رفتن به مطلب

شاتل خوب یا بد ؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

عزیزان می خواستم بدونم کسی از این نوع طرح های شاتل استفاده کرده؟

http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/default.loco#Special-Prices-For-Services-ART

می خواستم بدونم سرعت دانلودی که در داخل خود سایت نوشته شده ثابت هست یا پایین تر از این ها هست؟

لینک به دیدگاه

ببین دوست من! من ۱۲۸ آرت داشتم! سرعتش ثابت روی ۱۰۰ بود! البته زیاد دانلود نکردم ببینم چقدر محدودم میکنن!

لینک به دیدگاه

ببین دوست من! من ۱۲۸ آرت داشتم! سرعتش ثابت روی ۱۰۰ بود! البته زیاد دانلود نکردم ببینم چقدر محدودم میکنن!

مرسیی اما شما ارت معمولی داشتید یا ارت - لاییت؟

لینک به دیدگاه

عزیزان کسی دیگ استفاده نکرده؟ ب خصوص لایت این طرح رو

لینک به دیدگاه

با سلام

من در حاله حاضر Art3 دارم خیلی هم راضی هستم سرعتش هم همونی هست که تو سایتش زده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، بنده هم ART 6 داشتم، فوق العاده بود، یه مواقعی بخاطر کیفیت پایین خط از مرکز مخابراتی که داشتم سرعتم کاهش پیدا میکردم اما طی مدتی که این سرویس رو داشتم عالی بود.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز، بنده هم ART 6 داشتم، فوق العاده بود، یه مواقعی بخاطر کیفیت پایین خط از مرکز مخابراتی که داشتم سرعتم کاهش پیدا میکردم اما طی مدتی که این سرویس رو داشتم عالی بود.

خب پس خدارو شکر

ماه دیگ حتما میگیرم

اما یک سوال دیگ تو سایت یک قسمت حداقل ترافیک زده

اون جریانش چیه؟

لینک به دیدگاه

دو تا حالت داره، یکی ART با ترافیک محدود البته زیاد و دیگری ART با ترافیک نامحدود هست، بعنوان مثال حداقل سرعت 2 تا 8 مگ ترافیک نامحدود میشه 400 هزار تومان، همین سرعت با پهنای باند محدودترش ارزونتر میشه که اون هم شامل ترافیک زیادی میشه ولی نامحدود نیست، همین.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینی که گفتی یعنی مقدار حجمی که میتونی با سرعت بالا Download یا استفاده کنی اگر اون حجم را استفاده کنی سرعت به صورته Automatic میاد پایین

حداقل حجمه سرعت 2Mb سرویس ART3 17GB در ماه هست

در کل پشیمون نمیشی هیچ شرکتی مثله Shatel سرویسش خوب نیست 2 سال هست که دارم

لینک به دیدگاه

دو تا حالت داره، یکی ART با ترافیک محدود البته زیاد و دیگری ART با ترافیک نامحدود هست، بعنوان مثال حداقل سرعت 2 تا 8 مگ ترافیک نامحدود میشه 400 هزار تومان، همین سرعت با پهنای باند محدودترش ارزونتر میشه که اون هم شامل ترافیک زیادی میشه ولی نامحدود نیست، همین.

دوست عزیز اینی که گفتی یعنی مقدار حجمی که میتونی با سرعت بالا Download یا استفاده کنی اگر اون حجم را استفاده کنی سرعت به صورته Automatic میاد پایین

حداقل حجمه سرعت 2Mb سرویس ART3 17GB در ماه هست

در کل پشیمون نمیشی هیچ شرکتی مثله Shatel سرویسش خوب نیست 2 سال هست که دارم

اوه اوه پس نامحدود نیست

تا حدودی حجمی میشه گفت هس

عجب خبر بدی :(

حدودا چه میزان سرعت پایین میاد؟ نصف یا پایین تر؟

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید یه خواهش از شما دوستان داشتم! اگر ممکنه یه شات (تصویر) از مصرف اینترنت یک ماه اخیرتون ممکنه بذارید ببینیم چطوریاست که انقدر راضی هستید! خواهش می کنم این کار رو بکنید واقعا مشکل خیلیا حل میشه که نمی دونند کدوم سرویس رو باید بگیرند! ممنون!

