رفتن به مطلب

کمک برای مدینگ کیس Farasoo

اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای باز کردن پرچ همون پیچ گوشتی و چکش! یا ببر برات بازشون کن ، هزینه ای هم نداره. با دریل میشه اما جای پرچا خراب میشه که بعد باید پرچای بزرگتری رو بزاری.

لینک به دیدگاه

برای باز کردن پرچ همون پیچ گوشتی و چکش! یا ببر برات بازشون کن ، هزینه ای هم نداره. با دریل میشه اما جای پرچا خراب میشه که بعد باید پرچای بزرگتری رو بزاری.

آره.با همون پیچ گوشتی و چکش باز کردم.با دریل هم خیلی سخت بود.

والا محله ی ما دزد بازاره.برا باز کردم پرچ اندازه یه کیس پول میگیرن.به جان شما!:wacko:

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

دوستان به یک مشکل فنی برخوردم.

من پرچ هارو باز کردم و سینی زیر مادر بورد رو برداشتم و چرخوندم ولی الان مشکلی که وجود داره اینکه الان سمت راست چپ کیس بازه درحالی که سمت راست کیس توسط میز پوشونده میشه و دیده نمیشه.

کسی ایده ای برا درست کردنش نداره؟

لینک به دیدگاه

زدن کیس به دیوار و پشت مانیتور. کاری که خودم می خوام انجام بدم و راحت شدن از دست رسی بچه ها.

الان چندتا عکس طرح میزارم نظر بده ببین چطوره؟

دو حالت وجود داره که 1- بدم با لیز روی کیس ببرن و بعد پشتش شیشه بزارم

2- یه مربع خودم با سنگ جت ببرم و شیشه بزنم و بعد با برچسب طرح رو بزنم و رنگ کنم و برچسب رو بکنم !

حالت اول 40-50 تومن حالت دوم 10 تومن !  البته حالت اول خیلی تمیز در میاد.

لینک به دیدگاه

طرح جلو کیس که می خوام روی فنس درش بیارم. یعنی رنگش کنم. زمینه سیاه و طرح سفید که با برچسب درش میارم برای رنگ کردن.

http://www.uploadax.com/viewer.php?file=45658111748229970518.jpg

طرح کنار که دو حالت برای کار کردن داره که گفتم .

http://www.uploadax.com/viewer.php?file=09321575768800569028.jpg

سایر طرح ها :

http://www.uploadax.com/viewer.php?file=66821114896981119116.jpg

http://www.uploadax.com/viewer.php?file=80261927018193013543.jpg

http://www.uploadax.com/viewer.php?file=15714787090935435597.jpg

لینک به دیدگاه

من میزم یه طوریه که پشت مانیتورهم دیوار نیست و چوبه ایده ی دیگه ای ندارید؟

لینک به دیدگاه

باید جای سینی مین رو عوض کنی پس. فقط سینی رو باز کن و اون ور پرچ یا پیچش کن. تا معکوس شدن کیس خراب نشه. همش رو باز کردی دیگه؟

لینک به دیدگاه

الان فکر تلق اومده به زهنم به جای شیشه !

فقط یه چیزی که هست. فاصله بینشون رو چکار کنم؟ یکم فاصله بین شیشه یا تلغ و در کنار کیس میوفته. اون رو چکار کنیم؟ باید دقیق برش بدیم؟ و جا بزنیم؟ بعد چطور جا بزنیم که تابلو نباشه؟ یعنی پیچ و .... مشخص نباشه.

لینک به دیدگاه

باید جای سینی مین رو عوض کنی پس. فقط سینی رو باز کن و اون ور پرچ یا پیچش کن. تا معکوس شدن کیس خراب نشه. همش رو باز کردی دیگه؟

خودم هم همین فکر رو کردم٬ولی نمیشه چون سوکت های مادر برد و کارت گرافکیک با پنل پشتی منطبق نمیشه و مشکل پیش میاد.تو پست بعد عکس مشکل پیش اومده رو میزارم.

لینک به دیدگاه

تو عکس یه دقت بکنید می بینید سوکت هاس مادربرد و کارت گرافیک در خلاف جهت پنل پشت قرار گرفتند.

post-16391-14074175916195_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

الان فکر تلق اومده به زهنم به جای شیشه !

فقط یه چیزی که هست. فاصله بینشون رو چکار کنم؟ یکم فاصله بین شیشه یا تلغ و در کنار کیس میوفته. اون رو چکار کنیم؟ باید دقیق برش بدیم؟ و جا بزنیم؟ بعد چطور جا بزنیم که تابلو نباشه؟ یعنی پیچ و .... مشخص نباشه.

