رفتن به مطلب

در هنگام خرید کارتهای AMD سری های R9 270 ، R9 280 ، R9 290 و سریهای ایکس مراقب باشید

Recommended Posts

با سلام

یه نفر بگه این چه مارکی بوده تا من نخرم!

اقا msi خاطر جمع هست بخرم یا نه؟ ~x(

فردا میخوام برم ،یک نفر مرام بزاره جواب ما رو بده.

لینک به دیدگاه

من از آقا نوید که فروشنده معتبری هستن R9 290 خریدم به قیمت 1,090 خدا رو شکر فعلا که خوب داره کار میکنه حدود 2 ماهی است :blush:

لینک به دیدگاه

دوستان یکم ما ایرانی ها در مورد بعضی از چیزا اغراق می کنیم که صحیح نیست . خرید کارت های ماین شده به مدت کوتاه و به طور اصولی از یک فرد مطمئن مشکلی پیش نمیاره ینی میتونی یه کارت خوب و خنک رو با پول کمتر خرید کنی.این مورد که آقای حسینی فرمودند در مورد کلاه برداری و دروغ گویی هست که یه کارت کهنه رو جا نو جا بزنه و تحویل مردم از همه چیز بی خبر بده که این خود کاری مجرمانه و زشت هست. کاش میشد آقای حسینی به خاطر این کار از اون مجموعه شکایت می کرد تا درس عبرتی میشد تا دیگه کسی از اعتماد مردم سوء استفاده نکنه ولی متاسفانه باتوجه به شرایط نابسامان حاکم در بازارهای کشور این حرکت رو تقریبا غیر ممکن میکنه در کل از آقای حسینی سپاسگزار هستم که صادقانه سعی میکنه اطلاع رسانی کنه تا خدای نکرده ما تو دام چنین قضایایی نیفتیم

لینک به دیدگاه

اقا حامد اون کارتی که شما از آقا نوید خریدید کلا ماین نشدن اما بنده کارتی از ایشون خریدم که آقا نوید گفتند حدود یک هفته ماین شده ایشون هم مهلت تست دادن کارت هم گارانتی هست و از همه مهمتر آقا نوید فروشنده معتبر و قابل اعتمادی هست پس خرید از ایشون و افراد معتبر به نظر بنده موردی ندارد و دوستان با خیال راحت می تونن با ایشون و دیگر دوستان معتبر معامله کنن و از معامله با این عزیزان راضی باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راه حل ساده است مگر انویدیا مرده؟؟؟؟فعلا خرید این کارت هایAMD را تحریم کنید تا اون کسانی که  پشت پرده هستند دست بردارند هی نگین به به چه قیمتی !!!

همه که مثل اقای حسینی دل رحم نیستند منتظر فرصت هستن

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

پس همونه که میگم تعویض دارید همه میگند نه فقط فروش :-? :-? :-? :eek: :eek: :eek: :eek:خوبه کارتمو عوض نکردم پس دیگه بیخیال میشم :x :x :x

ممنون آقای حسینی از اطلاع رسانی :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

ببینم بعنی کارت های دست دوم نمیشه از ebay  و آمازون خرید ؟؟؟

منظورت اینه که ارزش نداره ؟؟؟

من میخوام اگه شده دوتا R9 280X یا 270X ش رو بخرم ... اونایی که دست دومه رو نخرم ؟؟؟

دوست و دوستان گلم

منظور ما این نبود که کارتی که ماین شده رو نخرید . گفتم بجای نو نخرید

ماین کردن مشکلی برای کارت ایجاد نمیکنه و اگر کسی خواست کارت بخره به عنوان دست دوم بخره و مشکلی نداره دوستان عزیز

لینک به دیدگاه

در روزهای اخیر مشاهده شده که کارتهای AMD سری R9 270 ، 280 ، 290 و سریهای X این گروه به صورت دست دوم و حتی در بعضی مواقع با گارانتی روانه بازار شده اند . لذا پیشنهاد ما این است که یا فعلا از خرید این مدلها صرف نظر کنید و یا حتما با یک شخص کاملا حرفه ای برای خرید این مدلها به بازار بروید .

یه سری از این کارتها به دست ما رسیده و همگی توسط لیون کامپیوتر مرجوع شده اند . به دلایل مختلف ازمعرفی  نام شرکت گارانتی کننده و فروشنده این کالاها معذوریم .

