رفتن به مطلب

نصب ویندوز روی سیستم جدید خریداری شده

iman90
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام امروز سیستم زیر رو برای کسی خریدم ( البته اسمبلش با فروشنده بود و همانطور که پیشبینی میکردم چرت و پرتی جمعش کرد)

در حاشیه باثید بگم که آقای حسینی امروز ساعت دو نیم ظهر پاساژ ولیعصر اومدم ولی گفتند که مسول فروشمون نیستند و دیر رسیدید

cpu intel core i 7 4790 
Mb Giga z97x sli 
Ram 4*2=8Gig 2400 cl11 Gskill
Vga 760 SC  2G  EvGA
HDD WD Blue 1 T
SSD 128G 720 Transent
Power  800GS Corsair
Case ASSiSSANT XIGMATEX
DVDW Pioneer

قیمت کل 4420

حالا میریم سر مشکلاتش!!!!!!!!!
وقتی روشنش میکنم بعد از 10 ثانیه مانیتور روشن میشه و یکدفعه صفحه ویندوز میاد.  یکم عجیب نیست؟ یعنی بخاطر SSD هستش؟
توی کامپیوتر های قبلی وقتی ری استارت میکردیم دکمه Delete رو چندین بار میزدیم تا سیستم رو برای نصب مجدد ویندوز تنظیم کنیم.
برای این سیستم باید چکار کنم؟
در ضمن هارد یک ترابایت سیستمم هم در مای کامپیوتر قابل رویت نیست!!!!

اینم یه تصویر از نرم افزارspeccy

Operating System
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
CPU
Intel Core i7 4790 @ 3.60GHz 37 °C
Haswell 22nm Technology
RAM
8.00GB Dual-Channel DDR3 @ 799MHz (11-11-11-28)
Motherboard
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-SLI-CF (SOCKET 0) 28 °C
Graphics
F700B (1024x768@85Hz)
Intel HD Graphics 4600 (Gigabyte)
2047MB NVIDIA GeForce GTX 760 (EVGA) 36 °C
Storage
119GB TS128GSS D720 SCSI Disk Device (SSD) 35 °C
931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA) 36 °C
Optical Drives
PIONEER DVD-RW DVR-221L SCSI CdRom Device
Audio
Realtek High Definition Audio

کمکم کنید

ویرایش شده توسط USER1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام امروز سیستم زیر رو برای کسی خریدم ( البته اسمبلش با فروشنده بود و همانطور که پیشبینی میکردم چرت و پرتی جمعش کرد)

در حاشیه باثید بگم که آقای حسینی امروز ساعت دو نیم ظهر پاساژ ولیعصر اومدم ولی گفتند که مسول فروشمون نیستند و دیر رسیدید

cpu intel core i 7 4790 

Mb Giga z97x sli 

Vga 760 SC  2G  EvGA

HDD WD Blue 1 T

SSD 128G 720 Transent

Power  800GS Corsair

Case ASSiSSANT XIGMATEX

DVDW Pioneer

قیمت کل 4420

وقتی روشنش میکنم بعد از 10 ثانیه مانیتور روشن میشه و یکدفعه صفحه ویندوز میاد.  یکم عجیب نیست؟ یعنی بخاطر SSD هستش؟

توی کامپیوتر های قبلی وقتی ری استارت میکردیم دکمه Delete رو چندین بار میزدیم تا سیستم رو برای نصب مجدد ویندوز تنظیم کنیم.

برای این سیستم باید چکار کنم؟

اینم یه تصویر از نرم افزارspeccy

یعنی مانیتور خاموشه یا نه روشن هست ولی سیگنال تصویر نداره ؟؟؟ یا خیر روشن هست و سیگنال تصویر هم داره ؟؟؟؟؟

خوب مگه کلید Delete رو نداره ؟؟؟ کیبوردت چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

چراغ مانیتور روشنه و رنگش زرد هستش

اما وقتی دکمه روی کیس رو جهت روشن شدن سیستم فشار میدم ، کیس روشن میشه ولی بعد از 5 ثانیه یکدفعه چراغ مانیتور سبز میشه و صفحه دسکتاب نمایان خواهد کرد

موقع ری استارت وقتی DEL رو زدم هیچی نشد و انگار سیگنالی به مانیتور دیگه نمیرسید و تا 10 دقیقه صبر کردم و مجبور شدم که دکمه خاموش روی کیس رو جهت خاموش کردن سیستم فشار بدم

ویرایش شده توسط USER1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید f1  هستش --؟؟؟دکمه  ورود به بایوس مستقیم دارند برد های جدید-از روی خود برد میشه ریست کرد به بایوس -خوب ویندوز که میاد بالا چی ؟؟چه  مشکلاتی هست؟

لینک به دیدگاه

cpu intel core i 7 4790 

Mb Giga z97x sli 

Vga 760 SC  2G  EvGA

HDD WD Blue 1 T

SSD 128G 720 Transent

Power  800GS Corsair

Case ASSiSSANT XIGMATEX

DVDW Pioneer

قیمت کل 4420

خوب الان مشکل شما اینه که بعد از 10 ثانیه صفحه نصب ویندوز میاد؟(از خط دوم نوشته این طور برداشت کردم)

اگه اره : احتمال داره سیتم از رو دیوایسی که ویندز قراره نصب بشه بوت میشه و مراحل بوت سریع هست و تا قبلی که مانیتور شما تصویر بده مراحل طی شده!

اگه میخای حتما به ست اپ دسترسی داشته باشی وقتی سیستم رو روشن میکنی پیاپی دکمه ای که از اون مینبور وارد ست اپ ویشه رو فشار بده(معمولا Delete هست ! بهتره به دفترچه رجوع کنی)

اگه نه که مراحل نصب رو طی کن(من همیشه مادر بوردی دلم میخاست که اون مراحل تست و بک گراند شرکت یا مدل رو  نبینم)و سریع سییستم بوت شه!!

هارد 1 ترا رو موقع نصب پارتیشن زدی؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از hdmi استفاده میکنید یا dvi ?

من همجین مشکلی رو با hdmi داشتم، با dvi مشکلم حل شد .

امتحان کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...