رفتن به مطلب

تمام اعمال ما در این هستی تاثیر گذاره !!!!!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

لازم دونستم با این تاپیک از یه سری از دوستان تشکری کرده باشم .

ما در این هستی هر کاری که انجام میدیم مطمئننا تاثیری در این هستی میگذاریم . شاید هیچ وقت خودمون متوجه نشیم که این اتفاقی که در این دنیا افتاده ما بودیم که تاثیرگذار بودیم .

فیلمهای زیادی در این رابطه ساخته شده .

من به تو خوبی میکنم تو به دیگری و دیگری به دیگری و دیگری به من !!!!!! و دقیقا عکس این هم صدق میکنه

تاثیر گذاری فرقی نمیکنه که مثبت و یا منفی باشه هر عملی که انجام بدیم حتما حتما تاثیر گذاریم

مثال :

کسی میاد توی فروم و یک سوال میپرسه

شخصی بهش جوابی به قصد کمک میده

و اشخاص زیادی وارد تاپیکش میشن و کلی کمک میکنن

اون شخص به نتیجه ای میرسه و بر طبق کمکهایی که بهش شده میره اقداماتی انجام میده و مثلا بهترین قطعه ای که به کارش میاد رو با کمترین هزینه  میخره

قطعه رو میبره خونه و ازش استفاده میکنه

پول رو پدرش بهش داده بوده و کلی هم براش زحمت کشیده بود و ( فکر کنید پدرش یک معلم هستش و یا هر شغل دیگه ای ) پول این پدر با کمکی که شما دوستان به این دوستمون کردید هدر نرفته

افراد دیگه ای چنین سوالاتی دارن توی گوگل سرچ میکنن و به کمکهایی که شما به اون دوستمون کردید میرسن و اونها هم بهشون کمک میشه . شاید پدر افراد بعدی کمترین درامد رو داشته باشن !!!!!!!! ولی باز هم با کمکی که شما قبلا کردید و تاپیکش هستش اثرش هنوز در هستی جاریه و باز هم پول این پدر کم درامد هدر نرفته

از کجا معلوم اون معلمی که شما به پسرش کمک کردید معلم شما و یا دوستان و یا بچه های شما نباشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان این فلسفه واقعیه زندگیه شک نکنید

من از تمام دوستانیکه همیشه برای کمک به دیگران پیشتازن تشکر میکنن و شما دوستان شک نکنید که با کمک حتی بسیار کوچیکتون در این دنیا اثر خوبی رو گذاشتین . پس هر چیزی که میگیرید مبارکتون باشه چون اون هدیه هستیه به شما

نمیتونم اسم ببرم این افراد رو چون از بس که زیادن @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی واقعا همینطوره

لذت میبرم از جهان بینی شما ...

راستش ما هم اون زمان هات اورکلاک به همین قصد کمک بچه ها میکردیم ، خیلی حس خوبی داره ، متاسفانه دیگه وقتش نیست و بچه های چیز بلد تر وارد عرصه شدن و کمک خود ما هم میکنن

واقعا از همشون و از شما تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

لازم دونستم با این تاپیک از یه سری از دوستان تشکری کرده باشم .

ما در این هستی هر کاری که انجام میدیم مطمئننا تاثیری در این هستی میگذاریم . شاید هیچ وقت خودمون متوجه نشیم که این اتفاقی که در این دنیا افتاده ما بودیم که تاثیرگذار بودیم .

فیلمهای زیادی در این رابطه ساخته شده .

من به تو خوبی میکنم تو به دیگری و دیگری به دیگری و دیگری به من !!!!!! و دقیقا عکس این هم صدق میکنه

تاثیر گذاری فرقی نمیکنه که مثبت و یا منفی باشه هر عملی که انجام بدیم حتما حتما تاثیر گذاریم

مثال :

کسی میاد توی فروم و یک سوال میپرسه

شخصی بهش جوابی به قصد کمک میده

و اشخاص زیادی وارد تاپیکش میشن و کلی کمک میکنن

اون شخص به نتیجه ای میرسه و بر طبق کمکهایی که بهش شده میره اقداماتی انجام میده و مثلا بهترین قطعه ای که به کارش میاد رو با کمترین هزینه  میخره

قطعه رو میبره خونه و ازش استفاده میکنه

پول رو پدرش بهش داده بوده و کلی هم براش زحمت کشیده بود و ( فکر کنید پدرش یک معلم هستش و یا هر شغل دیگه ای ) پول این پدر با کمکی که شما دوستان به این دوستمون کردید هدر نرفته

افراد دیگه ای چنین سوالاتی دارن توی گوگل سرچ میکنن و به کمکهایی که شما به اون دوستمون کردید میرسن و اونها هم بهشون کمک میشه . شاید پدر افراد بعدی کمترین درامد رو داشته باشن !!!!!!!! ولی باز هم با کمکی که شما قبلا کردید و تاپیکش هستش اثرش هنوز در هستی جاریه و باز هم پول این پدر کم درامد هدر نرفته