تشکر بابت اطلاع رسانی سودمندتون، اما این چه عذری هست جناب حسینی؟

لینک به دیدگاه

تشکر بابت اطلاع رسانی سودمندتون، اما این چه عذری هست جناب حسینی؟

خواهش میکنم

ولی متوجه سوالتون نشدم ؟

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

ولی متوجه سوالتون نشدم ؟

احتمالا منظور ایشون اینه که چرا  ازمعرفی  نام شرکت گارانتی کننده و فروشنده این کالاها معذورید ؟

لینک به دیدگاه

احتمالا منظور ایشون اینه که چرا  ازمعرفی  نام شرکت گارانتی کننده و فروشنده این کالاها معذورید ؟

به این دلیل که این مسئله از نظر بازار درست نیست .

لینک به دیدگاه

جناب حسینی این مثل همون مین برد هایی هست که مغازه دارای محترم باهاشون اورکلاک میکنن بعد به اسم اک میفروشن؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

لینک به دیدگاه

جناب حسینی این مثل همون مین برد هایی هست که مغازه دارای محترم باهاشون اورکلاک میکنن بعد به اسم اک میفروشن؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

این مسئله بسیار بسیار کم پیش میاد و خیلی خیلی کم دیدیم همچین چیزی رو . اگر چنین اتفاقی بیفته پشت ویترینی هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنن و سپاسگزار آقای حسینی از اطلاع رسانیتون واقعا عالی هست کارتون  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

الان اگه بخوام یه گرافیک کارکرده بگیریم از کجا ماین شدن یا نشدنش رو بفهمم؟

لینک به دیدگاه

الان اگه بخوام یه گرافیک کارکرده بگیریم از کجا ماین شدن یا نشدنش رو بفهمم؟

ماین شدن و یا نشدن مهم نیست به عنوان دست دوم بخرید و حتما مهلت تست بگیرید

لینک به دیدگاه

من 45 روزی میشه کارت رو خریدم ، از اون موقع هم این جور کارت ها پخش بوده ؟ مارک خاصی یا کلا AMD؟

تستی هست انجام بدیم ببینم کارت مشکل داره یا نه ؟؟؟ که اگر کارت مشکل خاصی داره بهشون پس بدیم

لطفا پاسخ بدین

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 45 روزی میشه کارت رو خریدم ، از اون موقع هم این جور کارت ها پخش بوده ؟ مارک خاصی یا کلا AMD؟

تستی هست انجام بدیم ببینم کارت مشکل داره یا نه ؟؟؟ که اگر کارت مشکل خاصی داره بهشون پس بدیم

لطفا پاسخ بدین

دوستان پاسخ بنده را بدید لطفا

دوست عزیز مسئله مطرح شده ربطی به مشکل دار بودن کارتها نداشت

و اگه خودتون هم پست ها رو دقیق مطالعه میکردید متوجه میشدید که مسئله این بود که بعضی از مغازه ها کارت های استفاده شده رو به جای کارت آکبند میفروختند و

بحث مطرح شده هم این بود که در هنگام خرید کارتهای آکبند دقت بیشتری بفرمایید که کارت دست دوم به شما نداده باشند

+ اینکه حد الامکان در خرید کارت های دست دوم هم از فروشنده مهلت تست بگیرید برای 24 الی 48 ساعت! اگه کارت مشکلی داشته باشه در همون مدت نشون میده

و همینطور که فرمودید 45 روزه دارید از کارت استفاده میکنید و اگه کارتتون مشکل دار بود تا الان که چه عرض کنم در همون 1-2 روز اول حتی گیم هم نمیتونستید بازی کنید پس نیازی به نگرانی نیست

تست خاصی هم که گفتید معرفی کنیم تستهای شبیه ساز محیط بازی هستند و اگه شما راحت دارید بازی میکنید و مشکلی ندارید یعنی کارتتون مشکلی نداره

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسخ از دوستان خوب انجمن

راستش من زیاد استفاده نکردم چون پاورم برا کارت کم بود !

ولی تو کرایسیس 3 مرحله اول رو کشتی 30 فریم داشتم فقط ! ولی وقتی میرم تو ساختمون 55-60 میشه!

تو فار کری 3 رو الترا 40 تا 55 فریم داشتم  

تو واچ داگز رو utlra 30-55 فریم داشتم

فریم ثابت تو هیچ بازی ندارم !!!

تو تست gpuz قسمت رندرش قسمت 12v ولتاژ 11.63 هست !!

