رفتن به مطلب

سرعت کم و عجیب SSD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

بنده دوروزه بیشتر ssd خریداری نکردم تو باکسش زده 560 رد 530 رایت ولی تو تست سرعتش از هارد من هم پایینتره :blink:

تنظیمات بایوس-ساتا روی حالتAHCI هست و کله پورت های مادربرد ساتا 6 هستند نمیدونم مشکل چی هست ؟موقع نصب ویندوز8.1 ssdرو فرمت کردم دو تا پارتیشن درست کرد یکی 350مگابایت دومی 59گیگ خلاصه من سردر نمیارم مشکل چی هست؟

post-16202-0-51943500-1405086306_thumb.png

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820208779

لینک به دیدگاه

بی زحمت نرم افزار  AS SSD رو نصب کن و تست بگیر و تستش رو اینجا قرار بده.

لینک به دیدگاه

بی زحمت نرم افزار  AS SSD رو نصب کن و تست بگیر و تستش رو اینجا قرار بده.

یا علی

post-16202-0-90775700-1405105535_thumb.png

لینک به دیدگاه

سرعتت خیلی پایینه.

مطمئنی به درگاه SATA 3 وصل کردی؟

مدل مادربردت چیه؟

لینک به دیدگاه

چقدر دیر جواب میدید؟ مطمئنم به ساتا 3 وصل کردم :D مادربردم تمام پورتاش ساتا 3 هست  ecs z87h3 a3x و جالب اینجاست با این سرعت ویندوز8.1 تو چهار ثانیه بوت میشه اصن یه وضعی

لینک به دیدگاه

چقدر دیر جواب میدید؟ مطمئنم به ساتا 3 وصل کردم :D مادربردم تمام پورتاش ساتا 3 هست  ecs z87h3 a3x و جالب اینجاست با این سرعت ویندوز8.1 تو چهار ثانیه بوت میشه اصن یه وضعی

فیرمور SSD رو به روز کن، اگر سرعت بالا نیومد به نظرم ببرش گارانتی.

ویندوز 8.1 روی هارد دیسک هم سرعت بوت فوق العاده ای داره.

لینک به دیدگاه

درود

بنده دوروزه بیشتر ssd خریداری نکردم تو باکسش زده 560 رد 530 رایت ولی تو تست سرعتش از هارد من هم پایینتره :blink:

تنظیمات بایوس-ساتا روی حالتAHCI هست و کله پورت های مادربرد ساتا 6 هستند نمیدونم مشکل چی هست ؟موقع نصب ویندوز8.1 ssdرو فرمت کردم دو تا پارتیشن درست کرد یکی 350مگابایت دومی 59گیگ خلاصه من سردر نمیارم مشکل چی هست؟

attachicon.gifmsg-16202-0-52427200-1405078587.png

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820208779

فکر کنم ایراد از همین باشه!

چون شده 2 تا پارتیشن! یعنی فایل سیستم رو روی یک پارتیشن نصب کرده! که 350 مگ هست!

و اینکه SSD های 60 گیگ کلا سرعتشون یکم پایین هست!

اون پارتیشن رو حذف کن، دوباره ویندوز بریز، و دوباره تست کن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم ایراد از همین باشه!

چون شده 2 تا پارتیشن! یعنی فایل سیستم رو روی یک پارتیشن نصب کرده! که 350 مگ هست!

و اینکه SSD های 60 گیگ کلا سرعتشون یکم پایین هست!

اون پارتیشن رو حذف کن، دوباره ویندوز بریز، و دوباره تست کن!

ویندوز از ویستا یا 7 به بعد همیشه یک پارتیشن به نام System Reserved برای فایل های اولیه بوت و یک پارتیشن دوم برای نصب ویندوز و ... روی هارد میسازه. که حجم پارتیشن اول در Windows 8.1 حدود 350 مگابایت در حالت نصب عادی و حدود 100 مگابایت در حالت نصب UEFI هستش. بنابر این مشکل نمیتونه از این قضیه باشه.

