رفتن به مطلب

خرید سیستم گیمینگ با بودجه 3500000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

داداش مطمعنی تو جاهای شلوغ ودودزا وموقع رانندگی لگ نداشتید با این سیستم؟؟!!!

من با این سیستم لگ زیاد داشتم روی اخرین تنظیمات

Mainboard Model  GA-890GPA-UD3H

cpu       phenom2 x6 1090T

GPU 7970 sapphire  384BIT  DDR5  3GB  HD7900 DUAL-X  DUAL-BIOS  DUAL-FAN

RAM    Crucial Ballistix Elite BUS 2400   2X4 DDR3

POWER DA850 Silver Stone

HDD 1TB

SSD 64GB SAT3

COLER     DEEPCOOL

شما با این cpu گرافیک 7970رو ران کردین؟ جل الخالق:D

این cpu گرافیک7970رو Bottleneck میکنه!

حداقل چیزی در حد i5باید داشت واسش!!

نکته بعدی! سافایر سری dual-x جالب نیست! چندین مورد سراغ دارم از این سری ناراضی اند! منظورم این نیست سافایر بده ! سری toxic اش خوبه!!

(درکل بنده ترجیح میدم سمت سافایر نرم دلیل کاملا شخصی)

لینک به دیدگاه

نه داداشی داریم تبادل اطلاعات میکنیم! نه من نه ایشون و نه هیچ کس دیگه نمیتونه ادعا کنه که همه چیز رو در مورد سخت افزار میدونه!!

درود بر شما دوست عزیز

لینک به دیدگاه

درود بر عزیز دل !!!

تا 90درصد با سخنان شیوای تان موافقم!!!

در اینکه 780 جز بهترین گزینه های انتخابی میتونه باشه شکی نیست!!

نظرشما محترمه داداش اما این نظر بنده بود و هست ! بجای 770نسخه 4گیگ گرافیک R9 290بگیرن بهتره! هم این 4گیگ مموری داره هم ناسلامتی زیاد دست کمی از 780نداره!

- - - Update - - -

درمورد SLI که فرمودین!یادم رفت در تتمه فرمایش های شما اضافه کنم:

واسه sli دو کارت قدرتمند باید i7 داشت که فعلا در بودجه ایشون نمیگنجه و پاور هم قربونش برم معمولا باید Green 1000 Oc داشت که مجددا در حوزه استفحاظی بودجه ایشون نیست! و همچنین یه مادربرد که sli رو ساپرت کنه این مورد آخر به مین انتخابی شون بستگی داره!

و جدای از مواردی مثه دما و مصرف که فرمودید بعضی بازی ها با دو کارت گرافیک مشکل دارن و سازگاری ندارند!!

در کل یه بار واسه همیشه 780رو بگیره خودشو و خانوادشو راحت کنه و مارو هم دعا کنه ( بدو بیراه نگه ؛دعا نخواستیم =)) )

گل من ناز دل من! یطور میگی اینگار من باشما مشکل داشتم که!

حتما واسه جواب دادن این متن هم از شب تا صبح فکر کردم و مغزم جوش آورد!

شما یه نظر دادی و منم نظرمو درمورد سیستم پیشنهادی ات دادم و بکامت تلخ جلوه کرد!

شما هم آزادید از من انتقاد کنید ! بنده تماما پذیرا خواهم بود!!

گفتم تا این قیمت سیستم پیشنهادیتون خوب نیست چون 750ti واسه بازی کردن رو الترا حساب نمیشه!

گفتم داریم تبادل اطلاعات میکنیم چون تو این چند پست متوالی چند نکته آموختم!! و آموزش خودش به وجود نمیاد !

از این که سخنان بنده بی منطق بود هم بسیار شرمنده!!

و انسان ممکن الخطا هست و ما هم استثنا نیستیم و قصورات ما رو عفو فرمایید !

چه خوب بود همه بجای اینکه دنبال مقصر بگردند قصور خودشون رو هرچند اندک بپذیرند!! ( جنبه عام داشت داداش)

اگر بحثی موند لطف کن بیا تو پروفایلم بگو و چه خوش گفتی که استارتر رو گمراه نکنیم! و راه راست را بسمتش کج کنیم :D

موفق و سرزنده باشیم!!!