از کجا معلوم اون معلمی که شما به پسرش کمک کردید معلم شما و یا دوستان و یا بچه های شما نباشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان این فلسفه واقعیه زندگیه شک نکنید

من از تمام دوستانیکه همیشه برای کمک به دیگران پیشتازن تشکر میکنن و شما دوستان شک نکنید که با کمک حتی بسیار کوچیکتون در این دنیا اثر خوبی رو گذاشتین . پس هر چیزی که میگیرید مبارکتون باشه چون اون هدیه هستیه به شما

نمیتونم اسم ببرم این افراد رو چون از بس که زیادن @};- @};- @};-

درود

جناب حسینی عزیز تماما باحرفاتون موافقم.حرفای شما یاداور همون مثل معروف غیرقابل انکار هست که میگه از هردستی بدی ازهمون دست پس میگیری.کسی نمیتونه مدعی بشه فقط اینجا کمک کرده وکمکی بهش نشده شاید تاحالا درخواست نکرده ولی از اطلاعات دوستان وسوالها وجوابهای دوستان استفاده کرده.لیون فقط فروشگاه نیست یه دانشگاه عالیه واسه یادگیری ورشد. یه روزنامه دست اوله واسه خبرهای کامپیوتری وبازی.الیته جایگاه وشخص شما که پایه گذار لیون هستین پررنگتره ضمن اینکه درست کمک کردن وبحث کردن رو به دوستان توصیه وتذکر میدین که همین امیر امر باعث میشه لیون به مسیر درست خودش ادامه بده

لینک به دیدگاه

دقیقا منظور این کلیپ رو میرسونه :)

http://www.mediafire.com/download/fjorehfrojg4xf1/Help.MP4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی

سلام

آقا به نظر من شما خیلی دقیق به مسایل زندگی نگاه میکنید -خیلی از فروشندگان گرامی -بازاریی ها-کلا کسبه - آدم های محترمی  که من باهاشون   در ارتباطم-اینقد رشرایط بازار سخته  حتی  وقت نمیکنن  جواب مشتری رو بدن!چه برسه بخوان در باب اینجور مسائل نظری بدند یا تفکراتشون روبا دیگران به اشتراک بگذارند.

این برگرفته از ذات هر انسانه-این که شما می فرمایید این فلسفه زندگیه شکی درش نیست-انسان باید جهان بینی داشته باشه بدون این گونه تفکرات زندگی غیر ممکن خواهد بود -چه خوب میشه اگر ما داشته باشیم کسانی رو اطرافمون که طرز تفکر غالب بر زندگی شون به این صورت باشه -قطعا مشکلات خیلی زیادی حل خواهد شد.

لینک به دیدگاه

دقیقا منظور این کلیپ رو میرسونه :)

http://www.mediafire.com/download/fjorehfrojg4xf1/Help.MP4

دقیقا این کلیپ یکی از همون نمونه کلیپهاست

لینک به دیدگاه

جناب حسینی

سلام

آقا به نظر من شما خیلی دقیق به مسایل زندگی نگاه میکنید -خیلی از فروشندگان گرامی -بازاریی ها-کلا کسبه - آدم های محترمی  که من باهاشون   در ارتباطم-اینقد رشرایط بازار سخته  حتی  وقت نمیکنن  جواب مشتری رو بدن!چه برسه بخوان در باب اینجور مسائل نظری بدند یا تفکراتشون روبا دیگران به اشتراک بگذارند.

این برگرفته از ذات هر انسانه-این که شما می فرمایید این فلسفه زندگیه شکی درش نیست-انسان باید جهان بینی داشته باشه بدون این گونه تفکرات زندگی غیر ممکن خواهد بود -چه خوب میشه اگر ما داشته باشیم کسانی رو اطرافمون که طرز تفکر غالب بر زندگی شون به این صورت باشه -قطعا مشکلات خیلی زیادی حل خواهد شد.

درود اقا رضای گل

یکی از این افراد خود شما هستید بابت تمام مقالات و خبرها و کمکهاتون ممنونم

شما انسان شریف و بزرگی هستید

در مقابل باید بگم که خیلی از انسانها اینگونه هستن و اینجوری فکر میکنن

ما چیزی که بدست میاریم نتجه کاریه که توی هستی انجام میدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما جناب حسینی

من خیلی خوشحالم که شما درباره من  همچنین نظری دارید -این برای من خیلی ارزشمنده-امیدوارم باز هم  د رکنار شما باشیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

آقا رضا راست میگه تو این زمونه پیدا کردن آدمایی با این تفکرات بسیار زیبا واقعا کمه ...

به امید روزی که همه ی ما چنین تفکراتی رو دارا باشیم و بهشون جامه ی عمل بپوشونیم :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...