رفتن به مطلب

بررسی Sapphire Radeon HD 5850 توسط سایت xsreviews

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام..

بررسی کارت Sapphire Radeon HD 5850 مدل 1 گیگ توسط سایت xsreviews

این بررسی به این دلیل اهمیت بیشتری برای من (و فکر کنم برای باقی بچه های فروم داره) که دقیقا مدلی هست که جناب حسینی زحمت وارد کردنش رو کشیدن

Sapphire-5850.jpg

اینجا بخوانید:

http://www.xsreviews.co.uk/reviews/graphics-cards/sapphire-radeon-hd-5850/

خلاصه بررسی:

کارایی خوب، در رزولوشن های پایین همانطور که دوستان واقف هستند شما بیشتر با CPU در گیر هستید، در این رزولوشن های پایین بدون AA و AF این کارت در حد 4890 ظاهر میشه اما با بالا بردن رزولوشن و IQ خودش رو به خوبی نشون میده و 4890 رو خیلی راحت پشت سر میزاره.

دما و مصرف انرژی کمتر در مقایسه با Nvidia GTS250 و Radeon HD 4890

برای اورکلاک زحمت چندانی کشیده نشده در این بررسی، RivaTuner گویا خوب عمل نمی کرده و این دوستان هم به CCC بسنده کردند که به راحتی هسته و حافظه رو تا جایی که CCC اجازه میداده زیاد کردن (775/1125)

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم دوست خوبم و لطف کردید .

یه سوال داشتم ایا این سری که ما اوردیم با اونی که این بازی توش نبوده و سایر شرکتها اورده بودن تفاوتی هم داره ؟

لینک به دیدگاه

با سلام..

تا انجایی که من در سایت سافایر میبینم، خیر، فقط یک مدل 5850 موجود هست، که کوپن دانلود بازی هم همراهش هست. نمیدونم باقی شرکت ها چطور بدون این کوپن عرضه کردند:D

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&psn=000101&gid=3&sgid=591

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

کارتهای پلمپ باز نشده یونیکام هم کوپن بازی رو داره. بنده برای دوستان چندتا نهیه کردم

بعضی از فروشندگان شیطنت می کنن و برمیدارن این کارت و پل کراس فایر رو

دقت کنید پلمپ خود سافایر باز نشده باشه. یونیکام بازم خودش یه برچسب میزنه و کارت رو هم بیرون با چسب چسبوندن

اخه مد شده جدیدا می گن گارانتی باید باز کنه تست کنه کارت بچسبونه. عجب:D

نمی گن ما باز کردیم چند تاز چیز اضافه که نیاز نبود برداشتیم :eek:

همش دروغ و دونگ. دزدی دیجیتالی:cool:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این کارتو الان از کجا میشه تهییه کرد و قیمتش چنده؟

لینک به دیدگاه

من کارت 5850 رو به زور تونستم پیدا کنم و کارت 5850 رو از سایت ncix به قیمت 299 دولار کانادا (295 تومن) تهیه کردم البته برندش گیگاست

البته الان این کارت خیلی سخت پیدا میشه ولی الان تو سایت ncix یه دونه با برند دایموند مولتیمدیا هست که میده 329 دولار کانادا ( حدود 325 تومن ) و اینم بگم که فقط و فقط یه دونه موجود داره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من دنبال یک 5850 میگردم البته من ساکن شهرستان هستم اگه کسی اطلاعی یا شماره ای از محل فروش داره ممنون میشم بزاره:)

لینک به دیدگاه

درود

در کل از 5850 استقبال خیلی خوبی شد مخصوصا به دلیل هسته گرافیکی خوبش . سافایر یکی از بهترینهاست در کارتهای ATi ولی الان 5850 سافایر خیلی کم شده.force 3 d در حدود 330-340 هست

لینک به دیدگاه

چه قدر اختلاف قدرت كمي با 4890 داره پس احتمالا بايد از لحاظ قدرت دقيقا برابر gtx285 ويا حتي ضعيف تر باشه:):(

لینک به دیدگاه

چه قدر اختلاف قدرت كمي با 4890 داره پس احتمالا بايد از لحاظ قدرت دقيقا برابر gtx285 ويا حتي ضعيف تر باشه:):(

تا منظورت از قدرت چی باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...