رفتن به مطلب

ملاقات با شیطان مقیم 1 در PC اینبار ریمستر

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود برهمه دوستان

همانطور که اطلاع داریدسری Resident evil  افسانه ای که به گمان خیلی ها جز مهمترین سری های بازی تاریخ هستند  کمی با افول روبرو شدند-البته تا قسمت 5 همه چیز عالی بود و قسمت 6 خیلی بازی رو بد نام کرد-خوب سالهای سال است که طرفداران سری از کپکام خواسته اند تا بازی های قسمت 1و2و3  رو براشون روی سیستم های جدید مخصوصا PC به خاطر عدم محدودیت حافظه و توان بالای پردازنده ها و انعطاف پذیری درایور ها عرضه کنه -خوب کپکام هم به نداها پاسخ داد و RE 4 رو که یکی از بهترین Re های تاریخه برای Pc عرضه کرد که کارشون هم خوب بود و بازی بدون مشکل اجرا میشد و خیلی خوب هم فرایند بازسازی  و ریمستر شدن به HD  روی آن انجام شده بود -رزیدنت اویل 1  و بازی نسخه Outbreak هم توسط مدرها و گیمر ها دستکاری شده بود و نسخه های نینتندو آنها توسط برنامه شبیه ساز دلفین که بازی های نینتندو رو روی pc اجرا میکنه ،اجرا یمشد منتها چون شبیه ساز  بازی رو اجرا میکرد مشکلاتی مثل عدم تنظیم درست و حسابی ،مشکلات افت فریم حتی روی سخت افزار های فوق قوی و .....وجود داشت و مشکلات درایور ها هم با برنامه دلفین بر دردسرها میافزود -

دیروز کپکام  رسما اعلام کرد که بازی نسخه یک شاهکار شینچی میکامی برای PC  به صورت HD , و بازسازی شده و با پشتیبانی از واید اسکرین ها و رزولوشن 1080  در سال 2015 عرضه خواد شد که این خبر خوبی است چون احتمال زیاد باید منتظر نسخه 2  فوق محبوب و نسخه 3  نوستالژیک بررروی Pc   باشیم -خیلی خوشحالم که این کلاسیک های همیشه مدرن بالاخره بازسازی شده با گرافیک در خور شان شون برای Pc  دردسترس خواهند بود و همه میتونیم یک تجدید دیدار اساسی با بازی هایی که یک عمر باهاشون خاطره داشته باشیم بکنیم.

رزیدنت اویل یک  که بنیان و اساس بازی های ترسناک /بقا رو بنیان گذاشت توسط شینجی میکامی در استودو کپکام ژاپن  درسال 1996 ساخته شد این بازی آنقدر مهم  واثیر گذار بود که تا همین امرزو به باز یهای سبک وحشت و با دوربین سوم شخص میگن سبک رزیدنته!!

این نسخه پورت نسخه گیم کیوب نینتندو  است که خود آن در سال 2002 برای کنسول نینتندو از کنسول ps1 پورت شده بود و بعدا برای Wii هم پورت شد درواقع این پورت چهارم  بازی است از Ps1  به گیم کیوب  و بعد به wii , و حالا هم pc-

نسخه pc  و کسنول های جدید 1080 خواهند بود و کنسول های نسل قبل هم 720 بازی رو اجرا خواهند کرد وهنوز صحبتی از فریم بازی نشده و لی صدای 5.1 کاناله پشتیبانی خواهد شد.ضمنا تاریخ عرضه احتمالا در اویل 2015 و شاید حتی تعطیلات کریسمس2015 باشد.

xcwhzxy2hcd2ov3wb6i.jpg

شما قادرید در ratio تصویری 4:3 مثل کنسول های قدیم با بافت های قدیم بازی کنید یا اینکه در واید 16:9 ریمستر شده

دوربین بازی هم کمی تغییر داشته و کمی دینامیک تر شده و قادره شما د رمحیط های بازی تعقیب کنه -بخش های زاویه ثابت هم کمی تغییر داشته اند و حس و حالی سه بعدی تر بخود گرفته اند.

vnhnheuva2otqqd3rz3.jpg

کنترل بازی کاملا با کنترلر های مدرن سازگار شده و جهت حرکت با انالوگ ها به راحتی انجام میشود -نسخه کنترلر مدرن هم برای راحتی بهتر ایجاد شده است.

اولین تصویر بازی ریمیک درمجله فامیتسو نشریه معتبر بازی دیده شد.

