رفتن به مطلب

تعویض کارت گرافیک msi GTX670 power edition/OC با R9 280X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان بزرگوار فروم

همانطور که ازعنوان پیداست قصد تعویض کارت گرافیکم  با مدلی که خدمتتون عرض کردمو دارم، کارت درحد اک است نزدیک دو ماه روسیستم بوده اونم درحد وبگردی وبازی فیفا، کارت متاسفانه از همون روز اول که گرفتم گارانتیش تموم شده بود،هدف از تعویض هم فقط قصدم اینه که یه سری هم به کارتهای AMD بزنم چون به گفته دوستان سری جدید کارتهای ای ام دی بیشتر به دردبازی کردن میخوره فقط میخوام کارت خنکی باشه جون اینی که الان دستمه واقعا" کارت خنکی هست، اولویت تعویض هم به ترتیب با 

asus

giga

msi

sapphire

دوستان اگه موردی سراغ دارند با اعلام مبلغ مابه التفات بفرمایند ممنون میشم. فرمایشی بود درخدمتتون هستم.

عکس هم انشالله فردا قرار داده خواهدشد.

post-11116-0-46122400-1407353809_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mohammad.amin89
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من 280X ندارم ولی اگر قصد فروش این کارت روداشتید میتونیم راجع بهش گفتگو بکنیم

لینک به دیدگاه

کارت خودتون رو قیمت گذاری کنید، اینطوری راحت تر به نتیجه میرسید تا اینکه با پست دوستان به یک نتیجه ی نسبی برسید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید .

پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...