رفتن به مطلب

اموزش رفع مشکل شایع بازی Generals

mad4tex
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشکل لگ تو بازی جنرال چطوری حل میشه بعد از بیست دقیقه بازی بشدد لگ میزنه ایا راهی برای این مشکل وجود داره.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام من ویندوز ده دارم این کاری گفتید انجام دادم ولی بازم اخطار همین اخطار میاد چکار کنم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1395/11/18, 10:24:31، mad4tex گفته است :

با سلام ویندوز من ده هستش و همین پیغام میاد من این برنامه را چند بار در فایل دکومنت در بخش جنرال دیتا ریختم(جنرال2)ولی نمیدانم چرا اجرا نمی شود در ضمن ویندوز بنده برای سال 2016 هستش
5897a7c70f61a_Screenshot(62).thumb.png.8ee827a82715ef49d2febc9d85b704a9.png

جنرال تو ویندوز 10 فکر کنم مشکل دارد
روی ایکون جنرال کلیک راست کنید
>trouble cmpability > n/a >run as windows 7

جنرال رو حتما به ورژن 1.04 اپدیت کنید کرک نسخه 1.04 هم یادتون نره

آقا این بازی برای من " اتو دیفیت"(auto defeat) میشه ویندوزم هم 7 هست،مشکل از چیه؟

در در 1393/04/23, 02:53:25، mad4tex گفته است :

با سلام خدمت بچه های لیون

یکی از شایع ترین مشکل بازی جنرال ارور Technical Difficulties یا game.dat is not responding هست

post-16202-0-59898800-1405282126_thumb.png

این مشکل رو خدمت خیلی از دوستان پخ کردم گفتن از گرافیکHD4600چه انتظاری دارید ولی متاسفانه مسئله به اینجا ختم نشد و کلی سرچ کردم تا تونستم مشکلو حل کنم!عجب لحظه ای بود وقتی تونستم مشکلمو حل کنم و جنرال بدون ارور بالا اومد

متاسفانه این بازی با گرافیک انبرد لپ تاپ یا پی سی مشکل داره فقط با دریافت قایل پایین مشکل حل میشه .کافیه این فایلو دانلود کنید و در پوشه Documents فولدر Command and Conquer Generals Zero Hour Data کپی کنید واز حالت فشرده درش بیارید صد در صد مشکل حل میشه:

options.rar

منتظر نظراتتون هستم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. من آخرین بروز رسانی رو درمشکل ارور Technical difficulties تقدیمتون میکنم اگه این راه جواب نده دیگه هیچ راهی جواب نمیده 

برای شروع باید به Documents بروید و بعد به پوشه Command and conquer generals zero hour و فایل options.ini رو حذف کنید. 

حال این فایل جدید رو در همون آدرس جایگزین کنید.

Options.ini

حال بازی رو اجرا کنید. 

اگر بازی هم بازی اجرا نشد و ارور Technical difficulties دریافت کردید نگران نباشید چون من منم این مشکل رو داشتم. 

گاهی اوقات با جایگزین کردن Options.ini هم بازی اجرا می شود ولی درست وسط جنگ بازی می پره بیرون و ارور Technical difficulties میده. 

حال اگر با جایگزین این فایل نتیجه ای نگرفتید این فایل رو دریافت کنید. 

Technical-difficulties.part01.rar

Technical-difficulties.part02.rar

Technical-difficulties.part03.rar

چون اینترنتم ضعیف بود مجبور شدم به صورت part اراعه بدم

بعد از دانلود فایل ها آنها را استخراج کنید.

حال فایل های استخراج شده یعنی فایل های generals.exe و  game.dat  رو در پوشه بازی کپی و جایگزین کنید تکرار می کنم جایگزین،یعنی فایل هایی با همین نام در پوشه بازی رو حذف و این فایل های جدید رو بجای قبلی ها قرار بدید. 

