رفتن به مطلب

ایا راهی تنظیماتی برای کم کردن سرعت در وایرلس مودم 2750 دلینک هست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان واسه مغازه مودم  دلینک2750مشکی دارم میخواستم ببینم راهی واسه کاستن سرعت وایرلسش از طریق تنظیمات مودم هست سرعت من یک مخابرات هست و تعدادی از دوستان پسورد وایرلسو خواستن دادم بهشون الان واسه اینکه ترافیکمو نپوکونن دنبال راهی واسه کم کردن فقط سرعت وایرلس هستم ولی شبکه نه چون به پی سی وصله قبلا نامحدود میداد مخابرات موردی نداشتم ولی حالا چاره ای ندارم کممک کنین

لینک به دیدگاه

تنها راهش اینه که استاندارد رو روی g بذاری . البته اون هم چون سرعتش از سرعت اینترنت ما بیشتره باز هم جواب نمیده . فقط تعداد کسانی رو که وصل میشن به طور همزمان به خاطر کم شدن پهنای باند محدود میکنه .

لینک به دیدگاه

درود

مودم رو عوض کن یه تک پورت بدون آنتن بگیر(30 40 تومن )، بگو قبلی سوخت ! گارانتی اینو داده فعلاً تا تعمیر شه :)

البته مودم فکر کنم qos داره که خب حذف کلی مشترکان غیر حقیقی بهتر از محدود کردنشه ! هیچی از فردا هم میخوان گله کنن چرا نتت کن سرعته ؟ :D

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

توی لینک زیر دفترچه ی راهنمای محصول شما هست:

ftp://support.dlink.co.in/broadband/DSL-2750U/manual/DSL-2750U_C1_Manual_IN_1.00.pdf

اما متأسفانه من توی کل دفترچه ی راهنما، کلمه ی Band رو پیدا نکردم چه برسه به bandwidth یا مثلاً Bandwidth Management یا Bandwidth Control

من یه زایکسل دارم که براحتی پهنای باند وایرلس رو گذاشتم روی 256 بیت، و هر کی وایرلس کانکت شه بیش از اون نمیتون استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

یعنی توی تنظیماتش چیزی نداره فقط گفته اقا حامد ممکنه گاهی در اوج یک زره جواب بده

عزیز زایکسلت چیه مدلش میشه رو 128 هم گذاشت

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان یک مشکل دیگه

من با همین مودم هر رمز و پسوردی برای وایرلسش تایین میکنم بازم یک دوستی دارم وقتی میاد پیشم با گوشی اندریدیش به گفته خودش با برنامه ای که داره پسوردمو واسم میخونه و کانکت میشه یعنی میشه همچین چیزی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان یک مشکل دیگه

من با همین مودم هر رمز و پسوردی برای وایرلسش تایین میکنم بازم یک دوستی دارم وقتی میاد پیشم با گوشی اندریدیش به گفته خودش با برنامه ای که داره پسوردمو واسم میخونه و کانکت میشه یعنی میشه همچین چیزی؟

درود دوست عزیز

اگر از سکوریتی WEP روی مودم استفاده میکنید برنامه هایی وجود داره که این پروتکل رو باز میکنه

باید از سکوریتی بالاتری استفاده کنید که هنوز رمز گشایی نشده است.بهتر سکوریتی رو روی WPA-PSK یا WPA2-PSK قرار بدید

در ضمن راهی برای مدیریت پهنای باند در مودم های معمولی وجود ندارد

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

اگر از سکوریتی WEP روی مودم استفاده میکنید برنامه هایی وجود داره که این پروتکل رو باز میکنه

باید از سکوریتی بالاتری استفاده کنید که هنوز رمز گشایی نشده است.بهتر سکوریتی رو روی WPA-PSK یا WPA2-PSK قرار بدید

در ضمن راهی برای مدیریت پهنای باند در مودم های معمولی وجود ندارد

بهتره روی اتو بزارم یا تنها WPA2

رو این گزاشتم که باز کرد و رمزمو برام خوند

post-10548-0-60181300-1410333336_thumb.jpg

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...