رفتن به مطلب

آیا از Watch Dogs راضی بودین؟!

Erfan0028
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی و عید سعید فطر رو با کمی تاخیر به همگی تبریک میگم @};- @};- @};-

قصدم از ایجاد این تاپیک اینه که بفهمیم که WD در این سایت و باتوجه به نظرات ارزشمند شما ، در ایران چقدر طرفدار و برعکس چقدر منتقد داره!

همونطور که میدونین WD در e3 2012 با کلی دبدبه و کبکبه توسط یوبیسافت معرفی شد و تقریبا دو ماه از انتشارش گذشته.
WD تو این دو ماه اخیر در بریتانیا تونسته fifa 14 رو در جدول فروش هفتگی کنار بزنه و در صدر جدول قرار بگیره

(Watch Dogs (Ubisoft

(FIFA 14 (EA

(Call of Duty: Ghosts (Activision

(Wolfenstein: The New Order (Bethesda

Sniper Elite 3 (505 Games

(Minecraft: Xbox 360 Edition (Microsoft

(Minecraft: PlayStation 3 Edition (Sony

(Titanfall (EA

(Battlefield 4 (EA

(Mario Kart 8 (Nintendo

hacking موضوع اصلی بازیه و به گفته Ubisoft مردم در این زمینه بسیار فعال بوده اند و بیش از یک میلیارد نفر ( به طور دقیق 1773131550 نفر ) از مردم در بازی Watch Dogs هک شده اند و این بدین معنی است که هر گیمر به طور متوسط 280 نفر را در طول بازی هک کرده است . اما این موضوع می تواند به ما برای فهمیدن میزان فروش Watch Dogs نیز کمک کند .

post-16145-0-69727500-1406945498_thumb.jpg

عنوان Watch Dogs روند رو به صعودی در فروش پیش گرفته است و با توجه به گزارشهای اخیر Ubisoft، تا کنون 8 میلیون نسخه به فروشگاه های سرتاسر جهان شیپ شده. انتظار می ره در طی دوره عرضه از سه ماهه نخست سال 2014 تا سال 2015 به فروش کلی 360 میلیون یورویی دست پیدا کند
مدیر عامل این شرکت آقای Yves Guillemot می گوید:
" موفقیت Watch Dogs و کیفیت بازیهایی که در E3 این چند ساله نمایش دادیم بر روی موقعیت استراتژیمان تاثیر گذاشتند از این رو ما رویکرد بلند مدت خود برای ارائه نوآوری را ادامه می دهیم. Watch Dogs اکنون به عنوان یک فرانچایز بزرگ در جایگاه خوبی قرار گرفته است و این به ما اجازه می دهد آن را در سالهای آینده بهتر از قبل بسازیم. فروش حاصله این عنوان نشان از تخصص Ubisoft در خلق بازیهای بزرگ و پرفروش است "

post-16145-0-94299100-1406946553_thumb.jpg

بازی واقعا از گرافیک قابل قبولی برخورداره که انصافا قابل تحسینه و در برخی ضمینه ها واقعا آدم لذت میبره !!!!! :x :x :x :x

post-16145-0-63582900-1406946803_thumb.jpg post-16145-0-67697800-1406947109_thumb.png

اما این گرافیک عالی در همه جای بازی صادق و پایدار نیست. مثلا در زمان ماشین سواری که تقریبا میشه گفت یکی از عمده ترین اشکال های گرافیکی و کنترلینگ بازیه که واقعا جای کار داشت. وقتی با یه ماشین به در و دیوار بکشید در تلاش اول و دوم شاهد هیچ خط و خشی نخواهید بود و شاید اگر شانس بیارید در تلاش سوم خط و خشی بزرگ رو بتونید روی بدنه ی ماشینتون ببینید و این در حالیه که حتی در gta iv موقعی که کوچکترین تماسی رو که حتی با یه تیر چراغ برق داشتید باعث ایجاد خط روی بدنه ی ماشینتون میشد.