لینک به دیدگاه

فریمور رو دیروز به جدیدترین ورژن اپدیت کردم هیچ اتفاق جالبی نیفتاده

اون دو تا پارتیشن رو خود ویندوز8درست کرده در حالت یک پارتیشن با نرم افزار تحت داس ست کردم همه چی بهم میریزه دمای سی پی یو ده درجه میره بالاتر ویندوز تو 8ثانیه به جای 4ثانیه میومد بالا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله اون قضیه پارتیش ربطی به موضوع نداره -همون آپدیت فریم ور -تست روی مادر بورد دیگر و د رنهایت هم گارنتی -

لینک به دیدگاه

یک هارد SSD دیگه رو روی سیستمت امتحان کن

خب اونو از کجا بیارم :D

لینک به دیدگاه

عزيز يكى از بهترين كارهايى كه ميشه با اس اس دى كرد اينكه وقتى شما اونو نصب ميكنيد و ميريد به سمت اينكه ويندوز رو نصب كنيد لطفاً پارتيشن سازى يا نيو و اين حرفا تو كار قرار نديد مستقيم رو همون حالتش دست نخورده ويندوز رو روش بزنيد

لینک به دیدگاه

ویندوز از ویستا یا 7 به بعد همیشه یک پارتیشن به نام System Reserved برای فایل های اولیه بوت و یک پارتیشن دوم برای نصب ویندوز و ... روی هارد میسازه. که حجم پارتیشن اول در Windows 8.1 حدود 350 مگابایت در حالت نصب عادی و حدود 100 مگابایت در حالت نصب UEFI هستش. بنابر این مشکل نمیتونه از این قضیه باشه.

بله، روی هارد اینطوری هست!

اما الان من روی SSD خودم همچین پارتیشنی ندارم!

کلش یکپارچه هست!

یعنی دیگه واسش یه چی جدا درست نکرده، کلش یکجا هست!

لینک به دیدگاه

گویا تنها راه حل گارانتی هست؟ :wacko: ناسلامتی 4 روزه بیشتر نخریدم

دوستانی که میگن پارتیشن نسازم یا یه پارتیشن اولا بدون پارتیشن ویندوز به هیچ عنوان نصب نمیشه :D خودتونم قبول دارید. دوما با نرم افزار تحت داس اون دو پارتیشنی که ویندوز درست کرده بود پاک کرده به جاش  یک پارتیشن درست کردم که دمای سی پی یو 9 8 درجه بالا رفت نمیدونم دلیلش چی بود ولی سرعت فرقی نکرده

لینک به دیدگاه

گویا تنها راه حل گارانتی هست؟ :wacko: ناسلامتی 4 روزه بیشتر نخریدم

دوستانی که میگن پارتیشن نسازم یا یه پارتیشن اولا بدون پارتیشن ویندوز به هیچ عنوان نصب نمیشه :D خودتونم قبول دارید. دوما با نرم افزار تحت داس اون دو پارتیشنی که ویندوز درست کرده بود پاک کرده به جاش  یک پارتیشن درست کردم که دمای سی پی یو 9 8 درجه بالا رفت نمیدونم دلیلش چی بود ولی سرعت فرقی نکرده

عزیز کی گفت پارتیشن نسازی؟؟

من گفتم پارتیشن باید یکسان باشه! یعنی درایو رو با یک سیستم دیگه اول فرمت کنید، بعد اقدام به نصب کنید!

اگر این کارو کردین و جواب نگرفتین، پس مشکل یه جا دیگست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله، روی هارد اینطوری هست!

اما الان من روی SSD خودم همچین پارتیشنی ندارم!

کلش یکپارچه هست!

یعنی دیگه واسش یه چی جدا درست نکرده، کلش یکجا هست!

اگر موقع نصب ویندوز ، هارد دیگه ایبه سیستم وصل باشه که اون پارتیشن System Reserved رو داشته باشه بله دیگه روی SSD نمیسازه و بدون اون هارد هم سیستم بوت نمیشه . ولی وقتی فقط SSD وصل باشه و بخواید روش ویندوز نصب بکنید بدون شک اون پارتیشن رو روی SSD میسازه. 

لینک به دیدگاه

بعد از ایمیل زدن شرح مشکل سرعت ssd و فرستادن عکس بنچ هایی که از اس اس دی گرفتم به ساپورت Trancend ، جواب دادن:

post-16202-0-35441100-1405435931_thumb.png

چیز زیادی متوجه نشدم ولی گویا منظورشون اینه که این سرعت عادی هست ! امیدوارم درست نباشه چون من دنبال این سرعت نبودم دنبال سرعت بالای 500بودم

ویرایش شده توسط mad4tex
لینک به دیدگاه

داداش نتیجه چی شد؟

عذر میخوام دیر جواب میدم

متاسفانه نتیجه این شد که سرعت SSD عادی هست ... گارانتی و ساپورت همه تاکید کردن سرعتش عادیه

یک کلام با احتیاط به برند ترنسند دست بزنید موقع خریدssd ترنسند گزینه اخرتون باشه بنده دلیل خرید ترنسند یک دلیل مسخره بازار شیراز فقط ترنسند و کینگ استون داره

atto benchmark

post-16202-0-61949500-1406010309_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...