رفتن به مطلب

تعرفه خدمات کامپیوتری سال 93

ali nvidia
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام به شما دوستان عزیز

میخواستم ببینم تعرفه خدمات کانمپیوتری سال 93 رو اگه کسی داره لطف کنه بزاره اینجا.

با تشکر

لینک به دیدگاه

باسلام به شما دوستان عزیز

میخواستم ببینم تعرفه خدمات کانمپیوتری سال 93 رو اگه کسی داره لطف کنه بزاره اینجا.

با تشکر

تا جایی که می دونم عموما تعرفه قیمت خدمات در جای جای میهن عزیزمون فرق می کنه ...

لینک به دیدگاه

تعرفه اتحادیه  جایی مثل تهران یا اصفهان یا شیراز رو کسی اگه داره بزاره.

لینک به دیدگاه

درود

معمولا تعرفه خاصی نداره . و خدمات یه جورایی توافقیه و البته با انصاف باید برخورد کرد توی این زمینه نه کم که فروشنده خدمات ضرر کنه و نه خریدار خدمات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز تعرفه هست ولی به حدی رقم های نجومی داخلش داره اصلا نمیشه در چارچوب اون دریافت کرد !

سال 88 گرفتیم زدیم به دیوار اونم از روی اجبار !

قیمت های جالبی زده بود که نصب ویندوز 30 تومان و نصب ویروس کش و ویروس کشی 20 تومان !

در صورتی که من همین دو کار رو برای مشتری می کردم نهایت امکان دریافت 10 هزار تومان بود !

از اون سال هم اصلا دنبالش نرفتیم !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

آره تعرفه کجا بود داداش _ الان برای طرف یه  ویندوز 8 با نرم افزار نصب میکنی 20 دقیقه طول میکشه به مشتری میگی 30 تومن میگه چه  خبره _  

لینک به دیدگاه

الان نصب ویندوز 7 یا 8 چنده؟؟

تایپ صفحه a4 چنده؟؟

اتحادیه چند گفته و بازار چنده؟؟

لینک به دیدگاه

عزیز تعرفه هست ولی به حدی رقم های نجومی داخلش داره اصلا نمیشه در چارچوب اون دریافت کرد !

سال 88 گرفتیم زدیم به دیوار اونم از روی اجبار !

قیمت های جالبی زده بود که نصب ویندوز 30 تومان و نصب ویروس کش و ویروس کشی 20 تومان !

در صورتی که من همین دو کار رو برای مشتری می کردم نهایت امکان دریافت 10 هزار تومان بود !

از اون سال هم اصلا دنبالش نرفتیم !

هزينه نصب ويندوز و درايور ها در فنلاند 100 يورو هستش. بدون احتصاب قيمت ويندوز.

بالاخره معين جان كار فنى كه مجانى نميشه. 10 تومن يه سطل متوسط ماست سونه. فرض كن من ويندوز با تمامي نرم افزار هاي كاربردي ميريزم يك روز كامل وقت من رو ميگيره. هزينه ي يك روز كارگر چقدره؟

البته به نظرم ويندوز ريختن 10 هزار تومانى هم داريم. ويندوز ريختن 50 هزار تومانى هم داريم. تا چقدر روش كار بشه و چقدر زمان ببره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هزينه نصب ويندوز و درايور ها در فنلاند 100 يورو هستش. بدون احتصاب قيمت ويندوز.

بالاخره معين جان كار فنى كه مجانى نميشه. 10 تومن يه سطل متوسط ماست سونه. فرض كن من ويندوز با تمامي نرم افزار هاي كاربردي ميريزم يك روز كامل وقت من رو ميگيره. هزينه ي يك روز كارگر چقدره؟

البته به نظرم ويندوز ريختن 10 هزار تومانى هم داريم. ويندوز ريختن 50 هزار تومانى هم داريم. تا چقدر روش كار بشه و چقدر زمان ببره.

آرمین جان سال 88 مبلغ 10 هزار تومان 3 تا 6 برابر الان قدرت خرید داشت ! هارد 500 رو همکاری 40 تومان می خریدم الان 160 تومان !!!

الان 30 تومان هم بدن حاظر نیستم برای کسی ویندوز عوض کنم مگر اینکه آشنا باشه و رو بزنه !ولی ویروس کشی رو اصلا زیر بارش نمیرم !

البته اون زمان حوصله بود و وقت هم زیاد ! الان که دیگه برای خودم هم حوصله تعویض ویندوز ندارم !

آرمین جان چه خبره یک روز کامل !

البته همیشه با فلش مموری وین نصب می کنم و سیستم های ظاقارت رو هم قبول نمی کردم اون زمان هم ! کلا نصب ویندوز با درایوراش به 1 ساعت بر نمیخوره ! با یه سری نرم افزار لازم مثل net. و vcredist و DirectX و نرم افزار های کاربردی و کانفیگ کردن ویندوز حدود 1.5 ساعت زمان میبره کلا !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا معین هارد ۵۰۰ ۴۰ تومنی رو خوب اومدی. یادش بخیر. ۱ ترا ۶۰ تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی

برای بدست اوردن تعرفه به اتحادیه مراجعه کنید و اطلاعات کامل رو از اونجا دریافت کنید

تاپیک قفل شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...