رفتن به مطلب

راهنمایی درباره ی استفاده از ODD اینترنال به عنوان اکسترنال

MAKXAN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

همانطور که از عنوان هم مشخص هست می خواستم بدونم که آیا می تونم از dvd-writer اینترنال sata به عنوان dvd-writer اکسترنال استفاده کنم؟

برای این کار چه ابزاری نیاز هست؟

هم زمان مشغول سرچ در google نیز هستم.

پیشاپیش ممنون.

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

درود،

بله امکان این کار وجود داره ولی کار غیر استانداردی هستش. برید بازار بگید تبدیل ساتا به USB میخواین. حدوداً الان بایستی قیمتش 40 تومن باشه.

یک بسته به شما می دن که توش یک کابل ساتا+ IDE به USB هستش. داخل همون بسته یک آداپتور هم هستش که برق ورودی ODD رو تامین می کنه. نمونش توی عکس های زیر اومده:

L6336872818220.jpg

1351095900_1952056.jpg

از بابت غیر استاندارده چون برق ساتا دارای ولتاژ 3.3 ولت هستش که این آداپتورها برق IDE می دن و بایستی با تبدیل بزنید که اون ولتاژ 3.3 رو نداره و اگر قرار دستگاه ODD شما مثلاً 3 سال عمر کنه، اینجوری مثلاً شاید 2 سال عمر کنه !!!

لینک به دیدگاه

درود،

بله امکان این کار وجود داره ولی کار غیر استانداردی هستش. برید بازار بگید تبدیل ساتا به USB میخواین. حدوداً الان بایستی قیمتش 40 تومن باشه.

یک بسته به شما می دن که توش یک کابل ساتا+ IDE به USB هستش. داخل همون بسته یک آداپتور هم هستش که برق ورودی ODD رو تامین می کنه. نمونش توی عکس های زیر اومده:

L6336872818220.jpg

1351095900_1952056.jpg

از بابت غیر استاندارده چون برق ساتا دارای ولتاژ 3.3 ولت هستش که این آداپتورها برق IDE می دن و بایستی با تبدیل بزنید که اون ولتاژ 3.3 رو نداره و اگر قرار دستگاه ODD شما مثلاً 3 سال عمر کنه، اینجوری مثلاً شاید 2 سال عمر کنه !!!

درود اقا پوریا. قیمت این پک چقدره؟

لینک به دیدگاه

درود اقا پوریا. قیمت این پک چقدره؟

والا من قدیم خریده بودم 12 تومن (4 یا 5 سال پیش) الان بایستی بین 40 تا 50 تومن شده باشه !!! البته فکر کنم. توی بازار یک چرخ بزنید راحت پیدا می شه. این مغازه ها که لوازم جانبی دارن، همشون دارن.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم،

من هم به دلایل فراوان میخواهم از شر DVD Write با اون قیافه ی زشت وکریه المنظرش خلاص بشم. بخصوص اون بدنه ی حلبی رنگش.

اما خیلی تحقیق کردم. آخرش به این نتیجه رسیدم بهترین راه حل استفاده از DVD رایتر های اکسترنال هست.

لینک به دیدگاه

والا من قدیم خریده بودم 12 تومن (4 یا 5 سال پیش) الان بایستی بین 40 تا 50 تومن شده باشه !!! البته فکر کنم. توی بازار یک چرخ بزنید راحت پیدا می شه. این مغازه ها که لوازم جانبی دارن، همشون دارن.

مرسی ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یک dvd writer ext asus دارم خیلی خوش قیافه است!ولی باز هم پلکستور چیز دیگه اییه odd ایش!چرا زشتن منظورتون چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...