رفتن به مطلب

کدام یکی از این دو کارت بهتر عمل میکند؟

اشتراک گذاری

کدام یکی بهتر عمل میکند؟  

65 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. دوستان لطفا بین این مورد بگین کدام قوی تره؟

• کراس کردن دو عدد کارت Giga 5870
    • استفاده از یک عدد کارت Giga GTX 770

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوست من اگر میخواهید با هزینه زیاد 2 کارت 5870 رو کراس کنید می تونید با حدود 600-700 تومان 5970 بخرید !تقریبا مشابه میشه.

اگر هم کلا تو رنج 1 میلیون به بالا می خواهید هزینه کنید خرید 770 منطقی تر و آینده دار تر هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر آقا معین عزیز کاملا منطقی هست

لینک به دیدگاه

تقریبا میشه گفت همیشه کارایی یک هسته، بهتر از دو هسته هست، مخصوصا الان که GTX 770 مصرفش کم هست و حرارت بالایی نداره. مصرف 5870 یکیش بیشتر از 770 هست، چه برسه به دوتاش.

یه نکته ی دیگه هم امکان فروش در آینده هست... شما اگر GTX 770 بخری، بعدا میتونی SLI کنی ولی اگر دو تا 5870 بخری، مطمئنا 3 کارت گرافیکه کردنش یا فروختن هر دو کارت سخت تر خواهد بود و ممکنه مجبور بشید به قیمت کمتری بفروشید.

الان یه مقایسه کنید در بازی Crysis در رزلوشن یکسان، بین دو گرافیک، حتی اگر فریم 5870 رو 2 برابر هم کنیم، به پای تکی 770 نمیرسه... البته 5870 حتما در درایورهای بعدی بهبود کارایی داشته و 770 هم هنوز داره بهینه میشه.

بازی Crysis با 5870

بازی Crysis با 770

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

خرید 770 کاملاً منطقی تر به نظر میرسه برای گیم ولی اگه قصد خرید 770 نو رو دارید بهتر هست بدنبال کارت R9 290 دست دوم باشید که بسیار با صرفه تر هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه نسبت به قیمتش 670 هستش که کار کرده تمیزش رو میتونید زیر 800 تومن پیدا بکنید و آکبند مدل گیگابایتش هم 975 تومن هست که با توجه کارایی فقط حدود 15 درصد پایینتر از 770 گزینه خوبیه. و اصلا سمت کراسفایر 5870 نروید که چیزی جز نکته منفی چه از نظر قیمت و مصرف برق ، و چه از نظر کارایی و ساپورت درایور نداره. 

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرتون gtx 660 ti po oc بهتره با توجه به قیمت کارکرده یا 670 ریفرنس

لینک به دیدگاه

سلام به نظرم  ti 660 بگیرید

1345736700tJwmf64Bk6_3_2.gif

1345736700tJwmf64Bk6_3_3.gif

1345736700tJwmf64Bk6_3_4.gif

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دوست خوبم من کراس فایر پیشنهاد نمی کنم من خودم قبلا دوتا کارت گرافیگ 5750 کراس کردم کارایی زیاد بالا نرفت حدود 10 درصد - یه کارت گرافیگ قوی بگیری بهتره

لینک به دیدگاه

درود،

برادر، 2 تا 5870 حدوداً = 1 دونه 5970 هست. 5970 از 580 قوی تر و حدوداً یکمی (شاید هم برابر باشن) با 680 و 770 هم کمی قوی تر از 680 هستش. پس در نتیجه 770 قوی تر از 2 تا 5870 خواهد بود.

من انتخابم یکدونه 770 هستش به دلایل زیر:

1) دمای کمتر 1 کارت در مقابل 2 تا 5870

2) توان مصرفی کمتر 1 کارت در مقابل 2 تا 5870 که پول برق بیشتری براتون میاره

3) بروز بودن قطعه و راحتی هنگام فروش

4) وجود تکنولوژی فیزیکس

5) عملکرد بهتر و بهینه تر داریورهای انویدیا در مقابل حالت چند کارت درایورهای AMD

تنها نقطه قوت 2 تا 5870 فقط می تونه زمانی باشه که شما خدایی نکرده یک کارتت بسوزه، اون وقت یک کارت دیگه داری ولی اگر 770 بسوزه دیگه کارت نداری :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. منم با دوستانیکه 770 رو پیشنهاد دادن موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

660ti به دلیل این که مموری 192 بیتی داره زمانی که مصرف مموری از 1.5 گیگ بیشتر بشه به شدت افت کارایی پیدا میکنه و مموریش با قدرت هسته تناسب نداره. مخصوصا در رزولوشن های بالا و استفاده از AA   

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

660ti به دلیل این که مموری 192 بیتی داره زمانی که مصرف مموری از 1.5 گیگ بیشتر بشه به شدت افت کارایی پیدا میکنه و مموریش با قدرت هسته تناسب نداره. مخصوصا در رزولوشن های بالا و استفاده از AA   

:clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

خوب تر بودن 670 که صدرصد بهتر هست اما خوب ایشون رفرنس میخان بخرند گرمای زیادی به نظرم ایجاد میکنه اگه بحث دما نباشه رفرنس 670 بهتر هست

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

ممنون از ابراز نظر دوستان

استفاده کردم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...