با هم چند تا عکس خاطره انگیز بازی رو  از نسخه جدید  میبینیم.

jt76t38ylf2sljjj4yi.jpg

omxll5xcm01t6akxiyh.jpg

5oznyml24cir0u2motr8.jpg

zunbrcaskdubs9wf227.jpg

8a96cvqh2oqo9kubpuur.jpg

8khapxx2incy008pjqy.jpg

gxyb5151cuuvfckalms.jpg

z29wcfnu6yb48d7c9pfe.jpg

gsj6j2m8w308jyn28yd.jpg

موفق باشید

رضا قاسمی

لینک به دیدگاه

من وقتی اویل 6 اومد قبلش داشتم شماره 5 رو بازی میکردم اصلا نتونستم با 6 کنار بیام ولی الان دارم بازیش میکنم شاید لذت بی وصف شماره 1 تا 3 رو نداشته باشه ولی از بعد داستان تعداد ماجرا و شخصیت ها خیلی خوبه به جز گیم اسپوت هم همه سایت ها نمره خوب بهش. دادن سناریوی لیون ترسناک تره سناریوی کریس مثل شماره 5 کال او دیوتی زامبیه و..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا یادش بخیر با اینکه دوست داشتم شماره سه رو بازسازی می کردن اما این سری هم قشنگیای خودشو داشت مخصوصا این مار که خیلی کشتنش چالش داشت اگه درست بازی نمی کردی شاید تیرت تموم میشد ماره بیخیال نمی شد بره!  :laughing: یادمه دفعه اول دسته خالی رفتم تو با یخشاب تیر کم بود تو این بازی باید بهینه بازی می کردی و اکثرا اگه میشد دشمنو می پیچوندیش...  :laughing:

اون اشپزخونه هم عکسش مال اونموقعیه این یارو یهو میپره بقلت میکنه...  :x

بازم گلی به جمال سری های قدیمیش و گرنه  5و6 که اصلا بدرد نمی خوردن بازم 5 چون جنگ با وسکر بود جالب بود ... :big hug:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

:clapping: یادش به خیر  رزیدنت1.2.3 که واقعا کولاک بود مخصوصا 2.3 بعضی وفتها با امولاتور2.3  روبازی میکنم واقعا ترسناک بود الان بازی ها از نظر گرافیکی پیشرفت زیادی دارن ولی بیشتر اکشن شدن تا ترسناک همون قدیمی ها خیلی خوب بودن

لینک به دیدگاه

من فقط  6 رو بازی کردم مرده ها دنبالم کردن تو قبرستون ترسیدم پاکش کردم =))

لینک به دیدگاه

یادمه تو Evil 5 با نا امیدی داشتم با باس آخر می جنگیدم با تیر آخر هفت تیر کشتمش اگر نمی مرد امیدی نبود  ^_^

لینک به دیدگاه

عکساشو دیدم من این بازی رو 2 بار تمومش کردم فک نکنم دیگه بخوام بازیش کنم خودشم تغییر خاصی ندادن فقط واسه پی سی دادنش زحمت کشیدن :|

لینک به دیدگاه

آقای قاسمی شما اون the evil within رو نقد کن خیلی بازی بکریه به نظرم به خصوص نقد شما اشتیاق واسه تجربه شو زیاد میکنه

لینک به دیدگاه

آقای قاسمی شما اون the evil within رو نقد کن خیلی بازی بکریه به نظرم به خصوص نقد شما اشتیاق واسه تجربه شو زیاد میکنه

داداش کسی جرات میکنه نقدش کنه کاورش را ببینی از وحشت دیونه میشی کارای شینجی کار نیست شاهکاره پدر بازیهای ترسناکه :-SS :-SS :devilish: :devilish: 8-X 8-X 8-X 8-X

لینک به دیدگاه

داداش کسی جرات میکنه نقدش کنه کاورش را ببینی از وحشت دیونه میشی کارای شینجی کار نیست شاهکاره پدر بازیهای ترسناکه :-SS :-SS :devilish: :devilish: 8-X 8-X 8-X 8-X

نه آقای قاسمی نقداش بی نظیره خیلی زیبا نقد می کنن این بازی هم به گفته خود میکامی میخواد ما رو تا مرگ وحشت زده کنه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اولین بازی که رو اولین کنسولم بازی کردم این بود

انقدر هم میترسیدم جرات نداشتم توی راهروی سگ ها برم :)

اونایی که بازی کردن اون موقع ها درک میکنن :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

نه آقای قاسمی نقداش بی نظیره خیلی زیبا نقد می کنن این بازی هم به گفته خود میکامی میخواد ما رو تا مرگ وحشت زده کنه 

حتما د رحال آماده سازی مقدمات  نقد EVIL WITIN هستم مطالب زیادی جمع اوری کردم دارم مطالعه میکنم که  مجله فامیتسو چیز های جالبی قراره بگه درباره بازی  آماده بشه حتما تاپیک میزنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...