ضمنا در WD هر چی تصادف بکنید در سه بار اول ماشین هیچ تغییری نمیکنه و از اون به بعد خیلی بد دچار تغییر میشه ولی در gta iv :

post-16145-0-31255000-1406947688_thumb.jpg

قصدم مقایسه ی گرافیک iv و WD نبود و فقط میخواستم مشکل driving در WD رو نشون بدم.
باتوجه به اینکه The Crew به زودی انتشار خواهد شد ، توقع من یکی که حداقل این بود که WD در بخش ماشین سواری بی نقص باشه ولی متاصفانه .....

ضمنا موقع رانندگی هم شما توانایی تیراندازی رو ندارین و فکر میکنم که این در برخی از مراحل برای خود من هم مشکل ساز شد

در زمان پیش از انتشار بازی مدیران ubisoft فکر میکنم بزرگترین اشتباهشون رو انجام دادن و با GTA V اعلان جنگ دادن که خودش توقع ها رو چندین برابر کرد و سوال اصلی اینه که آیا این مقایسه به جا و صحیح بوده؟؟؟؟؟؟!!!! :-? :-? :-? :-?

post-16145-0-92317900-1406948728_thumb.jpg post-16145-0-55644500-1406948591_thumb.jpg

post-16145-0-45566800-1406948565_thumb.jpg

اخیرا هم خبر میرسه که DLC های جدیدی از این بازی در راهه که باید از Chicago به شهر Camden کوچ کرد و در کامدن که بیشترین تخلفات و جرایم سال ایالات متحده را در سال اخیر داشته به هک کردن بپردازیم.
سوال دیگر اینجاست : آیا بهتر نبود به جای DLC دادن پروژه ی WD2 رو شروع میکردن؟ یا اگه ساختشو شروع کردن وقتشونو با DLC های این نسخه تلف نکنن؟ :mad: :mad: :mad: :mad:

و اما سوال اصلی : از Watch Dogs 1 راضی بودین ؟؟؟؟؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

وجدانا من که خیلی با بازی حا کردم

منم با gameplay ش خیلی حال کردم ولی توقعم بدلیل تبلیغات گسترده ubisoft خیلی بیشتر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیش در کل بد نبود اما:

1.مقایسش با V کاملا کار اشتباهیه.(چون به گرد پای اونم نمیرسه،تا چند ماه آینده خواهید دید)

2.به شدت چه در گیم پلی و چه در گرافیک باگ داشت(که بعد از انتشار تقریبا ۱۰تا پچ و مد بالاخره قابل قبول شده)

3.همونجور که خودتون هم اشاره کردین هندلینگ و فیزیک ماشین هاش خیلی خیلی افتظاح بود.

4.بازی سر و صدای زیادی نداشت و در یک سکوت عجیب به انجام میرسید.

در کل اگر یوبی اینقدر سر و صدا از 3سال پیش راه نمی انداخت و اینقدر تریلر های خوش آبو رنگ نمیداد بیرون که آدم از پراید انتظار بنز پیدا کنه ، راحت تر میشد قبولش کرد.

تماما نظر شخصی بود ;-)

لینک به دیدگاه

بازیش در کل بد نبود اما:

1.مقایسش با V کاملا کار اشتباهیه.(چون به گرد پای اونم نمیرسه،تا چند ماه آینده خواهید دید)

2.به شدت چه در گیم پلی و چه در گرافیک باگ داشت(که بعد از انتشار تقریبا ۱۰تا پچ و مد بالاخره قابل قبول شده)

3.همونجور که خودتون هم اشاره کردین هندلینگ و فیزیک ماشین هاش خیلی خیلی افتظاح بود.

4.بازی سر و صدای زیادی نداشت و در یک سکوت عجیب به انجام میرسید.

