رفتن به مطلب

قطعی فراوان شاتل استان قم

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من خودم منطقه ۱۹ دی هستم و این مشکلات رو دارم! به نظرم شاتل از داخل خودش کلی مشکل داره! چون اینطور که همه میگن خیلی بیش از حد مشتری گرفته! الان آسیاتک قطعی نداره!

لینک به دیدگاه

ببخشید آخرش علامت سوال بود! آسیاتک قطعی نداره؟

لینک به دیدگاه

یه سوال از جناب hex داشتم! اون سرویس ۱۰ مگ که ساعت۸ تا۱۰ صبح رایگانه رو تست کردید؟ واقعا سرعتش همون ۱۰۰۰ میمونه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید آخرش علامت سوال بود! آسیاتک قطعی نداره؟

نه حداقل تو منطقه ما که قطعی نداره !

یه سوال از جناب hex داشتم! اون سرویس ۱۰ مگ که ساعت۸ تا۱۰ صبح رایگانه رو تست کردید؟ واقعا سرعتش همون ۱۰۰۰ میمونه؟

بله خط کشش داشته باشه راحت 1000 و بیشتر دانلود می کنه ولی شبانه اش روی 100 قفله !

فکر کنم تا 1075KB/s  هم دانلود کردم !

لینک به دیدگاه

همون دیگه! منظورم شبانشه! روزانش که فرقی نمیکنن هرچقدر بود بود! یعنی سرعت بین ساعت ۸ تا ۱۰ صبح که رایگانه میاد روی ۱۰۰! درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون دیگه! منظورم شبانشه! روزانش که فرقی نمیکنن هرچقدر بود بود! یعنی سرعت بین ساعت ۸ تا ۱۰ صبح که رایگانه میاد روی ۱۰۰! درسته؟

خیر !

اینترنت روزانه رایگان با سرعت 1000 دانلود می کنه اگر خط کشش داشته باشه !

یعنی تو دو ساعت 7-8 گیگابایت !

لینک به دیدگاه

منطقه مخابراتی شما چی میشه !؟

تو قم بهترین منطقه مخابراتی 19 دی هست و بدترین بهشتی !

خود کارمند این مرکز بهشتی می گفت ضعیف ترین و قدیمی ترین تجهیزات برای این قسمت هست !

شهید زین الدین

شاید باورش سخت باشه ولی همونطور که گفتم ، قطعی ندیدم و نداریم!

کارمند 19 دی گفته که مرکزشون بهترینه؟ کی تشخیص داده ؟ منبعش معتبره ؟

لینک به دیدگاه

باوه به ما که رسید دریا خشک شد -

شاتل

چند روز پیش رفتم شبانه رایگانمو راه انداختم - اولین شب دانلود - سرعت دانلود 40 کیلوباید بود - هیچی دیگه سیستمو که روشن گذاشتم از 1 تا 8 صبح - فقط 80 mb  دانلود کرده بود :|

-

یعنی یه کلیپ 100 mb  کوفتم شد :-B

لینک به دیدگاه

دیشب بنده سرعت دانلودم ۵ کیلوبایت بود! یه فایل ام پی تری هم نشد دانلود کنم! امروز هم کماکان قطعی ها اداه داره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیشب بنده سرعت دانلودم ۵ کیلوبایت بود! یه فایل ام پی تری هم نشد دانلود کنم! امروز هم کماکان قطعی ها اداه داره!

دوست من چرا سرویس دهنده رو عوض نمی کنید و خودتون رو راحت نمی کنید !؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان

واقعا شاتل مزخرف شده دیشب گوشی میخواستم آبدیت کنم نشد.سرعت زیر صفر همش ارور میداد.به خاطر سرعت کم، شاتل 4 سال پیش با الان یه دنیا فرق کرده،یادمه هر کس میومد در مغازه شاتل و بهش پیشنهاد میدادم.

همه هم راضی بودن،

تماس گرفتم جواب درستی ندادن،یه سری تغییرات کد و این چرت وپرت هارو گفتن،امیدوارم یه روزی همه از شاتل دست بکشن تا شاتل بفهمه چه خبره،فقط به فکر جیب خودشون هستن،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا چون متقاضیان اینترنت بصورت فزاینده ای زیاد شدند و شرکت ها هم بیش از تعداد و کشش تجهیزاتشون اینترنت ارائه میدن مشکلات اینچنینی پیش میاد !

بنده خودم 3 سال پیش صبانت داشتم سه ماه 15 گیگ با قیمت 35 هزار تومان !

سرعت تعرفه 128Kb/s سه ماهه با 15 گیگ ترافیک در مجموع

سرعت واقعی دانلود 2048Kb/s معادل 240-250 کیلوبایت در عمل

سرعت واقعی آپلود 512Kb/s معادل 60 کیلوبایت در عمل

پینگ در بازی 20ms-25

پکت لاست در تمامی ساعات زیر 1 % 

سرعت دانلود در ساعات رایگان (200KB/s)

-----------------------------------------------------------

دقیقا از اواخر 91 به اینصورت شد !