بسیار خوب 😊

حال بازی را اجرا کنید و لذت ببرید 🛩️🛂

و تمام این کارها روی ویندوز 10 خودم انجام شده و 100% نتیجه گرفتم😀

ضمناً هرکس مشکلش حل شد یه پاسخ تشکر بده تا من بدونم که آیا به کسی کمک کردم یا نه😁

نکته:اگه کسی مشکلش حل نشد دیگه نمیشه کاریش کرد ولی اگه حل شد خدارو شکر

امیرحسین 16 ساله از شیراز 

ویرایش شده توسط جنرال امیرحسین
یه نکته رو جا انداختم
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام آقا خسته نباشی من ۱ هفته در به در دنبال درست کردن این ارور لعنتی هستم ولی نمی شه خسته شدم خواهشا کمک کنید همه ی این کارا رو انجام دادم نمی شه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خوبید ببخشید اینارو داریریکس واسم امده قبلا درست بود بازی میکردم ولی الان که ویندوز عوض شده دیگه این ارور میده همهی دایرکس هارو هم دارم ولی نمیره که نمیره لطفا کمک کنید درستش کنم 

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

در در 14 تیر 1397 در 21:51، Hisenberg گفته است :

مشکل لگ تو بازی جنرال چطوری حل میشه بعد از بیست دقیقه بازی بشدد لگ میزنه ایا راهی برای این مشکل وجود داره.

داداش خیر چون ساخت و ساز زیاد میشه دیگه لگ میزنه این بخاطر اینکه که از اول که بازی درست کردن  موتور بازی ضعیف بوده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام این نسخه رو از فایل نیکو دانلود کنید و موقع نصب تیک ویندوز 7 بزنید براحتی روی ویندوز 10 اجرا میشه بدون هیچ تغییرات و مصیبتی

Command.and.Conquer.Generals.Deluxe.Edition.MULTi6-ElAmigos

این مطلبو خیلی وقت پیش میخواستم اینجا بزارم که فرصت نشد 

لینک به دیدگاه

در در 20 اردیبهشت 1398 در 09:58، ehsan2880 گفته است :

سلام خوبید ببخشید اینارو داریریکس واسم امده قبلا درست بود بازی میکردم ولی الان که ویندوز عوض شده دیگه این ارور میده همهی دایرکس هارو هم دارم ولی نمیره که نمیره لطفا کمک کنید درستش کنم  چیکار کنم نمیخوام بازی دانلود کنم لطفا به جمیلم پیامک بزنید ممنون میشم ehsanpakdel898@gmail.comCapture.PNG

لینک به دیدگاه

در در 20 اردیبهشت 1398 در 09:58، ehsan2880 گفته است :

سلام خوبید ببخشید اینارو داریریکس واسم امده قبلا درست بود بازی میکردم ولی الان که ویندوز عوض شده دیگه این ارور میده همهی دایرکس هارو هم دارم ولی نمیره که نمیره لطفا کمک کنید درستش کنم 

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام اینجور که شما گفتین نیست روش اصلی درست شدنش اینکه بازی را حذف کنین و دوباره موقع نصب بازی به روی گزینه ی compelete را بزنید و next و بعد از نصب کامل از بازی لذت ببرین با تشکر از سایت شما 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان

آقا خواهشا کمکم کنید

من گیم نت دارم و همه میخوان جنرال 2 بازی کنند اما همش یا ارور میده و میوفتیم بیرون یا لگ و دیلی میزنه

خواهشا کمکم کنید یه راه حلی بهم بگید تا من بتونم ردیفش کنم و نیوفته بیرون سیستمها

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 29 بهمن 1397 در 19:27، جنرال امیرحسین گفته است :

سلام. من آخرین بروز رسانی رو درمشکل ارور Technical difficulties تقدیمتون میکنم اگه این راه جواب نده دیگه هیچ راهی جواب نمیده 

برای شروع باید به Documents بروید و بعد به پوشه Command and conquer generals zero hour و فایل options.ini رو حذف کنید. 

حال این فایل جدید رو در همون آدرس جایگزین کنید.

