رفتن به مطلب

مشكل روشن نشدن كامپيوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان وقتی کامپیوتر رو میخوام روشن کنم و روی دکمه پاور کیس فشار میدم کمتر از 1 ثانیه روشن و بعد خاموش میشه بعدش مجبور ميشم كل برق كيس رو قطع كنم و بعد از چند دقيقه بعد دوباره امتحان كنم تا روشن بشه.البته زماني كه سيستم روشن ميشه بعدش هيچ مشكلي وجود نداره و حتي سنگين ترين بازي هارو كه انجام ميدم موردي پيش نمياد.خواستم بدونم علتش ميتونه از كجا باشه؟ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگه به اسمبل کردن اشنایی داری پیشنهاد میکنم یکبار سیستم رو بعد از تمیز کاری از دوباره اسمبل کن

اکثرا اسمبل دوباره تو بعضی از مشکلات جواب داده

اگه مشکل پا برجا بود که بریم سراغ راهکارهای بعدی

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

آقا مهدي من چند روز پيش قطعات رو جدا كردم و دوباره وصل كردم اما باز مشكلش حل نشد. :(

لینک به دیدگاه

من هم رو کامپیوتر قدیمیم همچین مشکلی داشتم اون موقع مربوط به مودم دایال آپ و حتی وقتی تلفن زنگ میزد کامپیوتر روشن میشد!

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

من دقیقا مشکل شما رو داشتم برق 24 پین پاور به مادبرد درست جا نیفتاده بود اعصابمو خیلی خرد کرد تا به این موضوع پی بردم :-B  یه بار بکشش دوباره جا بزن به احتمال زیاد درست میشه :wub:

لینک به دیدگاه

یه نگاه اینجا بنداز ببین چی بود داستان ... ^_^

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=31549

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان وقتی کامپیوتر رو میخوام روشن کنم و روی دکمه پاور کیس فشار میدم کمتر از 1 ثانیه روشن و بعد خاموش میشه بعدش مجبور ميشم كل برق كيس رو قطع كنم و بعد از چند دقيقه بعد دوباره امتحان كنم تا روشن بشه.البته زماني كه سيستم روشن ميشه بعدش هيچ مشكلي وجود نداره و حتي سنگين ترين بازي هارو كه انجام ميدم موردي پيش نمياد.خواستم بدونم علتش ميتونه از كجا باشه؟ممنون

ابتدا با پاور دیگری تست کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر

در غیر این صورت تمام اتصالات مادربرد رو چک کنید و همچنین رم و کارت گرافیک رو از اسلات ها در بیارید و سپس جا بزنید

در صورتی که همچنان مشکل پابرجا بود

مادربرد رو ری استارت بدید ( باتری مادربرد رو در بیارید وپس از چند ثانیه دوباره بزارید سر جای قبلیش)

انشاالله که مشکلتون حل بشه در غیر این صورت اعلام کنید

لینک به دیدگاه

داداش دوستان بدرستی راهنمایی کردن مشکل باید از پاور باشه

من هم یه نظری اضافه میکنم سیمه دکمه پاور را جدا کن و با استفاده از یه شی فلزی روشنش کن شاید اتصالی هم باشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته چند سال پیش که سیستم ( امضاء ) رو جدید گرفته بودم 1 هفته بعدش سیستم رو روشن میکردم و بعد از چند ثانیه ریستارت میشد و چند بار اینطوری میشد تا سیستم راه اندازی بشه و بره ویندوز /

پاور - رم / پردازنده ( یه مبلغی دادیم فقط برا تست پردازنده چون اون موقع از اینا خیلی کم پیدا میشد تو سیستم ها ) / هارد / کل کابل کشی عوض شد / اتصالات چک شد و تنها چیزی که موند برا مون تست بشه مینبورد بودش که فرستادیم گارانتی ( بماند چه کشیدم ) و گفتن که ولتاژ اضافی در مینبوردت هست :smug: :smug: :smug:  منم که کاری نکرده بودم :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...