رفتن به مطلب

فروش گارت گرافیک در حد sapphire 7870 ghz edition و سی پی یو i5 2500k بدونه اور .مینasus p8h77v_le .رم apacer 4gig 1600 ddr3

Recommended Posts

دل دل دیگه چیه؟!!

قرار بود دیشب برام عکس کیس رو بذارید تا بگم سیستم رو با کیس میخوام یا بدون کیس. که جوابی از شما نیومد!

اشکال نداره. خوب بفرشین

نیازی به خبر دادن نیست

در پناه حق

لینک به دیدگاه

دل دل دیگه چیه؟!!

قرار بود دیشب برام عکس کیس رو بذارید تا بگم سیستم رو با کیس میخوام یا بدون کیس. که جوابی از شما نیومد!

اشکال نداره. خوب بفرشین

نیازی به خبر دادن نیست

در پناه حق

دوست عزیز دیشب من رفتم عکس هم گرفتم الانم تو گوشی موجوده. خوب وقتی طرف پیشنهادش خوبه شما هم بودین میفروختین شما میومدی تو تاپیک یا تو پخ میگفتی فلانی من اینو اینو اینو میخوام ما که حرفی نداشتیم. اصله کار قطعه هستش نه قوطی کیس که یه اهن پاره هستش @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

محل سکونت ؟؟؟

+

قیمت آخر گرافیک توی PM

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

محل سکونت ؟؟؟

+

قیمت آخر گرافیک توی PM

با تشکر @};-

پخ شد دوست عزیز @};-

لینک به دیدگاه

مین بورد و رم حضوری فروخته شد به کاربر سعید 1987 مبارکشون باشه @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیشب من رفتم عکس هم گرفتم الانم تو گوشی موجوده. خوب وقتی طرف پیشنهادش خوبه شما هم بودین میفروختین شما میومدی تو تاپیک یا تو پخ میگفتی فلانی من اینو اینو اینو میخوام ما که حرفی نداشتیم. اصله کار قطعه هستش نه قوطی کیس که یه اهن پاره هستش @};-[/quote

سلام گل پسر شما که اولش نوشته بودی تو پخ پاسخ داده نمیشه در ضمن بنده هم بی چون وچرا خریدار مین بودم شما هم که قربونت برم یه نمووره حال من وبچه های تاپیک رو میگیری یه سوال دارم بازار گرمیه یا کبابی؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیشب من رفتم عکس هم گرفتم الانم تو گوشی موجوده. خوب وقتی طرف پیشنهادش خوبه شما هم بودین میفروختین شما میومدی تو تاپیک یا تو پخ میگفتی فلانی من اینو اینو اینو میخوام ما که حرفی نداشتیم. اصله کار قطعه هستش نه قوطی کیس که یه اهن پاره هستش @};-[/quote

سلام گل پسر شما که اولش نوشته بودی تو پخ پاسخ داده نمیشه در ضمن بنده هم بی چون وچرا خریدار مین بودم شما هم که قربونت برم یه نمووره حال من وبچه های تاپیک رو میگیری یه سوال دارم بازار گرمیه یا کبابی؟؟؟؟؟

بزرگوار من نوشتم بله تو پخ پاسخ نمیدم ولی کو گوشه شنوا ماشاالله همه تو پخی هستن اخرین پیشنهاد مین بورد هم یوزره مصطفی تو پخ بوده که گفت با رم 310 اگر اشتباه نکم اینم یوزرش بپرس http://forum.persiantools.com/members/mostafajan.125974/ با اینکه نوشته بودم تو پخ جواب داده نمیشه حالا خدایی یه چیز بگم باورت میشه خدایی من پیشنهاد شما رو اصلا ندیده یودم من مین رو 245 دادم رفت در ضمن از چیزی هم خبر نداری تحمت نزن گزارش میشه گل پسر :mad:

لینک به دیدگاه

سی پی یو با کولر خارج از فروم فروخته شد

فقط گرافیک موجوده

لینک به دیدگاه

----------------------------------------------------------------------------------..............--------------------....................--------------------------------------

لینک به دیدگاه

قیمت کارت گرافیک:به اولین پیشنهاد 600 تومن تقدیم میشود فوری @};-

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک حضوری فروخته شد به کاربر Maz!ar  مبارکشون باشه @};-

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...