در کل اگر یوبی اینقدر سر و صدا از 3سال پیش راه نمی انداخت و اینقدر تریلر های خوش آبو رنگ نمیداد بیرون که آدم از پراید انتظار بنز پیدا کنه ، راحت تر میشد قبولش کرد.

تماما نظر شخصی بود ;-)

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونم بگم قول تبلیغ یوبی رو خوردم.

حالا کار ندارم بعداً 1000 جور بامبول در آوردن سرش تا به یه جایی برسونن مشکلات بازی رو /

لینک به دیدگاه

میتونم بگم قول تبلیغ یوبی رو خوردم.

حالا کار ندارم بعداً 1000 جور بامبول در آوردن سرش تا به یه جایی برسونن مشکلات بازی رو /

آره درسته هنوزم آبدیت های the worse داره میادش

جز اونم کلی اومده ولی همون the worse بهتر از همشونه

انصافا چی میشد زیادی تبلیغ نمیکرد این یوبی سافت؟؟!!!

لینک به دیدگاه

رو سیستم من موقع رانندگی تیک داشت ~x( مال من فقط اینطور بود یا بقیه اینطوری بودن؟ :-?

لینک به دیدگاه

اصلا راضی نبودم

پر از باگ و لگ گرافیکی

اجرای روونی نداشت و رو اعصاب میرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واچ داگز رو نه میشه گقت خوب نه بد

یوبی زحمت کشید زیاد درسته ولی اون جنگ لفظی که موقع عرضه بازی  در مقابل gta iv راه انداخت باعث شد که گیمر ها ی حرفه ای و منتفد ها حسابی موقع عرضه بکوبنش!ولی خوب یک عده هم طرفش رو گرفتن--

من در آخر تاپیک سرقت بزرگ اوتومبیل گفتم:

واج داگز قربانی الگو های تکراری بازی های یوبی شد--چند تا کار طراحی شده باید تا آخر بازی به شکل واقعا خسته کننده ای یک سری کارههای آماده شده رو کامل کرد که بازی رو به یک مرحله-ساختار بزرگ تبدیل میکنه -مثل AC  یا فار کرای -بالا رفتن از یک سری برج هک کردن برای آزاد سازی شهر جاسوسی چند نفر رو کردن و .........

خوب اینها که میشه تکرار مکررات  که الان داریم 8 یا 9 ساله توی کارهای این  شرکت می بینیم.پس خلاقیت کجاست؟اسم GTAV رو نمیشه در مقابل این یا هیچ  بازی دیگه آورد که خنده دار میشه-اصلا راک استار نزاشته گیمر به چرخه تکرار بی افته-شکار انواع حیوانات و انسان!!ورزش هایی که خودشون برای خودشون یک بازی کامل هستن-عملیات های جانبی عالی -اصلی های بی نظیر-تیونینگ ماشین در حد بازی مدنایت کلاب خود راک استار که خودش یک ماشین سواری کامله-رانندگی و تنوع بی نظیر وسیله های نقلیه-شوتر بی نظیر که مکانیزم اش از مکس پین 3 آمده -نرم و روان عالی -گرافیک خارق العاده با توجه به محدودیت های سخت ازفزاری و رم های 256 مگی کنسول ها!

صدا گذاری در حد بهترین های هالیودی-شخصبت هایی که  واقعا بیاد ماندنی هستند و.............

در مقابل ما بازی واچ داکز رو داریم که  حتی تا زمانی که  من تمومش کردم مشکلات باگ های گرافیکیش حل نشده بود و با سخت افزارهای  آنچنانی همچنان لگ ها آزار دهنده بود و  کلی مد براش زدیم و من فکر کنم  4 تا تاپیک خیلی بزرگ براش راه انداختم -مد The worse-آخر هم هیج!دیگه  حوصله تکرارش رو هم نداریم!

