رفتن به مطلب

بحث در مورد نسل سوم اینترنت ایرانسل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

همونطور که خیلی از شما دوستان می دونید نسل سوم اینترنت شرکت ایرانسل هم راه افتاده و در بعضی مناطق تهران و قم (مثل منطقه ما) و شاید خیلی جاهای دیگه به صورت آزمایشی فعال شده!

دوستانی که تجربه ای از این اینترنت دارند می تونند بحث هاشون در این مورد رو اینجا به اشتراک بگذارند! 

با تشکر از همکاری دوستان

لینک به دیدگاه

ﻭاﻻ ﭘﻴﺎﻣﻜﺶ ﻛﻪ ﺑﺮاﻣﻮﻥ اﻭﻣﺪﻩ ﻭﻟﻲ ﺧﺒﺮﻱ اﺯ ﺧﻮﺵ ﻧﻴﺴﺖ.

ﺳﻤﺖ ﻣﻴﺪﻭﻥ ﺧﺮاﺳﻮﻥ ﻫﻢ ﻓﻌﺎﻝ ﺷﺪﻩ??

لینک به دیدگاه

والا تو بخش اپراتورهای موبایل گوشی من که گزینه irancell. 3g فعال شده! الان داشتم لابه لای خبرها می گشتم و یه جایی خوندم که مدیرعامل شرکت ایرانسل (فکر کنم مدیرعامل بود) اعلام کرده که هزینه های اینترنت نسل سوم هم فعلا همون هزینه های اینترنت نسل قبلی خواهد بود! حالا اگر دوستان در این مورد نظری دارند مطرح کنند! 

اینطور که از خبرهای جسته و گریخته شنیده میشه فعلا سرعت اینترنت نسل سوم ایرانسل سرعتی فضایی هست که گهگاهی به سرعت دانلود یک و نیم مگ هم میرسه! بله سرعت دانلود یک ونیم مگ!

البته این هنوز ابتدای کار هست و معمولا شرکت ها (مخصوصا در ایران) در ابتدای کارشون برای تبلیغات و جذب مشتری بیشتر سرعت های بسیار بالایی رو ارائه می دن! امیدوارم این یه مورد جزو موارد قبلی نباشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا تو بخش اپراتورهای موبایل گوشی من که گزینه irancell. 3g فعال شده! الان داشتم لابه لای خبرها می گشتم و یه جایی خوندم که مدیرعامل شرکت ایرانسل (فکر کنم مدیرعامل بود) اعلام کرده که هزینه های اینترنت نسل سوم هم فعلا همون هزینه های اینترنت نسل قبلی خواهد بود! حالا اگر دوستان در این مورد نظری دارند مطرح کنند!

اینطور که از خبرهای جسته و گریخته شنیده میشه فعلا سرعت اینترنت نسل سوم ایرانسل سرعتی فضایی هست که گهگاهی به سرعت دانلود یک و نیم مگ هم میرسه! بله سرعت دانلود یک ونیم مگ!

البته این هنوز ابتدای کار هست و معمولا شرکت ها (مخصوصا در ایران) در ابتدای کارشون برای تبلیغات و جذب مشتری بیشتر سرعت های بسیار بالایی رو ارائه می دن! امیدوارم این یه مورد جزو موارد قبلی نباشه!

آقا معلومه هزینه ی بیشتری میگیرن.

ایرانسل عاشق چش و ابرو ی ما نیست که هزینه کنه و 3g راه بندازه و آخر هم پول اضافه نگیره!صد در صد پول میگیره.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

اولش سرعت زیاد میدند بعدش کم می‌کنند. همین اینترنت قبلیشون خدا تومن پول براش می‌گرفتند چه برسه به این. تازه فکر کنم برای سرعت‌های بالا باید مدارک لازم برده بشه مثل رایتل

لینک به دیدگاه

شما کجایید؟

من تو پاسداران و نارمک و لویزان امتحان کردم همچین چیزی نبود.میدونید تو کدوم مناطق فعال شده؟

لینک به دیدگاه

من یه بار دیگه تو لویزان تست کردم.وصل میشه ولی ثبات نداره.یه لحظه میزنه 3G بعد دوباره میزنه E.

لینک به دیدگاه

بله یه سری مناطق و مراکز دولتی در تهران مثل اینکه فعال شده که خبرش توی اکثر سایتا هست!

اما اینجا توی شهر قم فعال هست و سرعت عالی هم داره!

لینک به دیدگاه

اینجا ک پوشش  3g ایرانسل نداریم ولی ی سایتی خوندم تست کردن انگار سرعتش خیلی خوبه

http://www.gsm.ir/news/show/23572/%D8%AA%D8%B3%D8%AA+%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C+%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA+3G+%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84+%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D9%85+

ویرایش شده توسط ALCATRAZ
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...