سرعت واقعی دانلود 1024 معادل 120 کیلوبایت

سرعت واقعی آپلود 384 معادل 46 کیلوبایت

پینگ بازی از 40 تا 65ms متغییر

پکت لاست حدود 10 تا 20 درصد در روز و بیش از 70 درصد در ساعات رایگان !

سرعت دانلود در ساعات رایگان 30 کیلوبایت !

قیمت تعرفه 53500 تومان !

خودتون حساب کنید چی بود و چی شد !هر چقدر هم با تهران و مرکز صحبت کردیم درست نشد دیگه !

لینک به دیدگاه

دوست من چرا سرویس دهنده رو عوض نمی کنید و خودتون رو راحت نمی کنید !؟

چون یه مدتی قطع و وصل مجدد طول میکشه و میخوام یه هفته دیگه برم سفر گذاشتم همون یه هفته دیگه درخواست بدم و برم که تا برگردم قطع شده باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون یه مدتی قطع و وصل مجدد طول میکشه و میخوام یه هفته دیگه برم سفر گذاشتم همون یه هفته دیگه درخواست بدم و برم که تا برگردم قطع شده باشه!

برای جمع آوری خیلی باید پیگیر باشید بخصوص شاتل که هرجوری شده نمیخواد مشترکینش رو از دست بده !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

برای جمع آوری خیلی باید پیگیر باشید بخصوص شاتل که هرجوری شده نمیخواد مشترکینش رو از دست بده !

اتفاقا ماه قبل هم زنگ زدم و گفتم بخاطر ضعف سرویس می خوام جمع آوری کنم ولی انقدر توجیه کردن آخر هم گفتن فعلا یک دوره دیگه بگیرید اگه ناراضی بودید باز صحبت می کنیم! 

دقیقا با سه تا خانوم صحبت کردم که هرکدوم با شیوه های عجیب سعی می کردن راضیم کنن که سرویس رو نگه دارم. خیلی عجیب بود برام بخاطر یه مشتری! تقریبا نیم ساعت باهام صحبت کردند! 

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

سلام

اگر به سازمان تنظیم مقرارت رادیویی شکایت کنین و بتونین تعداد این شکایتها رو بالا ببرین واقعا ارگان پاسخ گویی هستش نتیجه میده .

لینک به دیدگاه

مشکل ، نبود امکاناته و زیر ساخت ضعیف هست

اینجا خلوته ، نه قطعیه نه کاهش سرعت .

اونجا شلوغه ، نه تنها کاهش سرعت ، بلکه قطعی هم داره .

لینک به دیدگاه

شما هر شب حداقل 5 گیگ دانلود دارید پشت سر هم؟ 

لینک به دیدگاه

پشت سر هم نه ولی حدودا بخوای حساب کنی هر شب 1 گیگ + 200 مگ در روز

لینک به دیدگاه

خوب اینکه معلومه شبی ۱ گیگ رو محدود نمیکنن! من حدودا روزی ۳ الی ۴ گیگ دانلود داشتم که برای مدت ۱ ماه و نیم محدود شدم! وقتی بعد از ۱ ماه به پشتیبانی شاتل زنگ زدم گفتن خوب دانلوداتون رو توی روز انجام بدید!

لینک به دیدگاه

خیر !

اینترنت روزانه رایگان با سرعت 1000 دانلود می کنه اگر خط کشش داشته باشه !

یعنی تو دو ساعت 7-8 گیگابایت !

اسم سرویس+هزینه سرویس؟

لینک به دیدگاه

من که به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم امیدوارم پیگیری کنند.شما هم همین کار رو بکنید چون توی ایران پشتییبانی اینترنت یعنی هویج

لینک به دیدگاه

باز هم شاتل و باز هم قطعی های مکرر شبانه و روزانه! دیشب قبل از ساعت رایگان شبانه چند تا قطعی محدود وجود داشت ولی بعد از ساعت دانلود رایگان شبانه با این که سرعت از 10 کیلوبایت بیشتر نمی شد ولی هر 3 دقیقه یک بار اینترنت کلا قطع میشد و بعد از دقایقی دوباره وصل میشد! واقعا اوضاع افتضاحه! 

تازه چند روز قبل رییس شرکت زیرساخته یا همچین چیزی گفته بود وضعیت نسبت به قبل عالی شده و این همش تقصیر خود شرکتاست که کم فروشی می کنند! عجب!! ما که هیچی نوه نتیجه های ما هم از قضیه اینترنت ایران و حروم خوری هایی که در این حوزه میشه سردرنمیارن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...