رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید تبلت

Naji
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

از حضور دوستان عزیزم می خوام تبلت هایی که فکر میکنن از نظر کارایی و قیمت خوبن رو معرفی کنن.

بیشتر قصدم خرید تبلت تمییز کارکرده. کیفیت صفحه نمایش مهمه برام تا ۱۰ اینچ. WiFi باشه ترجیحا سیم کارت خور. قابلیت نصب نسخه های جدید آندروید هم مهمه. کارهایی هم که بیشتر باهاش انجام میشه وب گردی و ندرتا بازیه بودجه هم نهایتا ۸۰۰. اپل هم بهش علاقه ای ندارم:-)

ممنون از همگی

عباداتتون هم قبول باشه

Sent from my C5303 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

حالا چرا 10 اینچ میخوای ؟ -- یکم جا گیر و دست پا گیره

به نظر من 7 اینچ خیلی بهتره - حداقل کمتر جا میگیره - من توی 7 اینچ ها خیلی تبلت میشناسم  چون خودم قبلا داشتم و استفاده کردم

دوست داشتی بگو - در خدمتیم :)

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

از حضور دوستان عزیزم می خوام تبلت هایی که فکر میکنن از نظر کارایی و قیمت خوبن رو معرفی کنن.

بیشتر قصدم خرید تبلت تمییز کارکرده. کیفیت صفحه نمایش مهمه برام تا ۱۰ اینچ. WiFi باشه ترجیحا سیم کارت خور. قابلیت نصب نسخه های جدید آندروید هم مهمه. کارهایی هم که بیشتر باهاش انجام میشه وب گردی و ندرتا بازیه بودجه هم نهایتا ۸۰۰. اپل هم بهش علاقه ای ندارم:-)

ممنون از همگی

عباداتتون هم قبول باشه

اگر سیم کارت رو بیخیال بشی ASUS MeMO Pad 10 ME102 - 8GB با قیمت حدود 820-830 هست . اما اگر سیم خور میخوای حتما Huawei MediaPad 10 Link Wifi 3G 16GB با قیمت 895 تومان هست . ایسوس اندروید 4.2 داره و هواوی 4 . هیچ کدوم هم آپدیت نمیشن احتمالا:D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ممنون از همگی

عباداتتون هم قبول باشه

اگر سیم کارت رو بیخیال بشی ASUS MeMO Pad 10 ME102 - 8GB با قیمت حدود 820-830 هست . اما اگر سیم خور میخوای حتما Huawei MediaPad 10 Link Wifi 3G 16GB با قیمت 895 تومان هست . ایسوس اندروید 4.2 داره و هواوی 4 . هیچ کدوم هم آپدیت نمیشن احتمالا:D

سلام حامد عزیز

ممنون. یه مدل Asus Nexsus 7 هست ظاهرا که کیفیت صفحه اش خیلی خوبه جدا یعنی امید زیادی به آپدیتشون نیست!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

حالا چرا 10 اینچ میخوای ؟ -- یکم جا گیر و دست پا گیره

به نظر من 7 اینچ خیلی بهتره - حداقل کمتر جا میگیره - من توی 7 اینچ ها خیلی تبلت میشناسم چون خودم قبلا داشتم و استفاده کردم

دوست داشتی بگو - در خدمتیم :)

درود

مرسی داداش. حقیقتش با هیچ سایزی ازتبلت تا حالا کار نکردم فکر میکنم ۱۰ چشم رو کمتر اذیت کنه. اما خب خوشحال میشم پیشنهادتون رو بدونم

لینک به دیدگاه

سلام حامد عزیز

ممنون. یه مدل Asus Nexsus 7 هست ظاهرا که کیفیت صفحه اش خیلی خوبه جدا یعنی امید زیادی به آپدیتشون نیست!

این که 7 اینچه . خیلی هم قدیمیه . الان دیگه تولید نمیشه و از رد خارج محسوب میشه . کلا ایسوس به ندرت آپدیت میده . بزرگترین مشکلش هم همینه . مگر سری های نکسوس . چون گوگل اونها رو آپدیت میکنه ،براشون آپدیت خوب میاد . اگر 7 اینچی بخوای بگیری انتخابهای بیشتری هست .

لینک به دیدگاه

سلام حامد عزیز

این که 7 اینچه . خیلی هم قدیمیه . الان دیگه تولید نمیشه و از رد خارج محسوب میشه . کلا ایسوس به ندرت آپدیت میده . بزرگترین مشکلش هم همینه . مگر سری های نکسوس . چون گوگل اونها رو آپدیت میکنه ،براشون آپدیت خوب میاد . اگر 7 اینچی بخوای بگیری انتخابهای بیشتری هست .

حامد جان میشه ۲ ۳ تا مدل ۷ اینچی هم معرفی کنی؟

مثل همیشه کمک حالم هستی@):-

لینک به دیدگاه

حامد جان میشه ۲ ۳ تا مدل ۷ اینچی هم معرفی کنی؟

مثل همیشه کمک حالم هستی@):-

ASUS MeMO Pad HD7 Dual SIM ME175KG 4GB Tablet با قیمت 725 و Asus Fonepad ME175CG 8GB Dual SIM Tablet با قیمت 615 که قابلیت مکالمه هم داره . اندروید هر دو 4.3 هست .

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 SM-T231 - 8GB هم با قیمت حدود 900 تومان هست که به نظر من به صرفه نیست . برتریش فقط اندروید 4.4 و رم 1.5 گیگه اونه .

من مموپد ایسوس رو پشنهاد میکنم . اگر قابلیت مکالمه میخوای ، فون پد انتخاب خوبیه . فیمتشون هم مناسبه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان :

یه مطلبی رو باید عرض بکنم که تبلت های ایسوس علیرغم تمامی محصولات ایسوس که خوب بوده و هست ، زیاد خوب از آب در نیومده ، حالا امیدواریم این مسائل برطرف بشه و ایسوس هم به جمع تولید کنندگان و رقبای غدر برند های تبلت تبدیل بشه .

تبلت های ایسوس فوق العاده عالین ولی چند تا مشکل دارن که هنوز هم برطرف نشده و هر روز هم خیل عظیم جمعیت دم در شرکت های گارانتی صف میکشن ...

1- مشکل باتری : کامل شارژ نشدن - زود خالی کردن - خیلی دیر شارژ شدن - شارژ نشدن با کامپیوتر و لب تاپ

2- مشکل گرافیک : سوختن گرافیک - داغ کردن تبلت هنگام فیلم - تصویر شطرنجی - تصویر غیر واضح

امیدوارم این مشکلات در آینده ای نه چندان دور حل بشه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...