Options.iniFetching info...

حال بازی رو اجرا کنید. 

اگر بازی هم بازی اجرا نشد و ارور Technical difficulties دریافت کردید نگران نباشید چون من منم این مشکل رو داشتم. 

گاهی اوقات با جایگزین کردن Options.ini هم بازی اجرا می شود ولی درست وسط جنگ بازی می پره بیرون و ارور Technical difficulties میده. 

حال اگر با جایگزین این فایل نتیجه ای نگرفتید این فایل رو دریافت کنید. 

Technical-difficulties.part01.rarFetching info...

Technical-difficulties.part02.rarFetching info...

Technical-difficulties.part03.rarFetching info...

چون اینترنتم ضعیف بود مجبور شدم به صورت part اراعه بدم

بعد از دانلود فایل ها آنها را استخراج کنید.

حال فایل های استخراج شده یعنی فایل های generals.exe و  game.dat  رو در پوشه بازی کپی و جایگزین کنید تکرار می کنم جایگزین،یعنی فایل هایی با همین نام در پوشه بازی رو حذف و این فایل های جدید رو بجای قبلی ها قرار بدید. 

بسیار خوب 1f60a.png

حال بازی را اجرا کنید و لذت ببرید 1f6e9.png1f6c2.png

و تمام این کارها روی ویندوز 10 خودم انجام شده و 100% نتیجه گرفتم1f600.png

ضمناً هرکس مشکلش حل شد یه پاسخ تشکر بده تا من بدونم که آیا به کسی کمک کردم یا نه1f601.png

نکته:اگه کسی مشکلش حل نشد دیگه نمیشه کاریش کرد ولی اگه حل شد خدارو شکر 270b.png270b.png

امیرحسین 16 ساله از شیراز 

سلام

عالی بود. اما همچنان مشکل از بازی پریدن بیرون حل نشده. مود reborn من بازی میکنم اما همچنان این مشکل رو دارم

چه پیشنهادی داری؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 20 شهریور 1398 در 00:26، mosi90tanha گفته است :

سلام

عالی بود. اما همچنان مشکل از بازی پریدن بیرون حل نشده. مود reborn من بازی میکنم اما همچنان این مشکل رو دارم

چه پیشنهادی داری؟

سلام دوست عزیز آیا مشکل این ارور است؟ 2014-07-14_002929.png

یعنی بعد از بیرون پریدن این ارور میاد؟ 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 16 آبان 1398 در 11:48، جنرال امیرحسین گفته است :

سلام دوست عزیز آیا مشکل این ارور است؟ 2014-07-14_002929.png

یعنی بعد از بیرون پریدن این ارور میاد؟ 

آره

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام وقت بخیر
من بازی رو بر روی ویندوز ۱۰ Enterprise نصب کردم و از همون اول ارور میدهد
You have encountered a serious error.
این بخشی از ارور هست
من فایل option هم دانلود کردم و در مسیر خودش بارگذاری کردم و رزولوشن لپ تاپ هم درست کردم
باز هم ارور میده
ممنون میشم راهنمایی کنید به ایمیلم پاسخ بدیدسلام وقت بخیر
من بازی رو بر روی ویندوز ۱۰ Enterprise نصب کردم و از همون اول ارور میدهد
You have encountered a serious error.
این بخشی از ارور هست
من فایل option هم دانلود کردم و در مسیر خودش بارگذاری کردم و رزولوشن لپ تاپ هم درست کردم
باز هم ارور میده
ممنون میشم راهنمایی کنید به ایمیلم پاسخ بدید

Untitled.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1 آذر 1398 در 19:23، mosi90tanha گفته است :

آره

پیشنهاد می کنم این آدرس رو دنبال کنید

http://generalzh.mihanblog.com/post/1003

نسخه اورجینال جنرال رو دانلود کنید که بودن هیچ مشکلی نصب می شود و در معرض پچ قرار می گیرد. 

قبل از نصب نسخه اورجینال تمامی پچ ها و نسخه های نصب شده جنرال را حذف کنید.

