رفتن به مطلب

help ( راهنمای در یادگیری زبان انگلیسی)

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امروز داشتم یک بازی کامپیوتری میکردم  :( این ناراحتی برا بازی نبود

برای نفهمیدن زبان خارجه شخصیت های بازی بود 

یک جورایی احساس کردم خیلی بی صوادم  :D زبان خارجه اندازه بچه شیش ساله هست =))  خدایش تو این پیشرفت

علمی دیدم تسلط به زبان باید شروع کنم وگرنه از دنیا عقبم

دوستان بهترین روش یاد گیریی زبان انگلیسی هرکس تجربه داره منو راهنمایی کنه 

باتشکر  @};-  :x

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

بسته آموزشیBala Bala بگیر = ))

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

قبل هر چیز علاقه شرطه!!

خودم زبان سرا رفتم کتاب آموزشی خوندم اما هیچ کدومشون به اندازه فیلم و سریال با زیرنویس روم تاثیر نذاشت :D !! ( البت یه پیش زمینه هم باید داشته باشی که اوایل از ده جمله یه جمله رو متوجه شی و کم کم کم کم راه بیوفتی)

لینک به دیدگاه

بهترین چیز کلاس های ترمیک طولانی مدت در حد ده سال هست.

امتحان کردم که میگم ها! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان امروز داشتم یک بازی کامپیوتری میکردم  :( این ناراحتی برا بازی نبود

برای نفهمیدن زبان خارجه شخصیت های بازی بود 

یک جورایی احساس کردم خیلی بی صوادم  :D زبان خارجه اندازه بچه شیش ساله هست =))  خدایش تو این پیشرفت

علمی دیدم تسلط به زبان باید شروع کنم وگرنه از دنیا عقبم

دوستان بهترین روش یاد گیریی زبان انگلیسی هرکس تجربه داره منو راهنمایی کنه 

باتشکر  @};-  :x

سلام

اگه وقت داری و عجله ای برای یادگیری نداری برو به کانون زبان ایران ( من از سال 1368 اینا رفتم تا تقریباً 1378 ) / یا جهاد دانشگاهی - کیش ( نمیدونم باز هم هست یا نه ) - آواتاک / اینا ارومیه خوب هستن

اگه نه حوصله کلاس اینا نداری میتونی از خودآموزهایی مثل Elementry یا step up و یه کتاب دیگه هم بودش اسم دقیق یادم نیست ( یادم بیاد همنیجا پست میکنم ) اون موقع سال 69-70 گرفته بودم 4 جلد بودش با رنگ سیاه و عکس یه مرد و یه زن روش بودش و هر جلد خودش نوار آموزشی هم داشت استفاده کنی

بعدش همراه اینا ( کلاس یا خود آموز ) میتونی کتاب های داستان کوتاه انگلیسی بخری و بخونی و بعدش کارتون های به زبان انگلیسی که زیر نویس انگلیسی هم داره نگاه کنی تا هم  تلفظ کلمات رو یاد بگیری و هم لغات تو ذهنت نقش ببنده / ( فیلم هرچی میبینی زبان اصلی انگلیسی باشه با زیر نویس فارسی / حالا چرا فیلم فارسی ؟؟؟؟ چون تند تند حرف میزنن و برخی از حروف رو می خورن !!!! برا همین که گوش عادت کنه به اینا ولی کارتون زبان اصلی انگلیسی با زیرنویس انگلیسی.

بعد از اینا حدود 6 ماه که گذشت ( روزی 2-3- ساعت باید از اینا تمرین داشته باشی ) میتونی روزنامه انگلیسی بگیری و بخونی که برا لغاتت خیلی کمک میکنه

من همه راه های بالا را تجربه کردم @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...