رفتن به مطلب

هنگ کردن سیتم

persian gulf
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر شما

من ویندوز سون تازه عوض کردم  رم 2 ddr3 پردازنده هم amd 4phenom955 

اما بعد از نیم ساعت تا یک ساعت کار با سیستم هنگ میکنه که هیچ راهی جز ری استارت کردن نداره هیچی کار نمیکنه نه موس نه دکمه های alt ctrl del

بنظرشما مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قبل از تعویض ویندوز این مشکل رو نداشتین

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی درهنگ کردن اولین چیزی که میشه بهش شک کرد مین هستش وخازنهاش. دقت کنید بادنکرده باشن.اگه مین دیگه دردسترس دارید تست کنید اگه نه هارد هم میتونه باعث هنگ بشه.هارد تعویض کنید نتیجشو بگید اگه هارد هم ندارید از ویندوزهای لایو استفاده کنید وخبرشو بدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی درهنگ کردن اولین چیزی که میشه بهش شک کرد مین هستش وخازنهاش. دقت کنید بادنکرده باشن.اگه مین دیگه دردسترس دارید تست کنید اگه نه هارد هم میتونه باعث هنگ بشه.هارد تعویض کنید نتیجشو بگید اگه هارد هم ندارید از ویندوزهای لایو استفاده کنید وخبرشو بدید.

موفق باشید

درباره ویندوز لایو بیشتر توضیح بدید

لینک به دیدگاه

دی وی دی هایی هستند که داخل رایتر میذاری ومثل ویندوز بوتشون میکنی ولی سیستم واسه نصب نمیره بلکه یه ویندوز اماده بهت تحویل میده.ینی ویندوز ازتوی دی وی دی بوت میشه بدون نیاز به هارد..یادت باشه قبل از استفاده هارد رو قطع کنی.اونطوری اگه هنگ کرد مشخص میشه از هارد و ویندوزش نیست ولی اگه هنگ نکرد مشکل هارده

لینک به دیدگاه

احتمال زیاد ایراد از پاور شماست اگه کابل برق ساتا هارد چهار سیم میباشد شما باید یه پاور بگیرید که کابل برق پنج سیم داشته باشد منضورم همون کابل نارنجی میباشد-اگه خاستید تماس بگیرید تا شفاف سازی کنم09126171856

لینک به دیدگاه

سلام با تجربه ای که من دارم مشکلی که سیستم شما داره 80% از CPU هست شاید سیستم را تمیز کرده باشی و هیت سینک بعد از نصب دوباره به صورت کامل با سطحه CPU تماس نداره

مورد بعدی شاید رمها باشن یا این که برق مورد نیاز به سیستم نمیرسه, پاوری که داری چی هستش ؟

کیسی که داری خنک هست ؟

مهمتر از همه وقتی میخوای تست کنی هر کارت یا چیزهای دیگه ای  مثل فلش موبایل یا هر چیزی را از روی سیستم وردار

لینک به دیدگاه

دمای سیستم رو اول از همه چک کن با نرم افزاری مثل Hwmonitor

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...