رفتن به مطلب

خریدار فوری مادربرد ASUS H81M-C

zahra-sean
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود...
دوستان برد کم کارکرد و دارای گارانتی باشه... بایوسش هم آپدیت نشده باشه... اور هم نکرده باشن

لینک به دیدگاه

درود...

دوستان برد کم کارکرد و دارای گارانتی باشه... بایوسش هم آپدیت نشده باشه... اور هم نکرده باشن

بابت اسپم شرمنده.فقط یه سوال:بایوسش چرا آپدیت نشده باشه؟مگه چی میشه بایوسش آپدیت باشه؟

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

میخوام خودم آپدیتش کنم که خیالم راحت باشه...

از چی خیالتون راحت باشه؟!!!اگه قبلا آپدیت شده باشه شما میتونید دوباره آپدیت کنید!

لینک به دیدگاه

من خودم یه ماه پیش خریدم اخرین ورژن رو داشت خودش 0705 فکر کنم که تمام س پی یو ها رو ساپورت میکنه الان قیمت نو حدودا 190 تومنه ها.مادربورد خوبیه ارزون ولی با کیفیت پول داشتی نو بخری بهتره ا

لینک به دیدگاه

من خودم یه ماه پیش خریدم اخرین ورژن رو داشت خودش 0705 فکر کنم که تمام س پی یو ها رو ساپورت میکنه الان قیمت نو حدودا 190 تومنه ها.مادربورد خوبیه ارزون ولی با کیفیت پول داشتی نو بخری بهتره ا

آخه من شنیدم که i3 4150 رو ساپورت نمیکنه و نیاز به آپ بایوس داره...تا شنبه صبر میکنم، اگه موردی پیدا نشد، اک میگیرم... نو هم 175 تومن گارانتی شرکتی قیمت دارم...

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

اولا گارانتی شرکتی به نظرم نخر...سایت کیمیا آنلاین 190 تومان قیمت زده گارانتی الماس...و اینکه اگه دسته دوم خواستی بخری از فروشنده بخواه که مدل بایوس رو بهت بگه...من دقت نکردی بهت گفتم که مدل بایوس من اتوماتیک آخرین مدل یعنی 0705 بود این یعنی پشتیبانی از تمام سی پی یو ها حالا i3 4130 و 4150 و i5 4690 و ....ولی اگه مدل بایوس 0304 باشه فقط مدل های مثل i3 4130 یا مدل های محدود بر اساس اونچه تو سایت گفته ساپورت میکنه....

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز منم دیشب همین مادربوردو با گارانتی شرکتی 175 خریدم،نسبت به قیمتش عالیه.

لینک به دیدگاه

اولا گارانتی شرکتی به نظرم نخر...سایت کیمیا آنلاین 190 تومان قیمت زده گارانتی الماس...و اینکه اگه دسته دوم خواستی بخری از فروشنده بخواه که مدل بایوس رو بهت بگه...من دقت نکردی بهت گفتم که مدل بایوس من اتوماتیک آخرین مدل یعنی 0705 بود این یعنی پشتیبانی از تمام سی پی یو ها حالا i3 4130 و 4150 و i5 4690 و ....ولی اگه مدل بایوس 0304 باشه فقط مدل های مثل i3 4130 یا مدل های محدود بر اساس اونچه تو سایت گفته ساپورت میکنه....

میشه بپرسم چرا شرکتی نگیرم؟ چون من زیاد کار خاصی ندارم..نه اُور کردن و نه کارای سنگین... برد الان گیگا هست که 4-3 ساله داره کار میکنه و هنوزم پرفورم خیلی خوبی داره....

لینک به دیدگاه

نظر شخصیم بود خب 15 تومان ارزش ریسک کردن نداره کالای اماراتی قاچاقی بخریم...در مورد بایوس هم توجه کن اونچه گفتم من خودمم دارم مدل asus h81 mc و میخواستم سی پی یو با توجه به بایوس چی ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

مرسی... من از اول رو بایوس دقیق بودم، الانم که کامل مدل بایوسو برای 4150 فهمیدم... ممنون

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.به هر حال مدلی که طرف چند سال قبل خریده و میخواد بفروشه خب بایوس قدیمی تر داره ولی مدل جدید بخری نو باشه و گارانتی های اصلی مسلما هم بهتره و اگه بایوس هم مدل 0750 باشه که عالیه هر سی پی یو خواستی میتونی بذاری واسه خودت:) امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم موفق باشید:)

لینک به دیدگاه

H61 MLE  R2    اکبند با گارانتی الماس بکارتون میاد

خیر دوست عزیز... برد شما سوکتش 1155 هست...

ویرایش شده توسط zahra-sean
لینک به دیدگاه

میشه بپرسم چرا شرکتی نگیرم؟ چون من زیاد کار خاصی ندارم..نه اُور کردن و نه کارای سنگین... برد الان گیگا هست که 4-3 ساله داره کار میکنه و هنوزم پرفورم خیلی خوبی داره....

سلام پیشنهاد میکنم تحت هیچ شرایطی گارانتی شرکتی نخرید، که درست حسابی جوابگو نیستند از طرفی دیگر هم مدت زمان کمتری داره،فقط وفقط گارانتی اصلی خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان تهیه شد، ختم تاپیک...

میشه بگید چند و از کجا خریدید؟

لینک به دیدگاه

از فروم هم سایه و از آقای ناصری... گارانتی ویستا تا 2016 به مبلغ: 175 تومن، هزینه پست با ایشون...

قیمت این برد همینجور داره بیشتر میشه... اگه میخواین بخرین، سریع تر اقدام کنین...

ویرایش شده توسط zahra-sean
لینک به دیدگاه

از فروم هم سایه و از آقای ناصری... گارانتی ویستا تا 2016 به مبلغ: 175 تومن، هزینه پست با ایشون...

قیمت این برد همینجور داره بیشتر میشه... اگه میخواین بخرین، سریع تر اقدام کنین...

میشه نام کاربریشون رو بدید؟میخوام با کله برم بخرم!

لینک به دیدگاه

برد برای مصرف شخصیشون بود که به علت اینکه سوکت cpu شون 1155 بود و نمی دونستن، برای فروش گذاشته بودن، همین 1 عدد هم داشتن و الان دنبال h61 هستن... برد فقط پلمپ و جعبش باز شده بود...

لینک به دیدگاه

برد برای مصرف شخصیشون بود که به علت اینکه سوکت cpu شون 1155 بود و نمی دونستن، برای فروش گذاشته بودن، همین 1 عدد هم داشتن و الان دنبال h61 هستن... برد فقط پلمپ و جعبش باز شده بود...

به همین علت بود که ۲۰ تومن زیر قیمت میدادن.

لینک به دیدگاه

دادن دیگه... خودشون 203 خریده بودن (فاکتور خرید از سایت کیمیا آنلاین)، قیمت دادن 180، دیگه با چونه 175 ارسال با ایشون موافقت کردن...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...