رفتن به مطلب

مشکل سیف ریموو!

amir*
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک مشکل سیف ریموو دارم بصورتی که وقتی هارد اکسترنال وصل میکنم سیف ریموو میکنمش صدای مربوط به ریمو میاد و سریع صدای اتصال میاد یعنی قطع و وصل میشه دوباره بزنم قطع میشه ولی چراغ هارد خاموش نمیشه رو سیستم دیگم درست کار میکنه چراغ هارد خاموش میشه و لرزش چرخش هارد قطع میشه کاملا اما این سیستمم نه!

مشکل از چیه راستی نرم افزار usb safely remove هم ریختم همیجوریه به علاوه ی تمام اتصالات usb رو قطع و وصل میکنه یعنی موش و کیبرد

رو سیستم دیگم هم همین نرم افزار و همین ویندوز نصبه

مینم asus z87a

Power green 700hp

با تشکر

ویندوزمم 8ته

فقط یکبار شانسی عین ادم قطع شد البته بعد یکبار قطع و وصل شدن

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

یکی نیست بگه مشکل از چیه؟ناسلامتی فروم،کامپیوتره !

لینک به دیدگاه

سلام

من یک مشکل سیف ریموو دارم بصورتی که وقتی هارد اکسترنال وصل میکنم سیف ریموو میکنمش صدای مربوط به ریمو میاد و سریع صدای اتصال میاد یعنی قطع و وصل میشه دوباره بزنم قطع میشه ولی چراغ هارد خاموش نمیشه رو سیستم دیگم درست کار میکنه چراغ هارد خاموش میشه و لرزش چرخش هارد قطع میشه کاملا اما این سیستمم نه!

مشکل از چیه راستی نرم افزار usb safely remove هم ریختم همیجوریه به علاوه ی تمام اتصالات usb رو قطع و وصل میکنه یعنی موش و کیبرد

مینم asus z87a

Power green 700hp

با تشکر

ویندوزمم 8ته

شما لطف کنید یک تعویض ویندوز انجام بدید چون روی سیستم دیگ ظاهرا همچین مشکلی نداره

موقع سیف ریمو سیستم ارور نرم افزاری در حال اجرا هست رو نمیده؟

در صورت امکان در موقع سیف ریمو به سربرگ پروکسس یک نگاه هم بکنید احتمالا شاهد قطع و اجرا یک پردازش هستید

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سلام

مینم asus z87a

Power green 700hp

با تشکر

ویندوزمم 8ته

شما لطف کنید یک تعویض ویندوز انجام بدید چون روی سیستم دیگ ظاهرا همچین مشکلی نداره

موقع سیف ریمو سیستم ارور نرم افزاری در حال اجرا هست رو نمیده؟

در صورت امکان در موقع سیف ریمو به سربرگ پروکسس یک نگاه هم بکنید احتمالا شاهد قطع و اجرا یک پردازش هستید

متشکر از پاسختون

نه ارور نداره

چشم

برا ویندوز هم سعی میکنم دوباره نصب کنم سر فرصت نتیجه رو اعلام میکنم

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نگران نباش . تو ویندوزهای 7 به بعد ، به صورت پیش فرض طوری تنظیم شده که اگر شما در حال خوندن و یا نوشتن از روی هارد اکسترنال و یا فلش نباشی ، نیازی به ریموو کردن نیست و با جداکردن اونها از سیستم به صورت ناگهانی مشکلی پیش نمیاد . اما اگر در حال نوشتن و یا خوندن اون ها رو از سیستم جدا کنی دردسر ساز میشه . برای اینکه از این مسئله مطمئن بشی برات یک عکس میذارم . برو توی دیواس منیجر و این مسیر رو دنبال کن .

1 = کلیک راست کن روی هارد اکسترنال یا فلش

2 = گزینه ای رو که جلوش فلش زدم رو بزن .

3 = اگر روی گزینه ای که فلش روشه باشه تنظیمات ، یعنی مشکلی نیست . اگر روی دومی باشه ، یعنی باید سیف ریموو کنی حتما . توضیح هم داده اونجا .

post-59-0-68723100-1408458991_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نگران نباش . تو ویندوزهای 7 به بعد ، به صورت پیش فرض طوری تنظیم شده که اگر شما در حال خوندن و یا نوشتن از روی هارد اکسترنال و یا فلش نباشی ، نیازی به ریموو کردن نیست و با جداکردن اونها از سیستم به صورت ناگهانی مشکلی پیش نمیاد . اما اگر در حال نوشتن و یا خوندن اون ها رو از سیستم جدا کنی دردسر ساز میشه . برای اینکه از این مسئله مطمئن بشی برات یک عکس میذارم . برو توی دیواس منیجر و این مسیر رو دنبال کن .

1 = کلیک راست کن روی هارد اکسترنال یا فلش

2 = گزینه ای رو که جلوش فلش زدم رو بزن .

3 = اگر روی گزینه ای که فلش روشه باشه تنظیمات ، یعنی مشکلی نیست . اگر روی دومی باشه ، یعنی باید سیف ریموو کنی حتما . توضیح هم داده اونجا .

post-59-0-68723100-1408458991_thumb.jpg

مرسی

اینو رو دو تا سیستم قبلا چک کردم یکیه

ولی جالبه که سیستم ها با هم متفاوت عمل میکنه

شاید ویندوز مشکل داره دوباره نصب کنم درست شه

امکان داره به نظر شما مشکل از مینبرد باشه؟؟؟

چون یکسری قسمت epu or tpu یادم نیست اسمشو از نرم افزار Ai suite دست زدم و حالت مکس رو زدم همینطوری رفتم تو بازی هنگ کرد سیستم با ریست سخت افزاری هم ریست نشد خاموشش کردم روشن شد مانیتور روشن نشد خلاصه سه دقیقه با اعصاب و روان و قلب و سکته و... روشن کردم تصویر داد

البته قبلا فلش رو از پورت کیس سیف کردم چراغش خاموش شد هارد رو یادم رفته تست کنم!یادم باشه اول تست کنم نتبجه رو میگم ببخشید

لینک به دیدگاه

از usb جلوی کیس هم زدم قطع شد به علاوه تمام پورت های یو اس بی هارد قطع شد ولی چراغش روشن بود و کار میکرد یعنی لرزش داشت فرقی نکرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...