خوب یوبی یکم خالی بند هم هست و اصولا خیلی چیز ها رو گنده میکنه-باید بگم که  نه واچ داگز اونطور که براش سالها توی دهل زدن  منو راضی نکرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

واچ داگز رو نه میشه گقت خوب نه بد

یوبی زحمت کشید زیاد درسته ولی اون جنگ لفظی که موقع عرضه بازی  در مقابل gta iv راه انداخت باعث شد که گیمر ها ی حرفه ای و منتفد ها حسابی موقع عرضه بکوبنش!ولی خوب یک عده هم طرفش رو گرفتن--

من در آخر تاپیک سرقت بزرگ اوتومبیل گفتم:

واج داگز قربانی الگو های تکراری بازی های یوبی شد--چند تا کار طراحی شده باید تا آخر بازی به شکل واقعا خسته کننده ای یک سری کارههای آماده شده رو کامل کرد که بازی رو به یک مرحله-ساختار بزرگ تبدیل میکنه -مثل AC  یا فار کرای -بالا رفتن از یک سری برج هک کردن برای آزاد سازی شهر جاسوسی چند نفر رو کردن و .........

خوب اینها که میشه تکرار مکررات  که الان داریم 8 یا 9 ساله توی کارهای این  شرکت می بینیم.پس خلاقیت کجاست؟اسم GTAV رو نمیشه در مقابل این یا هیچ  بازی دیگه آورد که خنده دار میشه-اصلا راک استار نزاشته گیمر به چرخه تکرار بی افته-شکار انواع حیوانات و انسان!!ورزش هایی که خودشون برای خودشون یک بازی کامل هستن-عملیات های جانبی عالی -اصلی های بی نظیر-تیونینگ ماشین در حد بازی مدنایت کلاب خود راک استار که خودش یک ماشین سواری کامله-رانندگی و تنوع بی نظیر وسیله های نقلیه-شوتر بی نظیر که مکانیزم اش از مکس پین 3 آمده -نرم و روان عالی -گرافیک خارق العاده با توجه به محدودیت های سخت ازفزاری و رم های 256 مگی کنسول ها!

صدا گذاری در حد بهترین های هالیودی-شخصبت هایی که  واقعا بیاد ماندنی هستند و.............

در مقابل ما بازی واچ داکز رو داریم که  حتی تا زمانی که  من تمومش کردم مشکلات باگ های گرافیکیش حل نشده بود و با سخت افزارهای  آنچنانی همچنان لگ ها آزار دهنده بود و  کلی مد براش زدیم و من فکر کنم  4 تا تاپیک خیلی بزرگ براش راه انداختم -مد The worse-آخر هم هیج!دیگه  حوصله تکرارش رو هم نداریم!

خوب یوبی یکم خالی بند هم هست و اصولا خیلی چیز ها رو گنده میکنه-باید بگم که  نه واچ داگز اونطور که براش سالها توی دهل زدن  منو راضی نکرد.

زدین به خال ........ :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

البته به سخت افزارتون هم مربوط میشه ولی بازم لگ و باگ زیاد داشت

لینک به دیدگاه

رو سیستم من موقع رانندگی تیک داشت ~x( مال من فقط اینطور بود یا بقیه اینطوری بودن؟ :-?

اصلا راضی نبودم

پر از باگ و لگ گرافیکی

اجرای روونی نداشت و رو اعصاب میرفت

البته به سخت افزارتون هم مربوط میشه ولی بازم لگ و باگ زیاد داشت

لینک به دیدگاه

خوب نمی شه گفت که واقعا شاهکار بود نه شاهکار نبود ولی بد هم نبود 

من بازی رو اورجینال زبان روسی گرفتم 60 تومان و به راحتی زبانش عوض شد من بیشتر از 160 ساعت بازی کردم یک سری خوبی و یک سری بدی دیدم ( هیچ چیز در دنیا کامل نیست ) 

خوبی های بازی

بعضی از ریزه کاری های بازی جالب بود مثل :

