رفتن به مطلب

استفاده 100% هارد در بازی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

morteza201
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من سیستمم اینه

h61

i3 3240

8gb

gtx 660 ti

من وقتی watch dogs بازی میکنم بعضی موقع ها میبینم فرم رو 40 -45 رو الترا هست بعد چند قدم میرم جلو فریم میشه 20 !!!!!!!!!!!

بعد تو تسک منیجر دیدم هارد 100% هست بعد منتظر موندم هارد دوباره شد حالت عادی سریع دوباره بازی باز کردم دیدم دوباره فریم شده 40 بعد از چند ثانیه دوباره افت فرم داشتم همون اتفاق افتاده بود... در حال که از cpu فقط 40% استفاده میشه؟؟؟؟؟؟

این اتفاق عادیه؟؟؟ یا سیستمم مشکل داره؟؟؟؟؟

اینم چند تا عکس از تسک منیجر

post-15009-0-89824300-1406555533_thumb.png

post-15009-0-93232200-1406555555_thumb.png

لینک به دیدگاه

خوب عزیزم هارد شما چیه؟

بهتره با استفاده از برنامه HD tune از هارتون تست بگیرید و اینجا قرار بدید.

لینک به دیدگاه

من هاردم WD black هست

من با چندتا برنامه تست کردم هارد کاملا سالم بود اما با برنامه ای که شما پیشنهاد دادید تست میگیرم

لینک به دیدگاه

فقط این مشکلو گرفت از هاردم...

post-15009-0-54409400-1406556522_thumb.png

این مشکل مربوط به چی میشه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

مربوط به کابل ساتا.

هر چه سریعتر کابل ساتا رو عوض کن.

(البته اگه مطمئن هستی که این ارور بخاطر شل شدن کابل نیست) اگه بخاطر شل شدن و در اومدن باشه که هیچ ولی اگه همینجوری این ارور رو داده کابل ت خرابه.

لینک به دیدگاه

همونطور که آقا مهدی گفتن سریعا" کابل SATA رو عوض کن.

ضمن اینکه واچ داگز سنگینه. اگر SSD بخری به نفعته.

لینک به دیدگاه

مربوط به کابل ساتا.

هر چه سریعتر کابل ساتا رو عوض کن.

(البته اگه مطمئن هستی که این ارور بخاطر شل شدن کابل نیست) اگه بخاطر شل شدن و در اومدن باشه که هیچ ولی اگه همینجوری این ارور رو داده کابل ت خرابه.

داداش من کابل dvd RW در دسترس بود جا به جا کردم

اما هنوزم همون ارور هست!!!!!

لینک به دیدگاه

همونطور که آقا مهدی گفتن سریعا" کابل SATA رو عوض کن.

ضمن اینکه واچ داگز سنگینه. اگر SSD بخری به نفعته.

دوست عزیز اوناییم که مثل من HDD دارن فک نکنم این مشکلو داشته باشن 

لینک به دیدگاه

داداش من کابل dvd RW در دسترس بود جا به جا کردم

اما هنوزم همون ارور هست!!!!!

اون Error ها از بین نمیره. حالا که کابل رو عوض کردی، ببین تعدادشون از اینی که هست بیشتر نشه. وگرنه قبلی ها که پاک نمیشن. نباید از این بیشتر بشه.

لینک به دیدگاه

اون Error ها از بین نمیره. حالا که کابل رو عوض کردی، ببین تعدادشون از اینی که هست بیشتر نشه. وگرنه قبلی ها که پاک نمیشن. نباید از این بیشتنه

بیشتر نشده 

چی کار کنم این ارور بره؟؟؟

مشکلش جدیه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من سیستمم اینه

h61

i3 3240

8gb

gtx 660 ti

من وقتی watch dogs بازی میکنم بعضی موقع ها میبینم فرم رو 40 -45 رو الترا هست بعد چند قدم میرم جلو فریم میشه 20 !!!!!!!!!!!

