رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید ماردبرد گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید به کاربران لیونی

من یه مادربرد گیمینگ مناسب می خواستم رنج قیمت تا 650 و اگه بمیره 670 . در ضمن Z97 باشه و چیپست Intel 1150 و اینکه از فناوری SLI هم پشتیبانی کنه.

ممنون.

من دو تا مادربرد در نظر داشتم:

1 . ASRock Z97X Killer Fatal1ty 1150

post-16891-0-12283700-1407757905_thumb.jpg

2.ASUS Z97-A 1150

post-16891-0-54655400-1407758073_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

AsRock از SLI پشتیبانی نمیکنه . تو این محدوده قیمت یا همین ایسوس رو باید بگیری و یا GIGABYTE Z97X-SLI . من ایسوس رو ترجیح میدم .

لینک به دیدگاه

AsRock از SLI پشتیبانی نمیکنه . تو این محدوده قیمت یا همین ایسوس رو باید بگیری و یا GIGABYTE Z97X-SLI . من ایسوس رو ترجیح میدم .

خیلی ممنون که نظر دادین ولی این مدل ASRock از SLI پشتیبانی میکنه اگه تو سایت های خارجی یه چرخی بزنین و یا به سایت ASRock مراجعه کنین میفهمین که پشتیبانی می کنه.

http://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20Z97X%20Killer/

لینک به دیدگاه

درست میفرمایید . من به پسوند X توجه نکردم . سری X Killer پشتیبانی میکنه . ولی فکر نکنم وارد شده باشه به صورت رسمی . اگر هم باشه به احتمال زیاد از 650 تومان بیشتره . چون مدل بدون ساپورت SLI حدود 580  تومانه.

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

درست میفرمایید . من به پسوند X توجه نکردم . سری X Killer پشتیبانی میکنه . ولی فکر نکنم وارد شده باشه به صورت رسمی . اگر هم باشه به احتمال زیاد از 6550 تومان بیشتره . چون مدل بدون ساپورت SLI حدود 580  تومانه.

خیلی ممنون.

اما من یه سوال دیگه ای میخواستم پرسم که ایا مادربرد های ASRock از لحاظ گیمینگ و کیفیت سرترند یا مادربرد های ASUS ؟

لینک به دیدگاه

Asrock برند دوم ایسوس بوده که الان جدا شده و مستقلا تولید میکنه . کیفیت بوردهاش خوب هستن.  ولی سری گیم ایسوس یه چیز دیگه هست . منظورم سری ROG هست . قیمت بوردهای ایسوس بالاتره . برای همین کسی که میخواد با قیمت مناسب ، کیفیت مناسب و امکانات خوبی داشته باشه خیلی به صرفه نیست . اما چون قیمت Asrock کمتره ، تو بوردهای رده متوسط به پایین ، انتخاب به صرفه تریه .

لینک به دیدگاه

Asrock برند دوم ایسوس بوده که الان جدا شده و مستقلا تولید میکنه . کیفیت بوردهاش خوب هستن.  ولی سری گیم ایسوس یه چیز دیگه هست . منظورم سری ROG هست . قیمت بوردهای ایسوس بالاتره . برای همین کسی که میخواد با قیمت مناسب ، کیفیت مناسب و امکانات خوبی داشته باشه خیلی به صرفه نیست . اما چون قیمت Asrock کمتره ، تو بوردهای رده متوسط به پایین ، انتخاب به صرفه تریه .

بازم ممنون که منو راهنمایی می کنین. @};- @};- @};-

خیلی ممنون

پس با این حساب واسه گیمینگ و کیفیت ASRock Z97X Killer گزینه ی بهتریه.

و یه سوال دیگه (ببخشید که اینقدر سوال می پرسم چون خودم همش از ایسوس استفاده می کردم چون میخوام برند رو عوض کنم می خوام یه سری اطلاعات داشته باشم)طول عمر این مادربرد های ASRock چطورین؟

لینک به دیدگاه

اگر شرایط نگهداری خوب باشه ، مثل کیس مناسب ، دمای محیط مناسب و اینکه خیلی اهل اورکلاک نباشی خیلی خوبه. در واقع هیچ فرقی با بوردهای ایسوس نداره . کیفیت قطعاتش خوبه . من الان یک مدل خیلی معمولیش رو نزدیک 5 ساله برای برادم بستم . خودم هم مدل خیلی ضعیفش رو 3 سال داشتم . بعد ارتقاء دادم . در حالیکه کاملا سالم بود .

