رفتن به مطلب

اضافه کردن فن به مگنوم 2

Recommended Posts

سلام

اگر بخواهیم یک فن برای کیس مگنوم 2 بزاریم در قسمت هارد . به نظرتون چطوری نصب کنیم و کجا ؟ ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییت. اما به نظرتون این گرد و خاک که اضافه تر تولید میشه ،ارزشش رو داره؟

پنل جلوی کیس رو با فشار باید اورد بیرون یا پیچی چیزی داره؟(پنل کیس یک سیستم دیگر یک سری باز کردیم. یکمی فشار دادیم امد بیرون و فشاری باز و بسته میشد)

لینک به دیدگاه

هر چقدر تعداد فن رو بالا ببری گرد و خاک هم بیشتر وارد میشه ولی واسه فن جلو شما داستان فرق میکنه اکثر گرد و خام میره پشت قاپ کی ینی هر چند ماه باس پنل جلو رو بازنی یه دستمال بکشی همین.

واسه جدا کردن پنل جلوش هیچ پیچی نداره.از یه گوشه با ناخن قاپ رو از فلز جدا کن همین صورت تا پاینن برو و بعد طرف دیگش هم همینطور فقط مواظب اون سیم دکمه های پاور و کابل یو اس بی باش

کار سختی نیست نگران نباش

ممنون از کمکت

داداش وقتی باد رو از جلو بیاره و بخواد بفرسته سمت هارد. اون وقت گرد و خاک میره سمت هارد و مادربورد. نمیره سمت پنل کیس

لینک به دیدگاه

سلام

داداش ما باز کردیم و فن رو گذاشتیم. یعنی یک فن روی کیس گرین داشتم . همانی که پشت کیس نصب هست. همان دراوردم زدم جلوی این کیس.

جهتش هم مثل جهت فن 12 میلی متری پشت خود کیس هست. درست هست جهتش؟

ویرایش شده توسط life24
لینک به دیدگاه

منتها دما خیلی فرق نداره. یعنی قدیم 4 بود الانم 39-40 . تازه شاید بیتشر کار کنه همان 42 بشه!

مال فن نیست؟ فن مربوط به کیس سال 87 هست. شاید کم جون شده فن

راهی نداره بفهممی فن قدرتش همینه یا کم جون شده؟

ویرایش شده توسط life24
لینک به دیدگاه

روی فن نوشته 1000RPM یا 1500RPM اگه فن سه سیم باشه بو بایوس مادربرد نشون میده اگه خیلی از اونیکه روی فن نوشته کم باشه اون وقت فن کم جون شده

من خودم کیس مگنوم 2 داشتم فن جلوی کیس زیاد تو دما تفاوت  نمی کرد

لینک به دیدگاه

روی فن نوشته 1000RPM یا 1500RPM اگه فن سه سیم باشه بو بایوس مادربرد نشون میده اگه خیلی از اونیکه روی فن نوشته کم باشه اون وقت فن کم جون شده

من خودم کیس مگنوم 2 داشتم فن جلوی کیس زیاد تو دما تفاوت  نمی کرد

آقا یک فوت ی میکنه اما حرف شما تائید میشه.زیاد تاثیر نداره تو دما هارد

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...