رفتن به مطلب

Doom-فنا

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Doom یعنی :مجازات بد-فنا-نابودی -حکم مرگ--و......همه معانی کلماتی لطیف هستند!منبع ناشناس

جزییات جدیدی از بازی فوق مهم Doom درکنفرانس سالانه QuakeCon فاش شد.

3gilu6vyolrnakcn4s1.jpg

حدود ده سال از زمان تجربه یکی از بهترین-ترسناک ترین-سریعترین و زیبا ترین و ............شوتر های تاریخ توسط ما گذشته است.بازی که از هرکس که تجربه اش کرد بپرسید ،یادش بخیر را میگوید!!!

بالاخره بعد  از سالها انتظار قسمت چهارم بازی رسما اعلام شد اسم خالی Doom نشان از باز گشت به گذشته ها دارد-داستان بازی به ریشه ها بازگشته است.در کنفرانس امسال QuakeCon بالاخره درهای جهنم توسط id رویم گشوده شد.بازی نشان داده شد جزییات را توضیح دادند و گفتن که د رانتظار چه باشید!!تمرکز اصلی مثل قدیم روی مبارزات اول شخص سرعت بالا است که شما را باردیگر به عالم شوتر های دوست داشتنی کلاسیک میبرد و شما به کاور گیری  و هدف گیری نیازی نخواهید داشت!!مکان وقوع مثل همیشه روی سیاره زیبای مریخ که اصلا هم مرموز نیست !!اتفاق می افتد ودقیق مکان اتفاق بیرون ساختمان Union Aerospace Corporation یا همان UAC  است -حتی اسمش هم  یاد و خاطره دارد.

آن مردی که تنها روی نیمکت ایستگاه ورود شما در نسخه 3 نشسته بود ،هنگامی که ا زکنارش میگذشتید چه میگفت؟حدس باشماست!

melee combat زیاد خواهید دید و مبارازت وحشتناک خشن هستند .id دشمنان و سلاح های دیوانه واری را طراحی نموده سات و شما قادرید همانند جد بزرگ سلاح های زیادی را با خود حمل کنید -هرچه باشدبرای  سفر به قعر جهنم باید تا دندان مسلح بود-مارتی استراتون رئیس اجرایی پروژه میگوید :بازی Doom خشن است باید خشن باشد اگر خشونت کم شود طرفداران مارامیکشند!

در طول دمو بازیباز باید بازوی یک نگهبان را میکند تا بتواند از دورن اسکنر بایومتریک رد شود.بعد یک اره برقی دردستان او دیده شد.

درسال 2008 id اعلام کرد که روی Doom 4  کار میکند و ناشر بزرگ بتسزدا در سال 2011 اعلام کرد که پروژه کاملا متوقف شده و از اول آغاز شده است جان کارمک خالق اصلی بازی و برنامه نویس بزرگ Id د رماه نوامبر استودیو را ترک کرد و به تیم اکولوس ریفت پیوست تا نقش رئیس بخش تکنیکی را برعهده بگیرد.

dec4cj2bzm2tjprntins.jpg

تاریخ ریلیز برای عرضه سلطان اول شخص ترسناک اعلام  نشده است ولی گیم برای نسل بعدی خواهد بود!pc/ps4xone پلتفرم های مورد نظر هستند و مهم ترین بخش خبر این است که :

موتور Idtech 6  نیز برای ساخت بازی بکار رفته و 1080p و 60 فریم  اجرا خواهد شد.!!

بوی مرگ میاید و باید دوباره  گفت:

We are entering a world af pain

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فقط منتظر doom هستم!!

لینک به دیدگاه

بازی رو با DOOM 95 شروع کردم

وقتی هم DOOM4 بیاد از گیم خداحافظی میکنم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به شدت منتظرم

هرچی نسخه داشت بازی کردم

یادش بخیر :

IDDQD

IDKFA

و...... :smug: :smug: :smug:

لینک به دیدگاه

rage رو من الان دارم بازی میکنم خیلی خوبه سیستمش عین doom هستش...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای خدا ما چقدر بازی می کردیم ! اگر لنش رو بازی کرده باشید که دیگه اصلا .... ما روی xbox های قدیمی لن می کردیم !

2011 یا 2012 هم بود یه نسخه که در واقع HD شده و مجموع کامل بازی بود اومد به نام BFG که میخواستن خاطرات قدیم رو زنده کنند و یادآوری کنند که همچین بازی هم هست که باید منتظر نسخه جدیدش باشید !

اگر اشتباه نکنم آخرین بازی که با idtech ساخته شده همین wolfenstein-the new order هست.