دوست عزیز از نظر من بهترین چیز یه پلکسی با ضخامت متوسطه.چون احساس میکنم تلق همونطور که گفتید ضایع میشه و شیشه هم خیلی آسیب پذیره و به علاوه سنگین هم هست.

لینک به دیدگاه

تو عکس یه دقت بکنید می بینید سوکت هاس مادربرد و کارت گرافیک در خلاف جهت پنل پشت قرار گرفتند.Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

کل کیس رو کله پا کنی چطور؟ بعد پنل بالایی رو بزار پایین و پایینی رو بزار بالا . جهتم عوض میشه. معکوسم میشه.

لینک به دیدگاه

تو عکس یه دقت بکنید می بینید سوکت هاس مادربرد و کارت گرافیک در خلاف جهت پنل پشت قرار گرفتند.Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

کل کیس رو کله پا کنی چطور؟ بعد پنل بالایی رو بزار پایین و پایینی رو بزار بالا . جهتم عوض میشه. معکوسم میشه.

باز هم تفاوتی نمیکنه.

کاررو یکی دو ساعت پیش تموم کردم.بعدا که تاپیک مدینگ رو زدم میگم چیکار کردم.

راستی شما گفتید آشنا دارید برا برش.میشه همینجا یا تو پخ آدرسش رو بدید؟

لینک به دیدگاه

من آبادانم !

اینجا دوستم شرکت تبلیغاتی داره و ابزارالات و مهارت تکمیل در اختیارم هست!

دریل و عمود بور و دستگاه پرچ و سنگ جت و ..... .

اگر طرحی مدنظرت هست بگو تا اگر بشه بدم برات طراحی کنن، کمترین کاری که براتون میتونم انجام بدم.

دوستان متخصص نمیدونم چرا کم لطفی میکنن، اگر کسی که قبلا انجام داده بود راهنمایتون می کرد شاید این مشکل پیش نمیومد، البته جذابیت کار به همین مشکلاتش هست.

مثلا طرح کلیمون رو میگفتیم و اشکالات محتمل رو میگفتن یا طرح رو بهبود میدادن.

لینک به دیدگاه

من آبادانم !

اینجا دوستم شرکت تبلیغاتی داره و ابزارالات و مهارت تکمیل در اختیارم هست!

دریل و عمود بور و دستگاه پرچ و سنگ جت و ..... .

اگر طرحی مدنظرت هست بگو تا اگر بشه بدم برات طراحی کنن، کمترین کاری که براتون میتونم انجام بدم.

دوستان متخصص نمیدونم چرا کم لطفی میکنن، اگر کسی که قبلا انجام داده بود راهنمایتون می کرد شاید این مشکل پیش نمیومد، البته جذابیت کار به همین مشکلاتش هست.

مثلا طرح کلیمون رو میگفتیم و اشکالات محتمل رو میگفتن یا طرح رو بهبود میدادن.

می خوای در کیس رو براتون بفرستم ببرید؟:rolleyes::blink:آخه اینجا خیلی زیاد میشه.حد اقل ۶۰ تومن میشه یه برش.هزینه ی پست که زیاد نمیشه.:D

والا مند اینجا دم دستگاه ندارم.اگه بیاید ببینید با چه بد بختی کیس رو سرهم کردم و بستم گریتون در میاد.

اگه ایده ی راحتی دارید خوش حال میشم پخ بزنید.

لینک به دیدگاه

یه کاری که تو یکی از ویدیوها دیشب دیدم ، انگار میشه با دریلم برید، مته مخصوص می خواد با این صفحه های انگشتی! باید برم ابزار فروشیا ببینم گیرم میاد.

انشالله فردا یه کاری دارم اگر درست شد شروع میکنم به کار کردن و تاپیک خودم رو میزنم. انشالله از راهنمایی و کمک شما و دوستان دیگه هم استفاده کنم.

لیزر اگر نمی خواین طرح بزنین لازم نیست، با خیلی دیگه از ابزارها میشه مستقیم برید. تو یوتیوپ یه عالمه ویدیو هست که حتما نگاه کنید.

راستی وقتی می خوان برش بزنن اول چسب میزنن، قضیش چیه؟

لینک به دیدگاه

یه کاری که تو یکی از ویدیوها دیشب دیدم ، انگار میشه با دریلم برید، مته مخصوص می خواد با این صفحه های انگشتی! باید برم ابزار فروشیا ببینم گیرم میاد.

