رفتن به مطلب

خرید cpu سوکت 775 مناسب برای کارت gtx460

mohamaddh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.بنده یک کارت gtx460 دارم میخرم.

cpu فعلی من core2 dou e8400 هست و میترسم برای گرافیک گلوگاه ایجاد کنه.مادربرد من هم asus p5k epu هست.اساتید محترم چه مدلی پیشنهاد میدن؟آیا اصلا همین مدل که دارم گلوگاه ایجاد میکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام. دوست عزیز توصیه میکنم کلا از فکر سوکت 775 بیرون بیای چون بهترینش شاید ازنظر قیمت با یک cori3 برابری کنه اما بعلت معماری قدیمی ضعیفتره.مین وسی پی یو روبفروش i3 سوکت 1150 بردار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتره همین cpu رو تا فرکانس نزدیک ۴ با یک کولر مناسب اور کنین فعلا تا بعدا ۱۱۵۰ یا ۱۱۵۵ تهیه کنین

لینک به دیدگاه

این قطعات تمیز وخوش قیمتن بکارتون میاد

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30792&hl=

لینک به دیدگاه

cpu فعلی من core2 dou e8400 هست و میترسم برای گرافیک گلوگاه ایجاد کنه.مادربرد من هم asus p5k epu هست.اساتید محترم چه مدلی پیشنهاد میدن؟آیا اصلا همین مدل که دارم گلوگاه ایجاد میکنه؟

از 100% توان گرافیک نمیتونید بهره ببرید با این سیستم.

نهایتا 85-90% میتونید از گرافیک بهره ببرید.

لینک به دیدگاه

سلام

تو چه resolution میخواین بازی کنید ؟

ویرایش شده توسط Omid_Boy
لینک به دیدگاه

اگر من به جایی شما بودم میفروختم 1150 میگرفتم یا حداقل یه Q6600 میگرفتم [-X

لینک به دیدگاه

تو رنج 775 بسیار خوبه سیستمت...سی پی یو ضعیفی هم نداری با همین میتونی بسازی ولی اگه بخوای ارتقا بدی هم خیلی نمیخواد خرج کنی مادربرد و گرافیکت احتمالا  250 تومان دست دو میتونی بفروشی...سپس یه مادربرد 1155 اسوس مدل های h61mc یا h61mc plus بگیری یا h81mc یا مدل پلاس سی پی یو هم i3 4130 بگیری از نظر قدرت با q9550 برابره! بدون شک برد میکنی...

لینک به دیدگاه

سلام. دوست عزیز توصیه میکنم کلا از فکر سوکت 775 بیرون بیای چون بهترینش شاید ازنظر قیمت با یک cori3 برابری کنه اما بعلت معماری قدیمی ضعیفتره.مین وسی پی یو روبفروش i3 سوکت 1150 بردار

مرسی داداش ولی اصلا نمیتونم و نمیخام که خیلی هزینه کنم و مین تعویض کنم.وقصد دارم بعد از هک ps4 بخرم.فعلا میخام یکی دوسال با این سیستم سر کنم.

لینک به دیدگاه

بهتره همین cpu رو تا فرکانس نزدیک ۴ با یک کولر مناسب اور کنین فعلا تا بعدا ۱۱۵۰ یا ۱۱۵۵ تهیه کنین

مرسی اصلا تو این کارا تجربه ای ندارم.و فکر میکنم هزینه ای که واسه این کار بزارم بزارم رو سی پیو تعویض کنم بهتره

لینک به دیدگاه

از 100% توان گرافیک نمیتونید بهره ببرید با این سیستم.

نهایتا 85-90% میتونید از گرافیک بهره ببرید.

مرسی داداش اگه اینطور باشه که به نظر مشکلی نیست.حالا که از 100 درصدش استفاده نمیشه شما چه کارتی پیشنهاد میدین که مناسب باشه و البته قیمتش پایینتر

لینک به دیدگاه

اگر من به جایی شما بودم میفروختم 1150 میگرفتم یا حداقل یه Q6600 میگرفتم [-X

این q6600 که میگین از e8400 خیلی قویتره؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

تو چه resolution میخواین بازی کنید ؟

مانیتورم 1280 در 1024 هست ولی زشاید بعضی وقتا به تلوزیون فول اچدی هم وصل کنم

لینک به دیدگاه

تو رنج 775 بسیار خوبه سیستمت...سی پی یو ضعیفی هم نداری با همین میتونی بسازی ولی اگه بخوای ارتقا بدی هم خیلی نمیخواد خرج کنی مادربرد و گرافیکت احتمالا  250 تومان دست دو میتونی بفروشی...سپس یه مادربرد 1155 اسوس مدل های h61mc یا h61mc plus بگیری یا h81mc یا مدل پلاس سی پی یو هم i3 4130 بگیری از نظر قدرت با q9550 برابره! بدون شک برد میکنی...

lمرسی داداش قیمت این دو مدل که گفتی چنده؟

لینک به دیدگاه

الان که قیمت سی پی یو بهم ریخته است بی خیالش شو ....کاری به این گلوگاه و گلو بند و این حرفا نداشته باش بشین راحت کارت رو بکن فقط به نظرم پول بذار یه چیز بهتر بخر گرافیک سری بالاتر بهتره اگه سوخت گارانتی هم نداره اون وقت چی....خود دانی ما که منصرف شدیم از فروش کلا ....یا علی

لینک به دیدگاه

Q8400 قیمت 180 

Q8300 قیمت 170

گرافیک 9500GT foxconn 128bit 1gb ddr2 قیمت توافقی.
VGA 7300SE 512mb GDDR2 قیمت 35 تومن.
VGA Asus 650 TI oc directCU2 قیمت 435 دوسال گارانتی اصلی.
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=7620 .
یک عدد Palit GTS250 256 bit 1gb GDDR3 قیمت 200 تومن.
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814261062

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...