رفتن به مطلب

معرفی محصولات سخت افزاری مایکروسافت microsoft

Recommended Posts

درود دوستان

از اونجایی که ما چند روزی هستش که این انجمن رو افتتاح کردیم از اینرو با مقالاتی در مورد محصولات مایکروسافت شروع میکنیم .

من اول مطلبی رو بهتون بگم که مایکروسافت یکی از پیشرو ترین تولید کنندگان محصولات ورودی منجمله موس و کیبرد هستش . به دلیل اینکه این شرکت اعتقاد داره نرم افزارهایی که تولید میکنه باید محصولات سخت افزاری رو تولید بکنه که کاربر بتونه بهتر و راحتتر از برنامه های تولیدی این شرکت استفاده کنه .

در اینده منتظر مسابقات عالی از این محصول باشید .

لینک به دیدگاه

معرفی موس ریبای ARC

Arc Mouse

يكي از ماوس هاي جديد مايكروسافت ماوس Arc است با طراحي بسيار زيبا و ظرافتي فوق العاده داراي برد 9 مترو فركانس 2.4 GHz. اين ماوس به صورت تاشو و داراي يك كيف مخصوص جهت حفاظت مي باشد.

93112b6e4bb74b4b199e3411d4bbd26fmicrosoft-arc-mouse2-2.jpg

داراي عمر باتري 6 ماهه بوده و ريسيور ميكروي آن به راحتي در زير ماوس قرار مي گيرد. داراي 4 كليد قابل برنامه ريزي و مناسب براي نوت بوك و PC است.

e7e97b7707965c3d202d6d56bd6502c2microsoft-arc-mouse2-ICON.jpg

قیمت این کالا در ایران حدودا 78000 تومان میباشد .

لینک به دیدگاه

اين تكنولوژي تركيبي از قدرت اپتيكال و دقت ليزر است و روي هر سطحي كاربرد دارد؛ از سطوح گرانيتي تيز گرفته تا صندلي فرودگاه يا فرش منزلتان. اين تكنولوژي از يك چشمي پيشرفته كه قابليت منعكس كردن تصوير از هر سطحي را داراست ، استفاده مي كند و داراي دقت بالايي در مقايسه با ماوس هاي معمولي است.

ماوس Explorer مايكروسافت داراي BlueTrack

024c937f6b57b2a1b2bc5969c8871da2ExplorerMouse_icon.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینarcعجب موس باحالیه فقط قیمتش بالاست اینم چندتا عکس قشنگ دیگه از این موس41912.jpg

41924.jpg

لینک به دیدگاه

• LifeCam Cinema HD

وب كم جديد مايكروسافت با زاويه ديد 74 درجه داراي لنزهايي با كيفيت بسيار بالاست كه تصاويري با وضوح بالا ارائه مي كند( قابليت ضبط تصوير با وضوح 720p HD ) همچنين قابليت شفاف سازي تصوير در نور كم را دارد. داراي ميكروفن ديجيتالي نويز گير و بدنه آلومينيومي است

08-20LCC_AFront_Lg.jpg

لینک به دیدگاه

• Natural Ergonomic Keyboard 4000

اين كيبورد با طراحي زيبا داراي كليد هاي عددي ويژه مي باشد به صورتي كه مي توانيد از علامتهاي مساوي ، پرانتزو BackSpace نيز استفاده كنيد. داراي Hot Key و F Lock بوده و امكان زوم كردن را براي شما فراهم مي كند. کاهش 14 درجه ای زاویه عمودی قرارگیری مچ و شیب معکوس 7 درجه ای برای قرارگیری راحتتر مچ روی کیبورد این محصول را با فیزیک طبیعی بدن انسان کاملا سازگار کرده است.

قیمت این محصول حدودا 69000 تومانه در ایران

4b784acb86467126887a64750a3459e4microsoft-natural-ergonomic-keyboard-4000-1.jpg

لینک به دیدگاه

به نظر من اگر روی اینها قشنگ کار بشه فکر کنم جای خیلی از برندها رو در ایران میگره اسم برندها رو نمیگم ولی خودتون منظورمو متوجه شدید . کم کم خیلی خوب داره روش کار میشه و کالاها به کمک شما دوستان با قیمت بهتری حتما ارائه میشه . پس ما به نظرهای شما دوستان در این زمینه نیاز داذیم .