در ضمن از تنطیمات پنلتون راحت می تونید مصرفتون رو ببینید! 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ببخشید ممکنه یه تصویر از حجم مصرفی ماه گذشتتون یعنی تیرماه بذارید؟ الان هم art3 دارید؟

لینک به دیدگاه

داداش من یک 10 مگ از آسیا تک گرفتم سرعت روزش حدود 100 تا 190 هست. پشتیبانی می گفت مشگل از مرکز مخابراتی هست مستقیم گفتم دروغ می گید.

فرمودند چرا گفتم 10 مگ مخابرات دارم روی یک خط دیگه همون مرکز مخابراتی دارم 1.3مگ دانلود می کنم.

آسیاتک داره هر پورت رو روی 10 تقسیم می کنه و می فروشه.

هر چی می خری 128 یا 256 بخر که روی 5 مگ آپ می کنن هر چقدر بهت رسید خدا رو شکر کن.

آسیا تک فقط اینترانتش اون هم فقط 18 ساعت سرعت واقعی می ده.

فعلا می مونه همون شاتل و پارس آنلاین.

باز شاتل بهتره.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

داداش من یک 10 مگ از آسیا تک گرفتم سرعت روزش حدود 100 تا 190 هست. پشتیبانی می گفت مشگل از مرکز مخابراتی هست مستقیم گفتم دروغ می گید.

فرمودند چرا گفتم 10 مگ مخابرات دارم روی یک خط دیگه همون مرکز مخابراتی دارم 1.3مگ دانلود می کنم.

آسیاتک داره هر پورت رو روی 10 تقسیم می کنه و می فروشه.

هر چی می خری 128 یا 256 بخر که روی 5 مگ آپ می کنن هر چقدر بهت رسید خدا رو شکر کن.

آسیا تک فقط اینترانتش اون هم فقط 18 ساعت سرعت واقعی می ده.

فعلا می مونه همون شاتل و پارس آنلاین.

باز شاتل بهتره.

مرسی سعید جان

پارس انلاین که نگو

یکی از عزیزان داشت ...

بیچاره گریه میکرد از دستشون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من گفتم از حجم مصرفی ماه گذشتتون عکس بذارید نه از سرعت دانلودتون! سزعت دانلود که معلومه روزا خوبه! مهم حجمیه که در ماه میشه مصرف کرد!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من از سرعتش عکس گزاشتم شما هم با استفاده از علمه ریاضی حساب کن چقدر میشه در دقیقه ساعت و روز دانلود کرد

من این چند وقت زیاد دانلود نداشتم حدود 15 تا 20 گیگ بوده

شما سرعت میانگین را 220KB حساب کن که مساوی هست با 13.200MB در دقیقه و 773MB در ساعت

لینک به دیدگاه

حرف شما صحیح! ولی همه میدونن که شاتل سرعت دانلودش رو بعداز گذشتن از یه حجم خاصی به شدت محدود میکنه! میتونید توی فرومهای معروف در موردش بخونید! به همین خاطره که میگم سرعت روزانه توی سرویس محدود و سرعت تا قبل از رسیدن به حجم مشخص شده توی سرویس نامحدود ملاک نیست! بعد از اون باید ببینید چطور میشه! مثلا سرویس art3 فکر میکنم محدودیت ۱۷ گیگ داره! شما حدودا ۲۰ گیگ دانلود کن بعد ببین سرعت چه فرقی میکنه؟! ۲۰ گیگ در یک ماه! من خودم الان سرعت روزانه ام بالای ۲۷۰ هست ولی اصلا راضی نیستم! چون به محض اینکه دوسه شب دانلود داشته باشم به شدت محدودم میکنند!

اگر هم شما دانلود بالایی داشتید شاید چند سال قبل بوده چون قبلا شاتل از الان خیلی خیلی بهتر بود!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...