وقتی که شما به شدت با ماشینی بر خورد می کردین و بعد از ماشین که خارج می شدین می دید مردم اطراف در حال فیلم برداری با موبایل و برقراری ارتباط با اطرافیان هستند 

یا npc ها ( امیدوارم درست گفته باشم ) خیلی جالب با محیط ارتباط بر قرار می کردند مثلا وقتی بارون می گرفت مردم درستشون توی جیب و با سرعت بیشتر ( سریع راه رفتن در باران ) در حال رد شد از پیاده رو بودند یا بعضی ها چتر داشتند 

یا بعضی از مواقع می دید پای کسی به جایی گیر می کرد و کنترلش رو از دست می داد و نفر پشتی در هنگام رد شدن از اون مکان پایین رو نگاه می کرد تا ببیند پای اون شخص به چی گیر کرده 

در کل شهر زده بود 

گرافیک عالی بازی خیلی از دوستان می گن بازی لگ داشت افت فرم داشت من هم این ها رو تجربه کردم اما با نسخه ی کرک شده نه اورجینالش نسخه ی اورجینال اپدیت های زیادی برات امده و با نصب اخرین درایور های گرافیکی هیچ لگی در بازی نبود 

بازی در باران یکی از لذت بخش ترین تجربه های من بود مخصوصا با نصب مود the worst 

صدا گذاری به نظر من کامل بود و خوب کار شده بود ولی نه عالی 

داستان بازی خوب بود نه عالی ( جای پیش رفت داشت ) 

اما چیزی که من رو خیلی به سمت بازی کشاند گیم پلی بازی بود گیم پلی واقعا زیبا کار شده بود 

طراحی شهر بسیار عالی و زیبا بود و جزییات خیلی بالا بود 

قابلیت اول شخص در ماشین عالی بود 

هک های بازی جالب بود 

و چیز های دیگر که یادم نیست اشاره کنم 

اما 

قسمت بد 

اول از همه باید تبلیغات رو قرار بدهم که انتظارات مردم رو خیلی بالا برد فکر کنم بزرگترین مشکل بود مثل بازی crysis 3 

وارد شدن داستان در خاکی 

ماشین سواری زیاد جالب نیست ماشین ها سریع نیستند حتی سری پرفورمنس اون حس ماشین قدرتمند رو نمی دهند 

اپتیمایز نبودن موتور بازی و پرشدن 3 گیگ مموری کارت گرافیک در حالت اولترا 

لباس فروشی ها و خرید لباس های تکراری ( فقط تکسچر های رو لباس ها رو عوض کرده بودند  :mad: ) 

مولتی پلیر خسته کننده و حملات hacker ها به شما در بازی که خیلی رو مخ بود 

نخریب پذیری نچندان جالب برای این بازی به این بزرگی 

مراحل فرعی خسته کننده و تکراری 

و موضوع های دیگر 

در کل بازی هم خوب و هم بد بود اما من از بازی راضی هستم و عاشق این هستم که در شهر باران بگیرد و من با سرعت عادی در شهر مثل یه شهروند رانندگی کنم 

این بازی رو نباید با gta مقایسه کرد به دو دلیل این بازی ازش چند نسخه منتشر شده ولی واچ داگز فقط یک نسخه پس جای پیشرفت هنوز باز هست و 2 می دونم خیلی ها ناراحت می شن ولی gta خیلی overrated کافی این رو ( gta overrated ) در گوگل سرچ کنید تا متوجه حرف من شوید 

من بشدت منتظر نسخه ی 2 بازی هستم و اینده ی خوبی رو در این بازی می بینم 

دوستان این ها فقط نظر من هست لطفا به چالش نکشید 

لینک به دیدگاه

از همگی یه سوال دارم :  موقعی که سوار ماشین میشیم ، میشه تیر اندازی کرد؟ هر کاری کردم نمیدونم چرا نشد!!!