حالا نمیدونم به خاطر پاور 650 هست شاید مناسب نباشه یا خدایی نکرده کارت مشکل داشته باشه

اینا عادی هست؟!!

پس اگر کارت مشکل داشت اصلا بازی اجرا نمیشد و مشخص میشد ؟

پس خیالم راحت باشه ؟

مخلص دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت پاسخ از دوستان خوب انجمن

راستش من زیاد استفاده نکردم چون پاورم برا کارت کم بود !

ولی تو کرایسیس 3 مرحله اول رو کشتی 30 فریم داشتم فقط ! ولی وقتی میرم تو ساختمون 55-60 میشه!

تو فار کری 3 رو الترا 40 تا 55 فریم داشتم  

تو واچ داگز رو utlra 30-55 فریم داشتم

فریم ثابت تو هیچ بازی ندارم !!!

تو تست gpuz قسمت رندرش قسمت 12v ولتاژ 11.63 هست !!

حالا نمیدونم به خاطر پاور 650 هست شاید مناسب نباشه یا خدایی نکرده کارت مشکل داشته باشه

اینا عادی هست؟!!

پس اگر کارت مشکل داشت اصلا بازی اجرا نمیشد و مشخص میشد ؟

پس خیالم راحت باشه ؟

مخلص دوستان

میزان فریم نا متعادل در کل در amd طبیعیه نسبت به انویدیا  و در سری های 5000 و 6000 و 7000 هم بوده و هست (االبته تاثیر درایور هم میتونه باشه)

اون gpuz هم که 12 ولت روی 11.63 هست به خود کارت ربطی نداره و مال پاور هست (البته نه اینکه پاور مشکل داشته باشه , گاهی اوقات فقط سنسورهاشون درست ولتاژ رو گزارش نمیکنند)

فریم ها میشه گفت عادی هست من هم همون فریمها رو اندکی بیشتر در واچ داگز و کرایسیس داشتم با کارت asus dcu2 290x که قبلا خودم داشتم(البته یه سری گزینه های گرافیکی هستند که تغییر دادنشون به شدت روی میزان فریم تاثیر داره) میزان انتی الیازینگ و.... وقتی گفته میشه میذارم روی الترا هم ممکنه با الترا گذاشتن دیگران فرق کنه و خودشون روی همون الترا یه سری چیزای دیگه رو افزایش بدن... مثلا در کرایسیس مسلما" با AMD وقتی موقع بازی در فضاهای باز هستید افت فریم خواهید داشت نسبت به زمانهایی که در جاهای بسته و با ابجکت ها و ایتم های قابل مشاده کمتری هستید

اگر کارت مشکل داشت :

1. افت فریم هاتون یا بسیار بسیار شدیدتر بود.. مثلا من یک کارت مشکل دار هم دارم مدل 290 که در Grid و این بازیها فقط 17 فریم میده :دی

2. دماش بسیار نا مناسب میبود (که البته 290 و 290 رفرنس به شدت داغ هستند خودشون و بهتره که پروفایل فن دستی بچینید) و دما تا 94 هم بره طبیعی به حساب میاد 

3. و حتی ممکنه که اصلا بازیها رو باز نکنه مثل همین کارتی که من الان گرفتم برای بررسی و تعمیرش اگه بشه.... مثلا Grid رو 17 فریم میده اما Farcry3 و MOTO GP رو اصلا باز نمیکنه در حالی که همه تست های 3dmark11 و Heaven رو پاس میکنه

4. کارت خراب اصلا ممکنه کار نکنه به طور کلی (یعنی تصویر نده و یا اینکه در ویندوز نشه براش درایور نصب کرد و در واقع شناخته نمیشه)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اقا فرجام مخلصتیم

مرسی منو از سکته ناقص نجات دادی

دما کارتم تو واچ داگز 70 و خرده درجه میشد ترسیدم چیزی بشه ولی میگید تا 94 عادی هست :)

{ دکمه تشکر یا لایک هم نیست تشکر کوچیکی کرده باشم }

لینک به دیدگاه

ی سوال چرا کارت های amd رو میشه واسه ماین استفاده کرد

و ماینیینگ چه پولی توش داره؟

لینک به دیدگاه

ما که نه ماینریم نه اورکلاکر... البته فعلا ... پس فعلا از خر شیطون واسه کارت گرافیک بیایم پایین و پولمو بدیم واسه ابزار های تعمیراتی مثل بلوور و ... چطوره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...