رفتن به مطلب

بررسي فنThermalright Ultra 120 eXtreme RevC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

انشاا.. که تستها عالی برگزار بشه و جاداره از مجید عزیز هم بایت زحمتی که برای تست اولترا 120 کشیدند تشکر کنم :)

آقای حسینی یه سوال دیگه شما تستها رو دفتر میگیرید ؟ چون اگر بشه من هم میام ...

لینک به دیدگاه

انشاا.. که تستها عالی برگزار بشه و جاداره از مجید عزیز هم بایت زحمتی که برای تست اولترا 120 کشیدند تشکر کنم :)

آقای حسینی یه سوال دیگه شما تستها رو دفتر میگیرید ؟ چون اگر بشه من هم میام ...

رضا جان تستها تو دفترمون انجام میشه عزیز

لینک به دیدگاه

یه مورد دیگه که به نظر بنده باید در نظر گرفته بشه تست روی پلتفرم های مختلف هست.

بعضی از سی پی یو ها برای سوکت خاصی بهینه شدن.این مورد رو خیلی از دوستان دیدن که یک مدل فن خاص روی یک سوکت کارایی بالاتری نسبت به سوکت دیگه داره. امید وارم این مورد در تست ها دیده بشه و امکان تست روی سوکت های مختلف فراهم بشه جناب حسینی

بی صبرانه منتظر تست های بچه های عصر شبکه هستیم.انشااله که منبعی باشه برای انتخاب صحیح دوستان.مطمئن باشید اگر شما از جناب عمرانی خواهش کنید ، کور کنتاکت فریزر رو هم در اختیارتون میزارن حتی اگر برای توزیع آماده نشده باشه.بنده به شخصه خیلی دوست دارم نتایج این فن رو با اون قیمت عالی که قول داده شده ببینم.

لینک به دیدگاه

یه مورد دیگه که به نظر بنده باید در نظر گرفته بشه تست روی پلتفرم های مختلف هست.

بعضی از سی پی یو ها برای سوکت خاصی بهینه شدن.این مورد رو خیلی از دوستان دیدن که یک مدل فن خاص روی یک سوکت کارایی بالاتری نسبت به سوکت دیگه داره. امید وارم این مورد در تست ها دیده بشه و امکان تست روی سوکت های مختلف فراهم بشه جناب حسینی

بی صبرانه منتظر تست های بچه های عصر شبکه هستیم.انشااله که منبعی باشه برای انتخاب صحیح دوستان.مطمئن باشید اگر شما از جناب عمرانی خواهش کنید ، کور کنتاکت فریزر رو هم در اختیارتون میزارن حتی اگر برای توزیع آماده نشده باشه.بنده به شخصه خیلی دوست دارم نتایج این فن رو با اون قیمت عالی که قول داده شده ببینم.

درود

درسته حق با شماست و در مورد فنها به همین صورت هست که میفرمایید و برای هر پلتفورمی کارایی خاص خودش رو داره .

ولی چون 1366 یه خورده داغ هستش و عمومیت بیشتری داره پیدا میکنه و امکاناتش هم موجود هستش به همین دلیل میخوایم از این پلتفورم استفاده کنیم .

در مورد کور کنتاکت اصلا نیاز به خواهش از جناب عمرانی نیستش ایشون همیشه نسبت به اینجور حرکتها لطف داشتن و تماسی که با ایشون داشتم ایشون فرمودن که هفته اینده این فنها رو در اختیار میگذارن

لینک به دیدگاه

ما هم یه فن داریم که مایلم شرکتش بدم

pccooler 1216x

درود

کیوان جان خیلی باعث خوشحالیه که این تصمیم رو گرفتید . ولی لطفا برای اینکه شکی تو کار نباشه هفته اینده روزشرو اعلام میکنم یک نفر از خودتون و گروهتون رو بفرستید اینجا ممنون میشم که در هنگام تست حضور داشته باشن .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

IFX-14 را مورد تست قرار نمیدید نا سلامتی supercooler است این بنده خدا

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

ifx-14 را مورد تست قرار نمیدید نا سلامتی supercooler است این بنده خدا

متاسفانه موجود نداریم همون روزهای اول کلکش کنده شد و خیلی هم در خواست کننده داره خیلی خوشحال میشم که یکی از دوستان فنشون رو در اختیار بگذارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...