رفتن به مطلب

کمک برای کپی خورکردن ps3

Recommended Posts

سلام دوستان
من یک ps3 اسلیم حدود 10 روزه گرفتم و ورژن روش 3.60 هست که نرم افزاری نمیشه کپیش کرد باید از کیت کبری استفاده کرد.....حالا
1-مشکل خاصی کیت کبری داره در اجرای بازی ها کلا یا نه مثل سایر دستگاه های کپی همه رو راحت اجرا می کنه؟؟؟؟
2-من چند تا بازی که میخوام نیاز به فریمور 4.55 دارند قبل نصب کیت آپدیت کنم یا بعد از نصب؟؟؟؟آپدیت اورجینال یا کاستوم و اگر کاستوم کدوم کاستوم؟؟؟یا اصلا آپدیت نکنم.؟
3-برای انجام بازی فقط همون فایل iso هست یا نیاز به پچ خاصی یا از اینا داره؟؟؟؟

4-کیت کبری چه ورژن هایی داره؟!!!!

5- راهی هست بدون باز کردن دستگاه کپیش کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کیت کبرا زیاد تعریفی نداره و به گفته بعضی تعمیرکارها 15 تا 20 درصد بازیا رو اجرا نمیکنه وفکر کنم تنها مشکلش همین باشه 

کاستوم فریمور که اصلا نمیشه رویه دستگاهتون نصب کنید چه کیت باشه چه نباشه 

من خودم تا به حال با کیت کبرا کار نکردم ولی از یک تعمیر کار کنسول شنیدم که کیت کبرا فقط از رویه هارد اکسترنال بازی ها رو اجرا میکنه 

و روش اجراش هم اینه هارد رو فرمت fat32 میزنی و داخلش یک پوشه به اسم GAMES با حروف درشت میسازی و پوشه اصلی بازی رو به داخلش انتقال میدی

و اینکه دستگاهتون هیچ راهی جز کپی با کیت ندارد وباید دستگاه باز بشه 

پیشنهاد:میتونید دستگاه رو با یک دستگاه دست دو ورژن قدیمی تر عوض کنید تا به صورت نرم افزاری کپی شده باشه 

لینک به دیدگاه

مرسی از پاسخ

چون نگهش میدارم دست دو حال نمیده  توان مالی هم نرسید کپی خور نو بگیرم.

1-بازی ها رو از چه سایتی بگیرم؟ویژگی خواسی بازی  باید داشته باشه؟تو بعضی فروم ها در مورد lt2 و lt3 و پچ مورد نیاز بازی گفته بودن اگه اطلاعی داری بگین همچنین بن شدن و psn بازی های آنلین

2-دانگرید جواب نمیده؟

ویرایش شده توسط Altek
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان راهنمایی کنید داداشمه  :)

پارتی بازی =))

لینک به دیدگاه

سلام پس اینجوریه بله پارتی بازی همه جا کار میکنه

داداش کیت کبرا داری حواست باشه اپدیت60*4نزنی کپی کنسولت بابردت میپره

فرمت هارد بایدntfsباشه

با نرم افزار بازی را ایزو میکنی تمام

باید ایبوت اورجینال داشته باشی برای بعضی از بازیها وباید حتما از هارد اکسترنال استفاده کنید

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

بازیها را از

top2download.com دانلود کن و برای راهنمایی زیاد به این سایت بروconsole-hax.comبچهای با حالی داره برات مفصل توضیح میدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...