لینک به دیدگاه

اقا خیلی ممنون من واقعا متشکرم از شما واسه راهنماییتون. @};- @};-

ولی میدونین یه چیزی ته دلم میگه فقط ایسوس :cool:

لینک به دیدگاه

اقا خیلی ممنون من واقعا متشکرم از شما واسه راهنماییتون. @};- @};-

ولی میدونین یه چیزی ته دلم میگه فقط ایسوس :cool:

از قدیم گفتن به ندای دلتون گوش فرا دهید! ;)

لینک به دیدگاه

از قدیم گفتن به ندای دلتون گوش فرا دهید! ;)

بله همینطوره داداش من فکر کردم و مشاوره دادم و فکر می کنم مین ASUS Maximus VII Hero Z97X گزینه ی خیلی خیلی خوبیه واسه گیم و همینطور کیفیت و کارایی خوبی داره.درسته؟

لینک به دیدگاه

بله همینطوره داداش من فکر کردم و مشاوره دادم و فکر می کنم مین ASUS Maximus VII Hero Z97X گزینه ی خیلی خیلی خوبیه واسه گیم و همینطور کیفیت و کارایی خوبی داره.درسته؟

توی خرید سری ROG ایسوس اصلا نباید شک کرد!

من خودم برد قبلیشو دارم! عالیه!

لینک به دیدگاه

بورد Hero Z97 حدود 880 قیمتشه . یعنی بیشتر از 200 تومان بالاتر از بودجه شما . مسلما هرچقدر بیشتر هزینه کنید ، قطعه بهتری میتونید بگیرید .

لینک به دیدگاه

توی خرید سری ROG ایسوس اصلا نباید شک کرد!

من خودم برد قبلیشو دارم! عالیه!

بله همه همینطور میگن نمیدونم چرا ؟؟؟!! :)

لینک به دیدگاه

بورد Hero Z97 حدود 880 قیمتشه . یعنی بیشتر از 200 تومان بالاتر از بودجه شما . مسلما هرچقدر بیشتر هزینه کنید ، قطعه بهتری میتونید بگیرید .

بله ممنون.میخوام که یکم بیشتر خرج کنم تا یه قطعه ی با کیفیت بگیرم. :)

لینک به دیدگاه

بله همه همینطور میگن نمیدونم چرا ؟؟؟!! :)

چرا نداره دیگه!

این برد ها مخصوص بازی طراحی شدن! توی تبلیغاتش هم میگن که For a better gaming Experience!

و واقعا هم بهش رسیدن!

کارت صدای قوی! داشتن تعداد مناسب پورت ها و اسلات ها! دیگه چی میخواین؟

مهم تر از همه! زیبایی!

لینک به دیدگاه

بله ممنون.میخوام که یکم بیشتر خرج کنم تا یه قطعه ی با کیفیت بگیرم. :)

زمانی که من میخواستم سیستم بگیرم، گفتم بیشتر از 2500 نشه!

اما ترجیح دادم یکم بیشتر صبر کنم و چیزی بگیرم که بعدا نگم که چرا این رو نگرفتم!

لینک به دیدگاه

در ضمن یه سوال که برام خیلی خیلی مهمه اینه:

به نظر شما من الان کارت گرافیک بخرم خوبه یا نه صبر کنم تا شهریور تا سری GTX 880 870 860 بیاد ؟

لینک به دیدگاه

زمانی که من میخواستم سیستم بگیرم، گفتم بیشتر از 2500 نشه!

اما ترجیح دادم یکم بیشتر صبر کنم و چیزی بگیرم که بعدا نگم که چرا این رو نگرفتم!

کاملا با شما موافقم ممنون

لینک به دیدگاه

صبر کنید برای سری 800 انویدیا! الان زیاد ارزش خرید نداره با توجه به پرفورمنس اون سری و قیمت احتمالی!

لینک به دیدگاه

یعنی میگین performance و قیمت سری 800 انویدیا بهت بهتر خواهد بود؟

ممنون داش محمد که واسه ما حوصله میزاری ممنون @};- @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...