بعد تو تسک منیجر دیدم هارد 100% هست بعد منتظر موندم هارد دوباره شد حالت عادی سریع دوباره بازی باز کردم دیدم دوباره فریم شده 40 بعد از چند ثانیه دوباره افت فرم داشتم همون اتفاق افتاده بود... در حال که از cpu فقط 40% استفاده میشه؟؟؟؟؟؟

این اتفاق عادیه؟؟؟ یا سیستمم مشکل داره؟؟؟؟؟

اینم چند تا عکس از تسک منیجر

post-15009-0-89824300-1406555533_thumb.png

post-15009-0-93232200-1406555555_thumb.png

دوست عزیز جواب این سوال خیلی سادس:

بازی Watch dogs بازی سنگیه و شما مدت کمی که بازی می کنید هارد پر میشه و جوابگو نیست.

وقتی هم میاید بیروم طبیعیه که خالی بشه.این یه قابلیته که مایکروسافت رو ویندوز ۹۵ به بعد گذاشته که وقتی شما نرم افزاری رو minimize میکنید ویندوز خود به خود اون نرم افزار رو محدود میکنه که از امکانات سیستمی کمتر استفاده کنه.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

بازی Watch dogs بازی سنگیه و شما مدت کمی که بازی می کنید هارد پر میشه و جوابگو نیست.

وقتی هم میاید بیروم طبیعیه که خالی بشه.این یه قابلیته که مایکروسافت رو ویندوز ۹۵ به بعد گذاشته که وقتی شما نرم افزاری رو minimize میکنید ویندوز خود به خود اون نرم افزار رو محدود میکنه که از امکانات سیستمی کمتر استفاده کنه.

داداش گلم این مطلبو خودم میدونم اما واقعا طبیعی هست تو بازی از هارد 100% استفاده کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما اگه اینو بازی کردی همین قضیه واسه شما صدق میکنه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

البته دوستان بعضی موقع ها میرم کار سنگین میکنم سیستم کاملا خاموش میشه دوباره راه اندازی میشه!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

همچین چیزی توی بازی watch dogs وجود نداره...منم بازی کردم ولی این مشکلو نداشتم ...هاردم هم HDDه...مشکل یک جای دیگس

ویندوزت حدس میزنم 8.1؟

لینک به دیدگاه

من همین بازی رو با حداکثر کیفیت رو سیستمی که هارد معمولی و فوق العاده کند تری داشت، راحت و بدون لک بازی کردم. ^_^

هاردشون WD Black هست و نباید افت نشون بده.  :huh: اگه مشکل از کابل نیست، یا هارد مشکل داره یا پایانه ی ساتای مادربرد. :-?

بهتره هارد رو به یه پورت ساتای دیگه وصل کنید و دوباره تست کنید. اگه مشکل حل نشد، هارد رو بفرستید گارانتی. :) 

لینک به دیدگاه

همچین چیزی توی بازی watch dogs وجود نداره...منم بازی کردم ولی این مشکلو نداشتم ...هاردم هم HDDه...مشکل یک جای دیگس

ویندوزت حدس میزنم 8.1؟

بله درست فرمودید

لینک به دیدگاه

ویندوزت حدس میزنم 8.1؟

ربطی به ویندوز نداره، من خودم با 8.1 بازی کردم. مشکل به نظر سخت افزاری میاد. :-?

لینک به دیدگاه

ربطی به ویندوز نداره، من خودم با 8.1 بازی کردم. مشکل به نظر سخت افزاری میاد. :-?

دوست عزیز ممکنه سیستم ویروسی باشه؟؟

چون من 4 ساله آنتی ویروس نصب نکردم البته خیلی احتیاط کردم سیستمم ویروس نشه....

ویرایش شده توسط morteza201
لینک به دیدگاه

من خودم ک یک بار ویندوز 8.1 نصب کردم همین مشکلو داشتم هاردم 100% میشد  {توی TITAN FALL {

من خودم ویندوزو 8 یا 7 کردم درس شد...

پیشنهاد من به تو اینه ...