لینک به دیدگاه

خلاصه این بازی کلی مارا به خرج انداخت ولی بازم لگ داشتم تو بازی اونم موقع رانندگی

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

با اینکه بازی خوبی بود ولی مقایسه ی این عنوان با بزرگی چون GTA V جفایست در حق این بازی  :D

اوایل بازی اصلا خوشم نیومد و حاتی بعد از چند دقیقه بازی از بازی اومدم بیرون تا اینکه با چند تا ماد و پچ شرایط کمی بهتر شد ، بازی هرچی رفت جلو بیشتر خوشم اومد ( البته هنوزم که هنوزه تو مرحله ی اخر بازی گیر کردم  :D )

در کل انتظارم بیشتر از اینا بود و میتونست خیلی بهتر باشه اما بازم بازی بدی نبود ، یه بازی خوب بود اما نه در حد عالی 

لینک به دیدگاه

به نظر من بازی خوبی بود ولی چون یوبی با تبلیغات های پیاپی و گهگاهی دروغین انتظارات رو بالا برد باعث کم شدن رضایت من از بازی شد.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب نمی شه گفت که واقعا شاهکار بود نه شاهکار نبود ولی بد هم نبود 

من بازی رو اورجینال زبان روسی گرفتم 60 تومان و به راحتی زبانش عوض شد من بیشتر از 160 ساعت بازی کردم یک سری خوبی و یک سری بدی دیدم ( هیچ چیز در دنیا کامل نیست ) 

خوبی های بازی

بعضی از ریزه کاری های بازی جالب بود مثل :

وقتی که شما به شدت با ماشینی بر خورد می کردین و بعد از ماشین که خارج می شدین می دید مردم اطراف در حال فیلم برداری با موبایل و برقراری ارتباط با اطرافیان هستند 

یا npc ها ( امیدوارم درست گفته باشم ) خیلی جالب با محیط ارتباط بر قرار می کردند مثلا وقتی بارون می گرفت مردم درستشون توی جیب و با سرعت بیشتر ( سریع راه رفتن در باران ) در حال رد شد از پیاده رو بودند یا بعضی ها چتر داشتند 

یا بعضی از مواقع می دید پای کسی به جایی گیر می کرد و کنترلش رو از دست می داد و نفر پشتی در هنگام رد شدن از اون مکان پایین رو نگاه می کرد تا ببیند پای اون شخص به چی گیر کرده 

در کل شهر زده بود 

گرافیک عالی بازی خیلی از دوستان می گن بازی لگ داشت افت فرم داشت من هم این ها رو تجربه کردم اما با نسخه ی کرک شده نه اورجینالش نسخه ی اورجینال اپدیت های زیادی برات امده و با نصب اخرین درایور های گرافیکی هیچ لگی در بازی نبود 

بازی در باران یکی از لذت بخش ترین تجربه های من بود مخصوصا با نصب مود the worst 

صدا گذاری به نظر من کامل بود و خوب کار شده بود ولی نه عالی 

داستان بازی خوب بود نه عالی ( جای پیش رفت داشت ) 

اما چیزی که من رو خیلی به سمت بازی کشاند گیم پلی بازی بود گیم پلی واقعا زیبا کار شده بود 

طراحی شهر بسیار عالی و زیبا بود و جزییات خیلی بالا بود 

قابلیت اول شخص در ماشین عالی بود 

هک های بازی جالب بود 

و چیز های دیگر که یادم نیست اشاره کنم 

اما 

قسمت بد 

اول از همه باید تبلیغات رو قرار بدهم که انتظارات مردم رو خیلی بالا برد فکر کنم بزرگترین مشکل بود مثل بازی crysis 3 

وارد شدن داستان در خاکی 

ماشین سواری زیاد جالب نیست ماشین ها سریع نیستند حتی سری پرفورمنس اون حس ماشین قدرتمند رو نمی دهند 