دوست عزیز شما حوصله زیادی داری بحث کنی درسته؟ هرچی کنار میام انگار فایده نداره، اول از اینکه من اصلا    750ti    رو نگفتم، خوب نیست، که دروغ میگید من پیشنهاد  760   و  770  رو دادم اگر به پست ها ولینکی که زدم دقت وتوجه بفرمایید میبینید که  760 و770 بود. که باز هم بستگی  به خود استارتر و هزینه ای که میکنه داره،بازهم میگم 780 گرافیک خوبیه اما بازم فکر کنم شما متوجه نشدید که استارتر چقدرمیخوان هزینه کنن قرار باشه 780 بخرن باید سیستم وبالای 4 میلیون ببندن،شما هم خودتو اذیت نکن بزار من افلاین بشم بعد جواب بده،کسی دنبال مقصر نیست بازم تکرارمیکنم لیون یه فروم دوستانست خوب نیست با این حرفا خراب بشه،درضمن شما از کل سیستمی که من به استارترمحترم پیشنهاد داده بودم ایرد گرفتید.پیشنهاد دارید بفرمایید کاری به کار دیگران و فلسفه نداشته باشید.

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

شما با این cpu گرافیک 7970رو ران کردین؟ جل الخالق :D

این cpu گرافیک7970رو Bottleneck میکنه!

حداقل چیزی در حد i5باید داشت واسش!!

نکته بعدی! سافایر سری dual-x جالب نیست! چندین مورد سراغ دارم از این سری ناراضی اند! منظورم این نیست سافایر بده ! سری toxic اش خوبه!!

(درکل بنده ترجیح میدم سمت سافایر نرم دلیل کاملا شخصی)

شما کلا دوست داری از همه ایراد بگیری خوب نیست دوست عزیز کاربرایی مثل شما جو فروم و خراب میکنن.

لینک به دیدگاه

عزیز من 2 تا پیشنهاد دارم شاید به کارت بیاد 

این سیستمی هست که من می بستم اگر بوجه شما رو داشتم بازی ها رو روی ULTRA اجرا می کنه اما انتی انلسیس و ... رو نمی تونی خیلی زیاد کنی 

این سیستم اینده ی بهتری داره و در اینده شما فقط کارت رو باید عوض کنی 

ASRoCK Z97 Pro4 LGA1150 Z97 Mainboard : 469T  http://lioncomputer.ir/product/4042/ASRoCK+Z97+Pro4+LGA1150+Z97+Mainboard/#prettyPhoto

Intel Core™ i5-4690 Haswell Processor : 670T http://lioncomputer.ir/product/3896/Intel+Core%E2%84%A2+i5-4690+Haswell+Processor/

رم آی دیتا ایکس پی جی 1600 مگاهرتز 8 گیگ دوال : 280 T  http://lioncomputer.ir/product/3927/%D8%B1%D9%85+%D8%A2%DB%8C+%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7+%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3+%D9%BE%DB%8C+%D8%AC%DB%8C+1600+%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%AA%D8%B2+8+%DA%AF%DB%8C%DA%AF+%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%84/

WD Caviar Green 2 TB SATA 64MB Buff : 275 T http://lioncomputer.ir/product/937/WD+Caviar+Green+2+TB+SATA+64MB+Buff/

RaidMax Case Cobra : 210 http://lioncomputer.ir/product/2744/RaidMax+Case+Cobra/

پاور کورسیر سی اس 750 ام : 420T http://lioncomputer.ir/product/3912/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+%D8%B3%DB%8C+%D8%A7%D8%B3+750+%D8%A7%D9%85/

ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5 : 1250T http://lioncomputer.ir/product/2600/ASUS+GTX+770+OC+DCII+2GB+GDDR5/

3575

البته می شه مادربرد و CPU و رم  رو ضعیف تر گرفت و بجای R9 290  بگیرید http://lioncomputer.ir/product/3706/MSI+R9+290+Gaming+Twin+Frozr+IV+4GB+GDDR5/ که در حد یه 780 قدرت داره 

این سی پی یو http://lioncomputer.ir/product/3898/Intel+Core%E2%84%A2+i5-4460+Haswell+Processor/ 

