رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5

xxgg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیز چند وقته کار کرده اینکه نوش الان 550 قیمتش هست بعد شما به این قیمت میخوای ردش کنی؟

لینک به دیدگاه

سلام

حدود یکماه و نیم

منظورتون از سوال دوم اینه که قیمتش رو پایین گذاشتم؟

ویرایش شده توسط xxgg
لینک به دیدگاه

سلام

حدود یکماه و نیم

سلام

ببخشید مداخله میکنم ولی فکر نمیکنم دوستون منظورش از این حرف قیمت پایین شما بوده باشه

فروشگاه لیون الان این گرافیک را اکبند به قیمیت 535 تومان برای فروش موجود داره

اگر واقعا قصد فروش دارید به نظر بنده حقیر در قیمتتون یک بازنگری بفرمایید تا زودتر فروش بره

کالای شما درسته که تقریبا نو هست ولی مسلما کسی حاظر نیست به خاطر 10% قیمت پایین تر، ریسک خرید کالای کارکرده را بپذیره ( من حتی مبلغ ارسال را در نظر نگرفتم که در ان صورت قیمت خیلی به کالای اکبند نزدیک میشه)

اگر حرفم نابجا بود عذر میخواهم فقط قصد راهنمایی داشتم

لینک به دیدگاه

سلام

حدود یکماه و نیم

سلام

ببخشید مداخله میکنم ولی فکر نمیکنم دوستون منظورش از این حرف قیمت پایین شما بوده باشه

اگر واقعا قصد فروش دارید به نظر بنده حقیر در قیمتتون یک بازنگری بفرمایید تا زودتر فروش بره

کالای شما درسته که تقریبا نو هست ولی مسلما کسی حاظر نیست به خاطر 10% قیمت پایین تر، ریسک خرید کالای کارکرده را بپذیره ( من حتی مبلغ ارسال را در نظر نگرفتم که در ان صورت قیمت خیلی به کالای اکبند نزدیک میشه)

بله تایید میشه بنده خودم دقیقا دنبال یه کارت بودم تو این رنج ولی با اینکه مشهد بودم از اخر مجبور به خرید یه asus 7850 شدم به قیمت 550 که 1 سال از گارانتیش مونده.چه بسا که همین دیروز از مجتمع تک قیمت اکشو گرفتم 850 بود! لاقل منطقش خیلی بیشتر بود که ترجیح دادم.لاقل ایشون میتونن 450 بگن! دیگه برای چند هزار تومن کمتر کسی ریسک میکنه

پ.ن: دوست عزیر استارتر شدیدا پیشنهاد میکنم از خیر کراس کارت با apu ت بگذری چون در صورت فروش 260 تون کلی ضرر میکنید و کراس 250 قدرتش از 260 خالی بدون کراس کمتره.بنچمارمارو ببین.

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

ویرایش شده توسط ArashMiniStar
لینک به دیدگاه

سلام

سلام

اون موقعی که من پست زدم قیمتش توی مشهد 560 بود و بر اساس اون قیمت گذاشتم،اما مثل اینکه الان قیمتش اومده پایین و من هم باید قیمتم رو اصلاح کنم

ممنون از شما دوست عزیز

بله تایید میشه بنده خودم دقیقا دنبال یه کارت بودم تو این رنج ولی با اینکه مشهد بودم از اخر مجبور به خرید یه asus 7850 شدم به قیمت 550 که 1 سال از گارانتیش مونده.چه بسا که همین دیروز از مجتمع تک قیمت اکشو گرفتم 850 بود! لاقل منطقش خیلی بیشتر بود که ترجیح دادم.لاقل ایشون میتونن 450 بگن! دیگه برای چند هزار تومن کمتر کسی ریسک میکنه

پ.ن: دوست عزیر استارتر شدیدا پیشنهاد میکنم از خیر کراس کارت با apu ت بگذری چون در صورت فروش 260 تون کلی ضرر میکنید و کراس 250 قدرتش از 260 خالی بدون کراس کمتره.بنچمارمارو ببین.

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

سلام

ممنون از پیشنهادتون،قصدم این هست که سیستم رو بفروشم و کارت 250 هم نمیخرم

ویرایش شده توسط xxgg
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...