لینک به دیدگاه

به شدت منتظرم

هرچی نسخه داشت بازی کردم

یادش بخیر :

IDDQD

IDKFA

و...... :smug: :smug: :smug:

جان بی نهایت 

تیربی نهایت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش بخیر من کخ هر جا گیر میکردم teleport میزدم ... خخخ

ولی دلهره آورترین بازی بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستا ن Idtech 6 همین موتور گرافیکی هست که توی بازی ولفنشتاین بکار رفته بود ؟؟ یا جدیدتر هستش؟؟

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه خیر ولف id tech 5  بود هنوز از id tech 6  چیزی درزنکرده  ولی باید خیلی قوی باشه -ضمنا id هیچوقت doom رو با موتور تکراری نمیسازه!doom همیشه باید گرافیکش خارق العاده باشه .کاشکی فقط برای pc  بود-چون این بازی انحصاری pc است و واقعا یکی ا ز خوش ساخت ترین بازی های اول شخص ترسناک تاریخه-خیلی راحت هنوز میتونه آدم را تا سرحد مرگ بترسونه!بی صبرانه منتظریم

ولی حیف باید گفت :گذر به وادی فنا بدون جان کارمک!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نگفتید:

آن مردی که تنها روی نیمکت ایستگاه ورود شما در نسخه 3 نشسته بود ،هنگامی که ا زکنارش میگذشتید چه میگفت؟حدس باشماست!کسی یادشه به انگلیسی؟؟ولی نرید بازی رو نصب کنید انصافا!

چون من تک تک کلمات بازی رو حفظم!!!اگر تا چند دقیقه دیگه کسی حدس نزد خودم میگم!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نگفتید:

آن مردی که تنها روی نیمکت ایستگاه ورود شما در نسخه 3 نشسته بود ،هنگامی که ا زکنارش میگذشتید چه میگفت؟حدس باشماست!کس یادشه به انگلیسی؟؟ولی نرید بازی رو نصب کنید انصافا!

چون من تک تک کلمات بازی رو حفظم!!!اگر تا چند دقیقه دیگه کسی حدس نزد خودم میگم!

:-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

من هر چی فکر کردم یادم نیامد رفتم نصب کردم ببینم چی می گه دیگه ولش نکردم نشستم دوباره بازیش کردم ما کلی خاطرات داریم باهاش مخصوصا با شماره اولش.

رضا جان خودت بگو تا بقیه هم استفاده کنند در کل خسته نباشی

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من BFG بگیرید یه بار دیگه بازی کنید خداییش خیلی حال میده،جواب آقا رضا رو هم بدید.

البته خودم نصبه روی هارد دیگه و سیوش هم هست ولی حصوله ندارم اونیکی هارد رو وصل کنم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معلومه  doom باز سرسخت نداریم اینجا!!!

اون مرد دانشمندی که نشسته روی نیمکت در محل فرود شاتل UAC دقیقا اول بازی  یک جمله ساده میگه:

با ترس داره به اطراف نگاه میکنه و با اضطراب میگه:I got to get out  here!!

باید از اینجا بزنم به چاک!!

همین جمله در لحظه ورود به بازی مشخص میکنه که چه خطراتی در جلو برای شما نهفته است و در واقع اون دانشمند خوش شانسه چون همراه با اخرین شاتل از ایستگاه جهنمی سیاره  خارج میشه و درست چند دقیقه بعد ::All hell break loose

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

آقا رضا با تشکر از شما @};-

تریلری برای این بازی هنوز منتشر نشده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا احوالات ؟

تریلر فقط یکی  برای e3 -می تونی توی game spot یا gamersyde بگیری البته چیز خاصی نشون نمیده فقط داره همان گاردینی رو که عکسش رو اول تاپیک زدم نشون میده !

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام اقا احوالات ؟

تریلر فقط یکی  برای e3 -می تونی توی game spot یا gamersyde بگیری البته چیز خاصی نشون نمیده فقط داره همان گاردینی رو که عکسش رو اول تاپیک زدم نشون میده !

مرسى آقا رضا من خوبم شماخوبين

پس تريلر خوبى براش كه گيم پلى بازى توش مشخص باشه؟

اين بازى شوتر هستش؟

لینک به دیدگاه

من این بازی وقت نکردم بازی کنم :( فکر کنم زمان خوبی باشه این بازی تست کنم  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله doom شوتر اول شخص ترسناک /بقا به سبک quake  بود و شماره 3 اش یکی از بهترین اول شخص های تاریخه و هنوز بعد از اینهمه سال اتمسفر بازی  و  داستان تخیلی و دشمنانی که لنگه ندارن و گیم پلی سریع و دیوانه وار  و مهیج  اش اصلا تکراری که نشده  هیچ-تازه دیگه تکرار هم نشد و هیچ بازی اول شخص ترسناکی به گرد پاش هم نرسید وقتش رسیده که آقای اول شخص زنده بشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...