2 تا از این رم http://lioncomputer.ir/product/3862/%D8%B1%D9%85+%D9%BE%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%AA+%D8%B3%DB%8C%DA%AF%D9%86%DB%8C%DA%86%D8%B1+1600+%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%AA%D8%B2+4+%DA%AF%DB%8C%DA%AF/

مادر برد پایین تر یکم سخت هست پیدا کردنش 

باعث کم شدن قیمت می شود که خرید 290 رو برای شما راحت تر می کنه 

فقط یک موضوع خرید SSD و CPU COOLER برای این بوجه ی کم نیاز نیست SSD باید بوجه بالای 4500 باشه که خیال از بقیه قطعات راحت باشه و همچنین رم با باس بالا هم نیاز نیست 

من کار انیمیشن و 3D انجام می دهم همراه با بازی 

رم با باس بالا و حجم بالا بدرد کار های 3 بعدی می خوره نه بازی برای بازی بین 1333 تا 1866 کافی هست در ضمن با این برد می تونید ضریب رو افزایش دهید 

در ضمن یه سی پی یو پمتیوم هست که قابلیت اور داره اگر اون رو گیر بیاری با این برد می تونی نزدیک یه 4770  ازش فرم بگیری توی بازی با اورکلاک 

امیدوارم کمک کنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلاام اخرم رو بگم اینو از هر کسی که میتونیدذ بپرسین : 

کارتای گرافیک AMD برای کارهای انمیشن هست نه برای بازی برای بازی هم هست اما بازی ها رو به صورت انمیشن اجرا میکنه این چیزیه که خودم با گرافیک 7990 بهترین گرافیک AMD تست کردم . کارتای گرافیک AMD بعد از مدتی بازی داغ میکنه عزیز . شما دو کارت AMD و NVIDIA رو تو دو سیستم جدا بزارین و برین داخل بازی فارکرای 3 ببینین چقد تغاوت احساس میکنید . تفاوت از زمین تا اسمونه . 

من فقط قصد کمک کردن به استاتر گرامی دارم.

درسته که کارت 290 شبیه کارت 780 هست اما اون کیفیتی که 780 تو بازی ها داره جزئیات رو طبیعی نشون میده خیلی سشرتر از 290 هست . اما از لحاظ فریم دهی شاید مقداری 290 حتی بالاتر باشه . همه چیز فریم دهی نیست ;)

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

من پاسخ دوستان رو خوندم

از سیستم های پیشنهادی بهتر نمیشه کاری کرد، بهترین شرایط برای پول شماست

البته سیستم گیمینگ نمیشه اسمش رو گذاست، چون حتما با برخی بازی ها توی 1080 رو الترا به مشکل میخورید!

اما اگر که براتون مقدور هست، میتونید یک سری از قطعات رو دست 2 بگیرین، البته تمییز و کم کارکرد!

خیلی از دوستان قطعات نابی اینجا میزارن

هم مقداری پول ذخیره میکنید برای داستان های دیگه مثل SSD، هم اینکه رضایت بیشتری دارین از قطعاتی که دارین

صرفا یک پیشنهاد بود، شاید هم دوست نداشته باشین!

ولی کیس رو حتما دست 2 بگیرین! چون با پول کم کیس خوب گیر نمیاد، و پول زیاد هم که نمیشه داد!

در مورد گرافیک هم شک نکنید که انویدیا بگیرین!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

میشه کمی توضیح بدین؟

سلام علیکم

در مورد چی ؟ 

بهتره عملی ببینین تو بازی ها کارتای AMD شبیه به انمیشن بازی رو اجرا میکنن حالت طبیعی خودشونو از دست میدن ولی تو کارتای NVIDIA اینجوری نیست با بهترین جزئیات نشون میده . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

"شبیه به انمیشن" به چه معنیه؟

به این معنی که از حالت طبعی خارج میشه تو کارتای AMD مثلا کوه ها و دریاها و ... رو به صورت طبیعی نمیوتنه نشون بده . 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

من پاسخ دوستان رو خوندم

از سیستم های پیشنهادی بهتر نمیشه کاری کرد، بهترین شرایط برای پول شماست

البته سیستم گیمینگ نمیشه اسمش رو گذاست، چون حتما با برخی بازی ها توی 1080 رو الترا به مشکل میخورید!

اما اگر که براتون مقدور هست، میتونید یک سری از قطعات رو دست 2 بگیرین، البته تمییز و کم کارکرد!

