا ( بدون سر و صدای هارد های قدیمی ) 

اگه هم پول نداری زیاد مهم نیست میتونی صبر کنی بعدن به سیستم اضافه کنی

ممنون ولی مادربردهای سری 9 فکر نکنم به این سادگی ها پیدا بشه. سری 8 رو خیلی از فروشگاه های مرکز کامپیوتر ایران خیابون ولیعصر تهران ندارن. 

قیمت 4690 به دلار 213 است در صورتی که 4440 قیمتش 182 دلاره . راستش بودجه ام خیلی محدوده. الان توو بازار 4440 خیلی راحت گیر میاد. من دنبال 4570 بودم که سخت گیر میاد

ویرایش شده توسط morpho
لینک به دیدگاه

اگه بتونی از جایی 650ti boost گیر بیاری،تو خریدش شک نکن از همه این موارد ذکر شده قویتر هستش

چون 192 بیتیه و کودا کور بیشتری هم داره

تو رنج درخواستی شما هم هست

لینک به دیدگاه

ممنون ولی مادربردهای سری 9 فکر نکنم به این سادگی ها پیدا بشه. سری 8 رو خیلی از فروشگاه های مرکز کامپیوتر ایران خیابون ولیعصر تهران ندارن. 

قیمت 4690 به دلار 213 است در صورتی که 4440 قیمتش 182 دلاره . راستش بودجه ام خیلی محدوده. الان توو بازار 4440 خیلی راحت گیر میاد. من دنبال 4570 بودم که سخت گیر میاد

دوست عزیز کی گفته گیر نمیاد ؟ من خودم تازه خریدم مدل گیگابایت H97-D3H   قیمت 420 تومن دو هفته پیش (الان فک کنم ارزونتر هم شده باشه) 

بعدهم قیمت دلاریش را بی خیال شو ببین تو ایران چند فی میخوره 4440 که میخواهید بگیرید 580 تومن از 4590 که 660 تومن هست فقط 80 تومن

ارزونتر ولی بجاش قدرت بیشتری داره و جدیدتر هستش

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4590-vs-Intel-Core-i5-4440

البته این نظر شخصی هستش باز خودت بهتر میدونی 

لینک به دیدگاه

اگه بتونی از جایی 650ti boost گیر بیاری،تو خریدش شک نکن از همه این موارد ذکر شده قویتر هستش

چون 192 بیتیه و کودا کور بیشتری هم داره

تو رنج درخواستی شما هم هست

ممنون ولی قیمتش حدود 800 هزار تومنه و همچنین کمیابه.

دوست عزیز کی گفته گیر نمیاد ؟ من خودم تازه خریدم مدل گیگابایت H97-D3H   قیمت 420 تومن دو هفته پیش (الان فک کنم ارزونتر هم شده باشه) 

بعدهم قیمت دلاریش را بی خیال شو ببین تو ایران چند فی میخوره 4440 که میخواهید بگیرید 580 تومن از 4590 که 660 تومن هست فقط 80 تومن

ارزونتر ولی بجاش قدرت بیشتری داره و جدیدتر هستش

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4590-vs-Intel-Core-i5-4440

البته این نظر شخصی هستش باز خودت بهتر میدونی 

سپاس. شما از کجا خرید کردید؟ اگه از تهران خرید کردید آدرس فروشگاه رو  بدید.

لینک به دیدگاه

سپاس. شما از کجا خرید کردید؟ اگه از تهران خرید کردید آدرس فروشگاه رو  بدید.

فک کنم پاساژ ایران طبقه اول -با پله برقی که بالا بری میشه طرف مقابلت (ببخشید پلاکش را یادم نیست)  ولی کلی مادربورد پشت ویترین گذاشته مشخص هست

برای گرافیک هم برات پ خ کردم

لینک به دیدگاه

فک کنم پاساژ ایران طبقه اول -با پله برقی که بالا بری میشه طرف مقابلت (ببخشید پلاکش را یادم نیست)  ولی کلی مادربورد پشت ویترین گذاشته مشخص هست

برای گرافیک هم برات پ خ کردم

ممنون. با سپاس از شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...