رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم گیمینگ تا 6.5 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخوام چند تا نکته رو بگم بهت:

اولا الکی پولت رو صرف قطعاتی مثل مادربورد نکن.....مادربود یک قطعه تزیینی اگر میخوای برای گیم استفاده کنی در حال حاضر اگر یک رم 1866 CL9 16GB و یک 4770K بگیری تمام نیازت رو برطرف میکنه به نظر من هم به جای 780 دو تا 770 بگیر که از قوی ترین کارت گرافیک های دنیا هم بهتر کار میکنه.....یک سرچ تو اینترت بزن.....برای پاور هم مین ارزون تر بگیر به جاش پولش رو بذار رو پاور تا راحت بتونی SLI بذاری گرافیک ها رو

دوما به اون سرعت PCI-E هم زیاد کار نداشته باش تو نسل سوم سرعت نسبت به نسل دوم PCI-E دو برابر شده همون نسل دوم هم برای خیلی از گرافیک ها زیاد بود چه برسه به این نسل....اگر خواستی میتونی تو این نسل به راحتی 780ti رو هم به شکل x8-x8 به حالت SLI بزاری......تفاوتش خیلی کمه....در مورد این هم یک سرچ بزن تو اینترنت

اخرین نکته هم این که مهمترین قطعه برای بازی فقط و فقط و فقط و فقط گرافیکه!!!!!!

فرمايشات شما کاملا متین.فقط زحمت بکشید یک بورد ارزون که از SLI در حالت 8-8 پشتیبانی میکنه معرفی کنید.چیزی که با صرفه جویی به وجود اومده با خریدش بشه پاور مناسب دو کارت 770 رو گرفت.یک رم 1866 باcl 9 هم معرفی کنی که قیمت کمی هم داشته باشه ممنون میشم.موارد دیگه ای هم بود که اگر لازم شد میپرسم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز فقط من یه نکته رو بهتون عرض کنم کسی که بودجه ی 6 میلیون داره و برای کار گیم میخواد اصلا لزومی نداره که بره تو سوکت X79 و همون سوکت 1150 بسیار عالی هست . 

سوکت X79 برای کسانی هست که بودجه ی 9/5 الی 10 میلیون داره و برای کسی هست که بخواد 24 ساعت کار رندر و کارای سنگین بکنه و اصلا برای شما پیشنهاد نمیشه . 

سوکتهای X79 با رم دوال کارایی خوبی نداره و بسیار خرج سنگینی داره شما باید رم کواد بخرین پردازنده ی بسیار گرونی داره و همچنین بورد های بسیار گرونی که فقط بورد و رم و سی پی یوش میشه نزدیک 4/5 الی 5 میلیون . 

شما که کارتون گیم هست بنظر بنده همانطور که دوستان دیگه گفتن بیشتر روی گرافیک تمرکز کنین و به گرافیک خوب فکر کنین . 

همچنین تو سیستم گیم حتما از یه کولر خوب برای ردازنده استفاده کنین .  

SSD بنظر من تو سیستم گیم بسیار مهمه و بنظرم از نون شب حتی واجبتره . 

بله تو قدرتمندترین سوکت تا حال حاضر که X79 هست هیچ شکی نیست اما پولشم زیادد ه و هر کسی شاید توان هزنیشو نداشته باشه . 

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

این سیستم که من فکر کنم از بقیه سیستم هایی که تا الان بهت پیشنهاد دادن خیلی بهتره

Gigabyte Z97X-SLI                639HT

Intel Core i7 4770K or 4790              1050HT

Corsair Vengeance Pro 16GB 2133               659HT

Asus GTX 770 2GB DCII SLI                2500HT

Green 1000B-OC                579HT

Green X-7                    400HT

WD Caviar Black 1TB                  369HT

قیمت این سیستم حدودی میشه 6200HT البته من  SSD ننوشتم چون نسبت به قیمتش نمی ارزه البته این نظره منه اگر دوست داشتی خودت بهش اضافه کن سی پی یو هم من دو مدل نوشتم که قیمتشون یکیه خودم فکر میکنم 4770K بهتره

ولی این سیستم خیلی کارایی بالاتری تو بازی ها بهت میده.........به قدرتش شک نکن :D

قیمت ها رو هم از خوده همین سایت برداشتم که دقیق باشه

این دو گرافیک تو حالت SLI از TITAN هم بهترن و 780ti رو هم له میکنن :laughing: 

یادم رفت کولر بنویسم برای سی پی یو اگر حرفه ای اورکلاک میکنی که thermalright macho بگیر و گر نه هم یک evercool transformer به راحتی کارت رو راه میندازه قیمتش هم حدود 90 تومنه!!!!!

ویرایش شده توسط DarkSoldier
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...