رفتن به مطلب

خرید سیستم گیمینگ با بودجه 3500000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست عزیز

به این لیست یه نگاهی بنداز

فک کنم به درت بخوره:

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/872-best-pc-and-hardwares-to-buy

لینک به دیدگاه

سلام 

دقیقا قیمت پایینتر AMD بخاطر کیفیت پایینترش نسبت به انویدیا هست . کارتاش اکثرا درایورهاش مشکل دارن بعضب کارتاش نویز دارن مشکل دما دارن . ووو که اینا رو هیچ کدومش کارتای انویدیا نداره

ببنید این که معلوم هست قیمت ارتباط مستقیم با کیفیت داره ولی این دلیل نمی شه بگیم ای ام دی گرافیک بی کیفیت داره یک مثال ساده فراری هم ماشین می زنه بنر هم همینطوری نه فراری دنبال بازار بنر هست نه برنز دنبال بازار فراری هر دو یک طیف خاص مشتری داره که بر اساس سلیقه خودشون انتخاب می کنن

حالا در دنیا گرافیک به این صورت هست ای ام دی اومده دست گزاشته روی بازار مشتری های با بودجه محدود که از این طریق بتونه سود بیشتری به دست بیاره چون چیزی که معلوم هست در کل دنیا کاربران اکثرا با بودجه محدود می یان جلو پس چیزی براشون جلب توجه می کنه که قیمت کمتری داشته باشه حالا چند % کارایی پایینی هم داشت براشون مشکلی ایجاد نمی شه

البته چند وقتی هست ببنید ای ام دی هم کارت گرافیک های به شدت قدرتمندی روانه بازار کرده که داره حمله ور می شه به سمت بازار گرافیک های قدرتمند مثال 295x2 ...

شرکت سازنده که الکی نمیزنه گیمینگ

من اهل فن نیستم وخودمم دارم یک سیستم جدید اینتل میبندم

این دل برا این نمیشه که یکی بیاد از یک برند که تولید کننده بزرگ گرافیکه بگه این گرافیک فلانه من الان گرافیک چنتا amdدارم الان که دوستمون گفت انیمیشنی وغیره هست باید درجا قبول کنم.............

اگه اینجوری از روی فن بازی دوستان راهنمایی کنن که دیگه ادم گیج میشه چی بگیره

ببنید این سری گرافیک ها برای گیم هست ولی قدت اصلی اونها در گیم نیست در پردازش هست که قدرت خیلی زیادی در پردازش دارند ولی در عوض در گیم کارایی پایین تری دارن

بالا دقیقا توضیح دادم کسی طرفدار برندی هست می تونه به خودش القا کنه که فلان برند بهتره یا تصویر بهتری میده در حالی که اینطوری نیست .

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

amd کلی در ماه فقط حقوق پرسنل میده بعد کل دنیا رو هم داره تو فروش قطعاتش ساپورت میکنه اونوقت میگید بده اگه بد بود که رو پا نمیموند و دوام نمی اورد

من قبلا ای ام دی داشتم الان هم انویدیا دارم والا به خدا هیچ فرقی تو تصویر دهی ندارن یا لااقل اگه داشته باشن خیلی محسوس نیست 

یا مثلا کارت 290 که پا به پای 780 پیش میره مگه میشه تصویر بد بده ؟ :-?

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

از هم دوستان که نظر دادن ممنون از تمامی صحبت ها دوستان استفاده کردم تصمیم گرفتم چند قطعه رو که پیشنهاد دادین رو بگیریم و چند قطعه رو دسته دوم فکر کنم با توجه به اینکه بزودی نسل 4 و دایرکست 12 می آد بهتر باشد

ممنون از همه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...