رفتن به مطلب

مشکل dx 11

ariagan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا کارتی که از dx 11 پشتیبانی نمیکنه توانایی اجرای بازیهای dx11 رو نداره؟

یا این بازی ها رو اجرا میکنه ولی با کیفیت کمتر(کیفیت dx 9 و10)

دوستان لطفا جواب بدین خیلی درگیرم

لینک به دیدگاه

اگه بازی فقط 11 رو پشتیبانی کنه با کارت هایی که ورژن پایینتر ساپورت میکنن به هیچ عنوان اجرا نمیشن

فعلا تعداد انگشت شماری از بازیها فقط به DX11 تکیه دارن

COD Ghost

Watch Dogs

Crysis 3

با یه دو سه تای دیگه که یادم نیست

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

ولی من COD Ghost با کارت 5750 اجرا کردم . DX9 ساپورت میکنه به گمونم . نهایتا 10 . ولی مطمئنم 11 نیست .

لینک به دیدگاه

ولی من COD Ghost با کارت 5750 اجرا کردم . DX9 ساپورت میکنه به گمونم . نهایتا 10 . ولی مطمئنم 11 نیست .

درود

حامد جان سری 5000 همشون از API نسخه 11 پشتیبانی میکنن اما مثل سری 400 انویدیا قدرتمند ظاهر نشدن

در سری 6000 این کارتها شاهد افزایش کارایی روی پلتفرم DX11 بودیم اما باز هم تو مبحث تسلیشن انویدیا جلوتر بود

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از پاخ دهیتون

به این لینک یه سر بزنید

اینجا نوشته شده که میشه watch dogs رو با dx10هم اجرا کرد و مراحل کارش توضیح داده شده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز استارتر براتون تو پ.خ هم گفتم اگه کارت 11 ساپورت نکنه هیچ بازی رو روی 11 اجرا نمیکنه فقط اگه مثلا بازی رو 9 بتونه اجرا بشه یا 10 برای شما با دایرکت ایکس 9 یا 10 اجرا میشه خیلی سادس که

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

ویرایش شده توسط ArashMiniStar
لینک به دیدگاه

درود

حامد جان سری 5000 همشون از API نسخه 11 پشتیبانی میکنن اما مثل سری 400 انویدیا قدرتمند ظاهر نشدن

در سری 6000 این کارتها شاهد افزایش کارایی روی پلتفرم DX11 بودیم اما باز هم تو مبحث تسلیشن انویدیا جلوتر بود

سری 7000 ای ام دی تسلیشن ش چطوره در مقابل 400 یا 500 nvidia?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز استارتر براتون تو پ.خ هم گفتم اگه کارت 11 ساپورت نکنه هیچ بازی رو روی 11 اجرا نمیکنه فقط اگه مثلا بازی رو 9 بتونه اجرا بشه یا 10 برای شما با دایرکت ایکس 9 یا 10 اجرا میشه خیلی سادس که

میبخشید من حالا منظور شما رو متوجه شدم :crying:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کلا نمیشه بازی DX11 رو به خوبی روی DX10 اجرا کرد.

من خودم پارسال اینترنت رو برای Call of Duty زیرو رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

Directx یک مقوله ی سخت افزاری-نرم افزاری هستش و شما هر کاری بکنید نمی شه بازی DX11 رو رو کارت DX10 اجرا کرد.اگر هم بشه چنین کاری کرد در واقع شما به کارت گرافیک کلک زدید.

اگه واقعا بشه DX11 رو روی کارت DX10 اجرا کرد یه مشکل پیش میاد و اون این هستش که کارت گرافیک نمی دونه چیکار کنه چون برای چنین کاری طراحی نشده و شما اگه کارتتون خیلی قوی باشه نهایت می تونید ۱۰-۱۵ فریم دریافت کنید تازه با حداکثر فشار روی کارت گرافیک.

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از پاخ دهیتون

به این لینک یه سر بزنید

اینجا نوشته شده که میشه watch dogs رو با dx10هم اجرا کرد و مراحل کارش توضیح داده شده

کاری که این سایت گفته من خودم دقیقا برای Call of Duty کردم ولی به نتیجه نرسیدم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز منم همین مشکل داشتم مجبور شدم گرافیک dx11 ساپورت بخرم تمام این راهارو امتحان کردم نشد که نشد بهتره یک کارت به روز بخرید

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...