حال نسخه دانلود شده را نصب کنید و پچ هاتون رو روش نصب کنید. 

بعد از انجام تمامی عملیات بالا بازی رو اجرا کنید. 

حال نتیجه رو اعلام کنید.

ویرایش شده توسط جنرال امیرحسین
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام مرسی از سایت خوبتون فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی توی آنلاین میخوام جوین بشم میزنه کانکت تایم اوت میشه کمک کنید لطفااا؟؟

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام خسته نباشید

من برای این بازی جنرال ویندوز ۷ نصب کردم رو سیستم، یک بار ۶۴ بیت و الان هم ۳۲ بیت

همه روش ها و انواع فایل های Option.ini و compatibility رو هم تست کردم

من موقع باز کردن بازی ارور دریافت نمیکنم، اون مربع آبی جنرال نمایش داده میشه، بعد صفحه کامل سیاه میشه (که نگار میخواد وارد بازی بشه)، ولی ۱ ثانیه بعد تموم میشه و من توی دسکتاپ هستم.

نمیدونم کم کم دارم به این نتیجه می‌رسم که کارت گرافیکم همخونی نداره مثلا...

سیستم من cpu intel i5 6600

Ram 8

Graphic Geforce 1050

خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
در در ۱۳۹۷/۴/۱۴ در 21:51، Mirzaie_555 گفته است :

انجین بازی اینطوریه سعی کنید سریع بازیو ببرید.

در در ۱۳۹۹/۱/۲۶ در 14:11، Masoud8231 گفته است :

سلام مرسی از سایت خوبتون فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی توی آنلاین میخوام جوین بشم میزنه کانکت تایم اوت میشه کمک کنید لطفااا؟؟

انلاین نسخه اورجینال لازم داره برید طرف گیم رنجر از اونجا بازی کنید.

در در ۱۳۹۷/۸/۷ در 15:25، rohollah.007 گفته است :

سلام من ویندوز ده دارم این کاری گفتید انجام دادم ولی بازم اخطار همین اخطار میاد چکار کنم

نمیدونم

در در ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ در 16:38، Behnam Ahmadi گفته است :

آقا این بازی برای من " اتو دیفیت"(auto defeat) میشه ویندوزم هم 7 هست،مشکل از چیه؟

مشکل از نصب نبودن بازی است

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من فایل ini رو ریختم و دایرکت ایکس ۹ c رو هم نصب کردم و  ارور عوض شد و به ارور دایرکت ایکس ۸.۱ یا بالاتر را نصب کن تغییر کرد . چه کنم ؟ دایرکت ایکس ۹ که نصب کردم دیگه 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ در ۰۱:۱۱، Komeil۱۳۸۴ گفته است:

من فایل ini رو ریختم و دایرکت ایکس ۹ c رو هم نصب کردم و  ارور عوض شد و به ارور دایرکت ایکس ۸.۱ یا بالاتر را نصب کن تغییر کرد . چه کنم ؟ دایرکت ایکس ۹ که نصب کردم دیگه 

من همه این کار رو کردم و همین ارور رو گرفتم و دایرکت ایکس ۸.۱ رو هم نصب کردم و الان دیگه بدون ارور بسته میشه !! کسی میدونه چه مرگشه ؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Komeil۱۳۸۴ گفته است:

من همه این کار رو کردم و همین ارور رو گرفتم و دایرکت ایکس ۸.۱ رو هم نصب کردم و الان دیگه بدون ارور بسته میشه !! کسی میدونه چه مرگشه ؟

درود 

رو چه ویندوزی بازی رو نصب کردید؟

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است:

درود 

رو چه ویندوزی بازی رو نصب کردید؟

ویندوز ۱۰ پرو . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۹ دقیقه قبل، Komeil۱۳۸۴ گفته است:

ویندوز ۱۰ پرو . 

نسختو عوض کن دوست خوبم. بگرد ریپ1.04 پیدا کن تو اینترنت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...