رفتن به مطلب

مشکل درهارد 3 ترا تازه خریداری شده

ali2424
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان فعال عزیز طاعات عبادات قیول
من حدود 4 ماه هست که یک هارد 3ترا وسترن گرین برای ارشیو خریدم و به صورت یک پارتیشن فرمت کردم تا اینکه دیروز با نرم افزار HD Tune Pro متوجه شدم هاردم ارور داره من زیاد از مشکلات هارد اگاهی ندارم به نظر شما این ارور خطرناکه یانه چون هارد هنوز یک سال ونیم دیگر گارنتی اواژنگ دارد سیستم هم در امضا هست ممنون از دوستان

Click here to view the original image of 596x718px.
27023876387181628204.png

Click here to view the original image of 596x718px.
28242850062851685504.png

لینک به دیدگاه

یک عدد سکتور ناپایدار تو هارد شما هست که بعد مدتی میتونه تبدیل به بدسکتور هم بشه (به دلایل سرما یا گرمای نا متعارف یا شرایط دیگه به بد سکتور تبدیل میشه) هارد 1 ترا گرین منم همین مشکل رو داشت منتها نه یدونه بلکه 65226 مورد ناپایداری بود که 5 تا بد سکتور برام درست کرده بود (جمعا 10 مگ هم نمیشه این تعداد سکتور ناپایدار) اما هنوز هم کار میکنه به عنوان آرشیو

اگه ظرف چند ماه این مقدار بیشتر شد هارد رو گارانتی ببرید اگر نه که کار میکنه

لینک به دیدگاه

یک عدد سکتور ناپایدار تو هارد شما هست که بعد مدتی میتونه تبدیل به بدسکتور هم بشه (به دلایل سرما یا گرمای نا متعارف یا شرایط دیگه به بد سکتور تبدیل میشه) هارد 1 ترا گرین منم همین مشکل رو داشت منتها نه یدونه بلکه 65226 مورد ناپایداری بود که 5 تا بد سکتور برام درست کرده بود (جمعا 10 مگ هم نمیشه این تعداد سکتور ناپایدار) اما هنوز هم کار میکنه به عنوان آرشیو

اگه ظرف چند ماه این مقدار بیشتر شد هارد رو گارانتی ببرید اگر نه که کار میکنه

با تشکر از شما یعنی هنوز بد سکتور نیست میشه  با فرمت سطح پایین از بین بردش یانه منظورم اینه که کلا توی نرم افزار HD Tune Pro دیگه نشون نده بد جوری توی ذوق یا کلا بیخیالش بشم بهتره اصلا الان ببرم گارانتی قیول میکنه یا نه اواژنگ هست

لینک به دیدگاه

گارانتی قبول نمیکنه با نرم افزار HDD Regenerator اسکن و برطرف میشه

لینک به دیدگاه

گارانتی قبول نمیکنه با نرم افزار HDD Regenerator اسکن و برطرف میشه

متاسفانه با اون نرم افزار تست کردم کاری نکرد فرمت سح پایین چطوره

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو با یه هارد دیگه داشتم که اون درایوی که  مشکل داشت رو فرمت کردم و با این نرم افزار چک کرد وبد سکتور رو برطرف کرد توی HD Tune هم دیگه چیزی نشون نداد

لینک به دیدگاه

سلام و درود

معمولا این گونه مشکل ها که عواقب بد سکتوری رو پیش روی دارن با دستگاه pc3000 مشکل ورفع میکنن استارتر عزیزبهترین راه اینه که مشکل وفقط اینجوری درست کنید.

و درضمن اینکه پیش کسی که اینکاره هست ببرید من خودم به مشکلات بدتر از این خوردم.وهمین کارو انجام دادم.هرچی بگذره وگذشت زمان به ضررشما میشه زودتراقدام کنید.هم هزینه کمتر وهم زودتر درست میشه،

امری بود درخدمتم

لینک به دیدگاه

سلام و درود

معمولا این گونه مشکل ها که عواقب بد سکتوری رو پیش روی دارن با دستگاه pc3000 مشکل ورفع میکنن استارتر عزیزبهترین راه اینه که مشکل وفقط اینجوری درست کنید.

و درضمن اینکه پیش کسی که اینکاره هست ببرید من خودم به مشکلات بدتر از این خوردم.وهمین کارو انجام دادم.هرچی بگذره وگذشت زمان به ضررشما میشه زودتراقدام کنید.هم هزینه کمتر وهم زودتر درست میشه،

امری بود درخدمتم

سلام اقا من با نرم افزار خود شرکت وسترن تحت داس  فرمت سطح پایین کردم 12 ساعت طول کشید  از current pending sector count یکی کم شد بهoffline uncorrectable یکی اضافه شد hd tune هم الان اوکی یعنی درست شده

40310140977409699473.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...