انشالله فردا یه کاری دارم اگر درست شد شروع میکنم به کار کردن و تاپیک خودم رو میزنم. انشالله از راهنمایی و کمک شما و دوستان دیگه هم استفاده کنم.

لیزر اگر نمی خواین طرح بزنین لازم نیست، با خیلی دیگه از ابزارها میشه مستقیم برید. تو یوتیوپ یه عالمه ویدیو هست که حتما نگاه کنید.

راستی وقتی می خوان برش بزنن اول چسب میزنن، قضیش چیه؟

من که تقریبا ۵۰٪ کاررو تموم کردم.

یوتیبوب؟استغفرالله.خخخخ.

خب چی سرچ کنم؟من خودم از خدامه کارم به اینجور آدما گیر نباشه حودم کارمو راه بندازم.

لینک به دیدگاه

case moding بزن ، خیلی ویدیو گذاشتن. یه دریل گیر بیار و بعد از این انگشتی ( فکر کنم اسمش این باشه) بگیر و هر چی دلت خواست ببر !

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

case moding بزن ، خیلی ویدیو گذاشتن. یه دریل گیر بیار و بعد از این انگشتی ( فکر کنم اسمش این باشه) بگیر و هر چی دلت خواست ببر !

اوکی‌.الان سرچ میکنم ببینم چی گیرم میاد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون ویدئو رو دیدم.برا اینکار به دوتا مشکل برمی خوریم.

اول اینکه اون مته ای که داشتم چیز خاصی بوپ و بعید میدونم راحت بشه گیرش آورد.

دوم اینکه دریلی که ازش استفاده میکرد دورش پایین بود.بعید میدونم با دریل های عادی ما بشه اینکارو کرد.به نظرم باید از این دریل های دور پایین داشت.مثل اونهایی که باهاشون پیچ سفت میکنن.

لینک به دیدگاه

دوم اینکه دریلی که ازش استفاده میکرد دورش پایین بود.بعید میدونم با دریل های عادی ما بشه اینکارو کرد.به نظرم باید از این دریل های دور پایین داشت.مثل اونهایی که باهاشون پیچ سفت میکنن.

احتمالا بشه گیر اورد. دنبالش میگردم. فردا دارم میرم اهواز اونجا رو میگردم.

دریل با تغییر دور دارم ! تازه گرفتم !!! :) :) :) نشد سنگ جت. !  نشد .... نشد نداریم اصلا.

اگر گیر بیاد خیلی خوبه ، چون خیلی کار میشه کرد باهاش. مته مهمه ، اون انگشتیا که خیلی هست.

لینک به دیدگاه

احتمالا بشه گیر اورد. دنبالش میگردم. فردا دارم میرم اهواز اونجا رو میگردم.

دریل با تغییر دور دارم ! تازه گرفتم !!! :) :) :) نشد سنگ جت. ! نشد .... نشد نداریم اصلا.

اگر گیر بیاد خیلی خوبه ، چون خیلی کار میشه کرد باهاش. مته مهمه ، اون انگشتیا که خیلی هست.

چه حالی دارید! تا اهواز میرید؟

من تا دو خیابون اونورتر که مرکز این چیزاست حال ندارم برم!اگه گیر آوردید اسمشو بگید.

در‌ ضمن دریل من هم درجه بندی داره و رو کمتری حاتش هم نمیشه اینکارو کرد.

بهتره ببرم برا CNC.

لینک به دیدگاه

دارم میرم بخاطر کاری

اونجا رو هم میگردم دیگه

حال نداشته باشی که نباید اصلا بری دنبال اینکار !!

حال زیادی دارم می خوام خالیش کنم ! فقط فردا زد حال نخورم که کلا همه چی پر میشه. :crying:

لینک به دیدگاه

دارم میرم بخاطر کاری

اونجا رو هم میگردم دیگه

حال نداشته باشی که نباید اصلا بری دنبال اینکار !!

حال زیادی دارم می خوام خالیش کنم ! فقط فردا زد حال نخورم که کلا همه چی پر میشه. :crying:

حال که دارم.سوالم این بود که میخواید تا یه شهر دیگه برید؟

راستی من یه دو سه تا فن میخوام.میدونید کدوم سایت قیمت مناسبه؟سایت چاره تنوع بالایی داره ولی قیمتاش یکم بالاتره.

لینک به دیدگاه

منم فن می خوام

دوتا داشتم ، گم شدن!

بهترین کار خرید دست دو تمیز هست. چون قیمت فنای خوب بالاست. همین لیون تنوع خوبی داره. اما خوب ، هر چیز خوب گرونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...