اپتیمایز نبودن موتور بازی و پرشدن 3 گیگ مموری کارت گرافیک در حالت اولترا 

لباس فروشی ها و خرید لباس های تکراری ( فقط تکسچر های رو لباس ها رو عوض کرده بودند  :mad: ) 

مولتی پلیر خسته کننده و حملات hacker ها به شما در بازی که خیلی رو مخ بود 

نخریب پذیری نچندان جالب برای این بازی به این بزرگی 

مراحل فرعی خسته کننده و تکراری 

و موضوع های دیگر 

در کل بازی هم خوب و هم بد بود اما من از بازی راضی هستم و عاشق این هستم که در شهر باران بگیرد و من با سرعت عادی در شهر مثل یه شهروند رانندگی کنم 

این بازی رو نباید با gta مقایسه کرد به دو دلیل این بازی ازش چند نسخه منتشر شده ولی واچ داگز فقط یک نسخه پس جای پیشرفت هنوز باز هست و 2 می دونم خیلی ها ناراحت می شن ولی gta خیلی overrated کافی این رو ( gta overrated ) در گوگل سرچ کنید تا متوجه حرف من شوید 

من بشدت منتظر نسخه ی 2 بازی هستم و اینده ی خوبی رو در این بازی می بینم 

دوستان این ها فقط نظر من هست لطفا به چالش نکشید 

درود

لگ های بازی مربوط به موتورش بودند نه کرک ها -خود یوبی گفته بود که از مشکلات نسخه pc خبر داره پس نمیشه گفت مال کرک بودن که شما فرمودید-کرک کاری نداره به فریم بازی -آپدیت هم دو تا عرضه شد فکر کنم-شما 160 ساعت تو محیط چه میکردی ؟؟من توی اسکایرم 200 ساعت زدم!160 ساعت توی دنیای واج داگز!!!؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

لگ های بازی مربوط به موتورش بودند نه کرک ها -خود یوبی گفته بود که از مشکلات نسخه pc خبر داره پس نمیشه گفت مال کرک بودن که شما فرمودید-کرک کاری نداره به فریم بازی -آپدیت هم دو تا عرضه شد فکر کنم-شما 160 ساعت تو محیط چه میکردی ؟؟من توی اسکایرم 200 ساعت زدم!160 ساعت توی دنیای واج داگز!!!؟؟؟

=))  =))  با گرافیک بازی حال می کردم و فقط با دوستم قسمت the rome رو انتخاب می کردیم و به صورت coop بازی می کردیم حال می داد تنها قسمت خوب مولتی همین بود 

و من اسکایریم رو 60 ساعت توی xbox و 40 ساعت نسخه ی کرکی و 340 ساعت نسخه ی اوریجینال استیم  :eek:  :eek:

من هم اولش لگ داشتم بد که شما مود ها رو دادید درست شد ( یادم رفت این رو اشاره کنم ) ولی اگر سیستم قوی بود لگ ها خیلی کم تر می شد 

لینک به دیدگاه

توروخدا یگی بگه ی مرحله هست چند نقطه زرد رنگ میاد و از اون طرف هم پلیس میریزه تو سر ادم بیاد چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود والا سیستم من که خیلی عالی بود باز مشکلات عدیده داشت که خودمون با مد درستش کردیم و یوبی اصلا خوابش برده بود

لینک به دیدگاه

درود والا سیستم من که خیلی عالی بود باز مشکلات عدیده داشت که خودمون با مد درستش کردیم و یوبی اصلا خوابش برده بود

یوبی مثل EA دوم هست خالی بند و خدمات پس از فروش افتضاح 

من هنوز تو کف کار این مودر هستم یارو خیلی بارش هست 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

الان اگر دوستان هنوز مشکل لگ دارن اخرین مود ورژن 1 همراه با تکسچر های مالدو رو نصب کنن 97 درصد از لگ ها کم می شه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...