تا وارد کننده محصولات مایکروسافت با کمک نظرات شما دوستان به جلو بره و اگر کالایی مد نظرتون هستش که خوب میتونه جواب کاربرها رو از دید شما بده معرفی کنید تا ما با شرکت صحبت کنیم تا بتونن براتون وارد کنن .

این تبلیغ نیست واقعا اگر میخواید بدونید و متوجه این بشید که محصولات مایکروسافت واقعا منحصر به فرد هستش حتما یک بار امتحان کنید نمیگم بخرید هر کسی خواست میتونه بیاد دفترمون و اینجا امتحان کنه و از نزدیک واقعا کلید و امکانات اینها رو حس کنه

لینک به دیدگاه

من اول یه دونه از این موس چینیای آشغال خریدم سر 33 روز اسکرولش شکست بعد چون توی این سایت لیون دیدم برای فروش گذاشته با خودم گفتم حتما جنسش خوبه البته از آقای حسینی نخریدم :D چون قزوینم واقعا هم راضیم نسبت به قیمتش جنس خوبیه

لینک به دیدگاه

من اول یه دونه از این موس چینیای آشغال خریدم سر 33 روز اسکرولش شکست بعد چون توی این سایت لیون دیدم برای فروش گذاشته با خودم گفتم حتما جنسش خوبه البته از آقای حسینی نخریدم :D چون قزوینم واقعا هم راضیم نسبت به قیمتش جنس خوبیه

درود

بله کالای خوبی هستن .

در مورد قیمتهاشون داریم یه صحبتهایی میکنیم که بشه یه سری از مدلها رو قیمتهاشو بیاریم پایین و یا یه دراپ قیمتی بزنیم . اینجوری قدرت خرید دوستان و مصرف کننده ها بالاتر میره

لینک به دیدگاه

سلام! از وقتي محصولات مايكروسافت رو ديدم واقعا تعجب كردم كه چرا بانكها يا سازمان هاي دولتي يا فرودگاه ها كه كارشون يكسره با كامپيوتره يا اصلا مردم ما از چنين تكنولوژي بالايي استفاده نمي كنن! چون هم شكيله هم درست حسابيه هم كاراييش بالاس. بابا يه كوچولو بياييم با دنيا پيش بريم ديگه. آخه Bluetrack روي كدوم موس دنياس؟! همه جا هم كاربرد داره.

لینک به دیدگاه

سلام! از وقتي محصولات مايكروسافت رو ديدم واقعا تعجب كردم كه چرا بانكها يا سازمان هاي دولتي يا فرودگاه ها كه كارشون يكسره با كامپيوتره يا اصلا مردم ما از چنين تكنولوژي بالايي استفاده نمي كنن! چون هم شكيله هم درست حسابيه هم كاراييش بالاس. بابا يه كوچولو بياييم با دنيا پيش بريم ديگه. آخه bluetrack روي كدوم موس دنياس؟! همه جا هم كاربرد داره.

درود

ممنونم و کاملا درست میفرمایید . ولی ارگانهای ما وقتی مسئول خریدشون میان بیرون که کالا بخرن اول به این فکر میکنن که از این خرید چقدر براشون میمونه بعد به کالا فرک میکنن هر کالایی که سود بیشتری داشته باشه میرن دنبالش هر کالایی که سود ناشته باشه نمیرن دنبالش .

در کل اینجور کالاها طرفدارهای خودشو داره که بیشتر افرادی هستن که دارای سیستمهای خوبی هستن که ارزش سیستمشون بالاست و یا اینکه کاربرهایی هستن که به این کالاها نیاز دارن .

من از روزی که این کالا زیر دستمه دیگه نمیتونم از موسهای دیگه استفاده کنم واقعا اینو جدی میگم . ولی قیمتش یه کوچولو فقط یه کوچولو بیاد پایین همه چیز حله و خیلیها دنبال این محصولات میان .

من منتظر یک انقلاب قیمتی و فروش بالا برای این محصول هستم که در اینده ای نه چندان دور به باز میشینه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...