لینک به دیدگاه

من خودم ک یک بار ویندوز 8.1 نصب کردم همین مشکلو داشتم هاردم 100% میشد  {توی TITAN FALL {

پس مشکل شما هم مثله منه اگه با اینکار درست شده منم به توصیه شما عمل میکنم

ویرایش شده توسط morteza201
لینک به دیدگاه

من خودم ک یک بار ویندوز 8.1 نصب کردم همین مشکلو داشتم هاردم 100% میشد {توی TITAN FALL {

پس مشکل شما هم مثله منه اگه با اینکار درست شده منم به توصیه شما عمل میکنم
من تو ۸.۱ بازی کردم هیچ مشکلی نداشت.البته من رو مدیوم بازی میکردم چون سیستمم در حد الترا نیست.

هاردم هم یه Seagate معمولی هستش که ۳ سال پیش انداختم.

لینک به دیدگاه

بیشتر نشده 

چی کار کنم این ارور بره؟؟؟

مشکلش جدیه؟؟؟؟

شما باید ماه به ماه چک کنی بیشتر نشه.

این ارور نمیره، توی Log هارد ذخیره شده و باقی میمونه.

مشکلش جدی نشده هنوز ولی اگر تعداد بالاتر بره ممکنه جدی جدی هاردت رو از دست بدی.

لینک به دیدگاه

مشکل 100 % از رم هست یا pagefile
توی mycomputer نگاه کنید ببینید ظرفیت Page file چقدر تعریف شده
معمولا وقتی سیستم از یک ظرفیت تعیین شده از رم که بیشتر استفاده کنه و رم جا نداشته باشه میره سراغ هارد
چند تا تست انجام بدین
برین ظرفیت pagefile رو زیاد کنید ( بین 8-10 )
اگه مشکل حل نشد صلا کلا Page File رو بردارید
اگه دوباره مشکل حل نشد برید و با با حات run as administrator برنامه CMD یا همون Command این دستور رو وارد کنید : bcdedit /set IncreaseUserVa 7168
(با توجه به این که گفتین رمتون 8 هستش و 100 % مطمئن هستید که رم ها هیچ مشکلی ندارد)
یه چیزیم بگم که بعضی مو قع ها وقتی 2 تا رم با هم خوب مچ نشن به صورت عملی از یکی از رم ها استفاده نمیشه 
مثلا نشون میده که فلان قدر رم داری و حتی توی task manager  هم هست ولی مادر برد ازش نمیتونه کار بکشه
اگه بازم نشد دیگه من نمیدونم :دی

لینک به دیدگاه

مشکل 100 % از رم هست یا pagefile

توی mycomputer نگاه کنید ببینید ظرفیت Page file چقدر تعریف شده

معمولا وقتی سیستم از یک ظرفیت تعیین شده از رم که بیشتر استفاده کنه و رم جا نداشته باشه میره سراغ هارد

چند تا تست انجام بدین

برین ظرفیت pagefile رو زیاد کنید ( بین 8-10 )

اگه مشکل حل نشد صلا کلا Page File رو بردارید

اگه دوباره مشکل حل نشد برید و با با حات run as administrator برنامه CMD یا همون Command این دستور رو وارد کنید : bcdedit /set IncreaseUserVa 7168

(با توجه به این که گفتین رمتون 8 هستش و 100 % مطمئن هستید که رم ها هیچ مشکلی ندارد)

یه چیزیم بگم که بعضی مو قع ها وقتی 2 تا رم با هم خوب مچ نشن به صورت عملی از یکی از رم ها استفاده نمیشه 

مثلا نشون میده که فلان قدر رم داری و حتی توی task manager  هم هست ولی مادر برد ازش نمیتونه کار بکشه

اگه بازم نشد دیگه من نمیدونم :دی

درور 

دقیقا میگید ظرفیت pagefile چجوری تنظیم کنم؟؟؟؟؟

فک کنم حق با شماست چون فقط 2gb از رم اسنفاده میشه!!!

از بابت اینکه رمم یکی نباشه باید بگم رمم kit هست...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...