خیلی از دوستان قطعات نابی اینجا میزارن

هم مقداری پول ذخیره میکنید برای داستان های دیگه مثل SSD، هم اینکه رضایت بیشتری دارین از قطعاتی که دارین

صرفا یک پیشنهاد بود، شاید هم دوست نداشته باشین!

ولی کیس رو حتما دست 2 بگیرین! چون با پول کم کیس خوب گیر نمیاد، و پول زیاد هم که نمیشه داد!

در مورد گرافیک هم شک نکنید که انویدیا بگیرین!

موفق باشید

این دوست ما حرف بسیار عالی زد 

من توی سیستم خودم قطعه ی دسته هست وقتی می شه یه جنس تمیز رو 25 درصد یا بیشتر زیر قیمت اک خرید چرا که نه 

من با ایشون کاملا موافقم 

لینک به دیدگاه

سلام علیکم

در مورد چی ؟ 

بهتره عملی ببینین تو بازی ها کارتای AMD شبیه به انمیشن بازی رو اجرا میکنن حالت طبیعی خودشونو از دست میدن ولی تو کارتای NVIDIA اینجوری نیست با بهترین جزئیات نشون میده . 

چییییی!!!!یک چیز تازه که تو عمرم نشنیده بودم ونه دیده بودم مثل انیمیشن !!!!!! :-? :-? :-? :-?

خواهشا از کارتای amdدیگه ایراد نگیر اینجا فن بازی

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چییییی!!!!یک چیز تازه که تو عمرم نشنیده بودم ونه دیده بودم مثل انیمیشن !!!!!! :-? :-? :-? :-?

خواهشا از کارتای amdدیگه ایراد نگیر اینجا فن بازی

اگه اعتماد ندارید برین از کاربرهای حرفه ای همچون فرجام جان بپرسین جوابتونو میدن ;)

اگه اما بشناسین ;)

لینک به دیدگاه

اگه اعتماد ندارید برین از کاربرهای حرفه ایب همون فرجام جان بپرسین جوابتونو میدن ;)

اگه اما بشناسین ;)

والا من که گراف7970 دارم نه دیدم یک .ذره داغ کنه ونه دیدم که به قول خودت انیمیشنی یا غیر طبیعی نشون بده

حالا میگیم شاید تو سی پی یو کم بیارهamdولی تو گراف اصلا و.ابدا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من که گراف7970 دارم نه دیدم یک .ذره داغ کنه ونه دیدم که به غول خودت انیمیشنی یا غیر طبیعی نشون بده

حالا میگیم شاید تو سی پی یو کم بیارهamdولی تو گراف اصلا و.ابدا

برا شمایی که کارت NVIDIA نداشتین اینوجریه اگه دو سیستم از گرافیبک انویدیا و AMD کنار هم بزارین قشنگ متوجه تفاوتش میشین.

لینک به دیدگاه

برا شمایی که کارت NVIDIA نداشتین اینوجریه اگه دو سیستم از گرافیبک انویدیا و AMD کنار هم بزارین قشنگ متوجه تفاوتش میشین.

دادا انودیا هم دارم ولی همچی چیزی که شما میگید من ندیدم  گیم نت هم دارم چنتا سیستمم انودیاست ولی فرقی توشون ندیدم!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:blink: ممکنه بازی قدیمی یا directx9 اینطور باشه اما  تاحالا  نشنیده بودم-البته هرگز دو سیستم و یک گیم رو تست نکردم.

به هر حال بابت اشتراکگزاری تجربه تان سپاسگزارم

خواهش میکنم . خیر کلا کارتای AMD برای گیم زیاد مناسب نیست حالا به هر حال هر کسی یه عقیده ای داره البته این مورد رو صد در صد مطئنم که میزنم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادا انودیا هم دارم ولی همچی چیزی که شما میگید من ندیدم  گیم نت هم دارم چنتا سیستمم انودیاست ولی فرقی توشون ندیدم!!!

فارکرای رو دوستم نصب کن ببین چه طوره ;) 

من گرافیک رو 7990 و 780 انویسدیا تست کردم 

لینک به دیدگاه

فارکرای رو دوستم نصب کن ببین چه طوره ;)

من گرافیک رو 7990 و 780 انویسدیا تست کردم 

پس کنسولای جدیدم باید گرافیکشون غیر طبیعی باشه مخصوصا بازیهای انحصاریps4مثل کیلزون ..اوردر..انچارتد !!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس کنسولای جدیدم باید گرافیکشون غیر طبیعی باشه مخصوصا بازیهای انحصاریps4مثل کیلزون ..اوردر..انچارتید !!!!!!

من با کنسول متاسفانه هیچ وقت کارنکردم و کار نخواهم کرد :)

شاید ... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس فقط یه گیم خاص اونم ناتوانی انجینه بازیه.

این الان قابل قبولتره.

تو اساسین هم همین حالت داره .

تو بتلفیلد اینجوری نیست . 

لینک به دیدگاه

7970 و 7990 کلا برای گیم نیست کارایی اونهای در جای دیگه هست ... یک مثال ساده این که شما ماشین مسابقه ای نمی تونید در جاده بیشتر از سرعت مجاز برید یا حداکثر سرعت بگرید در اینجا ماشین مسابقه ای کارت هست و جاده هم گیم که اجازه استفاده از حداکثر توان گرافیک نمی ده چون این ماشین برای این جاده ساخته نشده .

هر کسی طرفداری یک برندی هست در گرافیک هم همینطوره کسی از برندی خوشش می یاد به خودش می تونه القا کنه که کیفیت بهتری داره , این که معلوم هست الان در همه سایت های بحث می شه گرافیک های amd با کارایی برابر با انویدیا با قیمتی به مراتب پایین تری داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7970 و 7990 کلا برای گیم نیست کارایی اونهای در جای دیگه هست ... یک مثال ساده این که شما ماشین مسابقه ای نمی تونید در جاده بیشتر از سرعت مجاز برید یا حداکثر سرعت بگرید در اینجا ماشین مسابقه ای کارت هست و جاده هم گیم که اجازه استفاده از حداکثر توان گرافیک نمی ده چون این ماشین برای این جاده ساخته نشده .

هر کسی طرفداری یک برندی هست در گرافیک هم همینطوره کسی از برندی خوشش می یاد به خودش می تونه القا کنه که کیفیت بهتری داره , این که معلوم هست الان در همه سایت های بحث می شه گرافیک های amd با کارایی برابر با انویدیا با قیمتی به مراتب پایین تری داره .

سلام 

دقیقا قیمت پایینتر AMD بخاطر کیفیت پایینترش نسبت به انویدیا هست . کارتاش اکثرا درایورهاش مشکل دارن بعضب کارتاش نویز دارن مشکل دما دارن . ووو که اینا رو هیچ کدومش کارتای انویدیا نداره

لینک به دیدگاه

شرکت سازنده که الکی نمیزنه گیمینگ

من اهل فن نیستم وخودمم دارم یک سیستم جدید اینتل میبندم

این دلیل برا این نمیشه که یکی بیاد از یک برند که تولید کننده بزرگ گرافیکه بگه این گرافیک فلانه من الان گرافیک چنتا amdدارم الان که دوستمون گفت انیمیشنی وغیره هست باید درجا قبول کنم.............

اگه اینجوری از روی فن بازی دوستان راهنمایی کنن که دیگه ادم گیج میشه چی بگیره

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیز از بحث های بیهوده و طرفداری بی مورد در تاپیک های مشاوره جدا خوداری کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکت سازنده که الکی نمیزنه گیمینگ

من اهل فن نیستم وخودمم دارم یک سیستم جدید اینتل میبندم

این دل برا این نمیشه که یکی بیاد از یک برند که تولید کننده بزرگ گرافیکه بگه این گرافیک فلانه من الان گرافیک چنتا amdدارم الان که دوستمون گفت انیمیشنی وغیره هست باید درجا قبول کنم.............

اگه اینجوری از روی فن بازی دوستان راهنمایی کنن که دیگه ادم گیج میشه چی بگیره

از روی فن نیست من پیشنهاد دادم گفتم میتونین از حرفه ای تر ها بپرسین عزیزم دنبال بحث ها همیشه هست . تا کسی میاد یه سیستم میگه میخام .و راهنمایی کنیبن بحث میشه . 

تو این تایپک هم اصلا دیگه پست نمیزنم . 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...